Лікування COVID-19 в Ковід-відділенні

(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:00

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

 
Верещагин Сергей Витальевич

Верещагин Сергей Витальевич

Врач-хирург сердечно-сосудистый

Сердечно-сосудистый хирург высшей категории.

1980-1986г. Обучался в Киевском мединституте на 2 лечебном факультете по специальности лечебное дело.

1986-1988г -обучение в клинординатуре КМИ по специальности онкология.

1988-1998г врач хирург, а с1998 по 2000г заведующий отделением ангиографии и эндоваскулярной хирургии НИХТ им.Шалимова.

В 1997г. защитил кандидатскую диссертацию по специальности сердечно-сосудистая хирургия.

2001-2012г врач сосудистый хирург отделения микрососудистой и пластической хирургии НИХТ им.Шалимова.

2012-2016г заведующий Отделением интервенционной радиологии КОКБ.

С 2016г по настоящее время врач сердечно-сосудистой хирургии ОЦС и КЭВХ КОКБ.

Специальность
Врач-хирург сердечно-сосудистый
Ученая степень / Категория
Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук
Образование
Киевский медицинский институт им. Богомольца, 1986

Отзывы

Хочу виразити подяку за встановлення вірного діагнозу, умінні висоузати та за професіоналізм у роботі:Головко Юрію Сільвестровичу зав. Абдумінальної хірургії. Лікарям : Венгрик Сергію Олексійовичу, Луценко Юрію Андрійовичу. Медсестрам : Бобир Натальї, Надії Іванівні, мед. Брату Анатолію. Молодший персонал: Хворостяній Світлані та ще Світлані фамілії не знаю. Лікарі від бога

- Моргуненко Любов Федосіївна

Благодарю всё неврологическое отделение за отличную работу! Уже 7 лет лечусь в этом отделении. Благодарю своего доктора Борисову Викторию Леонидовну за внимательность, отзывчивость, доброту, чуткость, искреность! Она всегда поможет, выслушает, даст советы даже в телефонном режиме! Видно, что доктор очень любит свою работу!)) Заведующий отделения, Анатолий Иванович, как и весь коллектив очень достойные люди и высококвалицированные неврологи! У них прогрессивные методы лечения и диагностики неврологических заболеваний. Искренняя благодарность!)

- Olia

Дмитро Степанович Бородавко, дійсно, є лікарем високої кваліфікації. Підтвердженням цьому є вдала хірургічна операція, яку він провів моїй мамі в вересні 2020 року. Також ефективним було подальше лікування до повного одужання. Окрім компетентності Дмитра Степановича, позитивного результату допомогли досягти його врівноваженнісь, доброзичливість та ввічливе ставлення. З подякою, Людмила

- Людмила

Велика подяка Роєнко В.В. та Петрик Т.М. за турботу, терпіння та за успішно проведену операцію (16.09.2020) видалення невриноми нерва. Також велике спасибі всьому хірургічному відділенню за професіоналізм, дбайливе ставлення і хороші умови.

- Іван

Добрий день. Хочу залишити відгук про проф.Копчак Андрій Володимирович та лікар Яковенко Володимир Романович , які проводили мені операцію по видаленню новоутворення привушної ділянки, операція проведена дуже проффесійно та на високому рівні , післяопераційні консультації також. Операція пройшла безкоштовно по направленню від сімейного лікаря , гроші ніхто з персоналу не вимагав, сплачено було тільки за консультацію , палату платну та аналізи які я не встигла зробити перед оперуванням. Лікарі дійсно проффесіонали своєї справи весь персонал чемний, професійно виконує всі маніпуляції. Дуже вдячна за їхній професіоналізм .

- Любов

Я очень благодарна Стельмаху Назару Аладдиновичу за его человечность, внимание, доброту и профессионализм.

- Полина

Шановна Анна Олегівна! Звертаюсь до Вас, як одна з пацієнток, що нещодавно проходила у Вас медогляд. Я хотіла б у цьому короткому листі виразити свою щиру подяку за чуйність і доброту, яку проявили Ви та мед сестричка під час мого візиту до вас. В наш нелегкий час, особливо для лікарів, не часто можна зустріти таку увагу до людей літнього віку, яку проявили до мене Ви. Про таких чуйних людей не раз говориться в Біблії. А це показує, що Бог цінує їхню доброту і щирі серця. Так, наприклад, в книжці Прислів’я написано: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти» (Прислів’я 3:27). Я хочу побажати Вам крепкого здоров’я, успіхів у нелегкій праці і якомога більше радісних днів. З повагою, Задорожня Анастасія Іванівна

Я ложусь не первый раз в эту больницу и каждый раз удивляюсь професионализму врачей. Спасибо доктору Плем’яник Сергею Витальевичу!

Хочу выразить своб благодарность врачу Злобинец Сергею Олександровичу, за его добродушие, професионализм и квалификацию.

Хирург Виктор Иванович Семиног – хирург от Бога. Дай Бог ему и его близким здоровья и успехов.

Врачи сосудистой хирургии

В нашей больнице работают высокоспециализированные врачи.
mkd-team-image
Бреславец Андрей Владимирович
Врач-хирург сердечно-сосудистый