(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:00 по 16:30

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

 

Задорожний Сергей Петрович

Врач хирург-проктолог, эндоскопист высшей категории

Стаж работы: с 2002 года

Направления работы:

  • Видеогастроскопия;
  • видеоколоноскопия;
  • консультация;
  • полипэктомия (удаление полипов);
  • малые проктологические оперативные вмешательства;
  • стентирование желудочно-кишечного тракта.
Специальность
Врач хирург-проктолог, эндоскопист
Ученая степень / Категория
Врач высшей категории

Врачи-эндоскописты, проктологи

В нашей больнице работают высокоспециализированные врачи.
mkd-team-image
Сурков Артем Викторович
Врач-проктолог
mkd-team-image
Тараненко Андрей Алексеевич
Врач-проктолог высшей категории
mkd-team-image
Ноес Андрей Джимми
Врач-проктолог, хирург, эндоскопист
mkd-team-image
Бездверний Николай Сергеевич
Врач-эндоскопист интервенционной радиологии
mkd-team-image
Мурга Петр Юльевич
Врач-проктолог, хирург, эндоскопист

Отзывы

Для обстеження (колоноскопія) я вибрала лікаря за рекомендаціями і не помилилася. Сергій Петрович Задорожний - фахівець високого рівня, зробив все дуже акуратно, швидко і безболісно!Після процедури лікар дуже інформативно все розповів, описав деталіі відповів на питання, що цікавлять. Сергій Петрович майстер своєї справи!Величезне Вам спасибі за професіоналізм і уважність! Всім рекомендую цього лікаря і цю клініку!

- Анна

Щира подяка Задорожному Сергію Петровичу— професійному, уважному лікарю.

- Тетяна

Хочу выразить большую благодарность Задорожнему Сергею Петровичу из отдела проктологии. Вынуждена была сделать колоноскопию, очень боялась. Думала без наркоза не справлюсь, но врач действительно мастер своего дела, без каких либо обезболивающих, быстро провел процедуру. Советую всем кто сомневается и боится - идти к этому врачу.

- Вероника

Хочу поблагодарить врача-эндоскописта Задорожного Сергея Петровича, за профессионализм, за его чуткое и внимательное отношение к пациентам! Большое спасибо!!! Бодня В.И.

- Бодня Василий

Так сталось,що прийшлось пройти таке обстеження,як колоноскопія.Начиталась відгуків,страх був неймовірний.Але не з таким лікарем ,як Задорожний С.П.Скажу чесно: обстеження кишківника перенесла краще,навіть,чим гастоскопію.Це справді лікар" від Бога". Дякую Вам велике.Сама підготовка до цієї процедури неприємніша ,ніж саме обстеження.То ж,панове,нічого страшного в цьому немає.Ідіть і обстежуйтесь,і поменше читайте негативних відгуків.В мене спогади лише приємні(це не шутка).

- Аліна

15.05 делала колоноскопию без наркоза ,просто нет слов -вышла счастливой ,насколько боялась потому что начиталась всякой ерунды в интернете, но пришлось идти ,потому что была кровь в кале ,во-первых терпимо больно только около одной минуты в самом начале,а потом с улыбкой смотрела все ,что у меня внутри на экране,во -вторых-хороший результат.Люди-не бойтесь ,если проблемы ,сделайте, и ищите проблему в другом месте .Доверяю докторам в областной больнице,так как у них опыт ,оборудование похоже новое ,очень чисто ,уровень частных клиник,особенно мне повезло с доктором Задорожним С.П. а ассистентка все время держала за ручку.Спасибо.

- Ирина 55 лет

Хочу сказать для всех, кто боится колоноскопии, что с замечательным врачом Задорожним С. П. вы пройдете ее практически безболезненно и очень познавательно. Побольше бы таких профессионалов в нашей медицине.

- Оксана

Мій шлях до колоноскопії - це історія про багаторічний страх. Проблеми з травленням маю давно: дискінезія жовчного міхура, панкреатит, гастродуоденіт, є проблеми з обміном речовин. З роками все більше не добираю вагу і дуже швидко її втрачаю після емоційних преживань, Пройти колоноскопію лікарі рекомендували ще 10 років назад, і тоді ж мені спробували її зробити. Біль був нестерпним, я втрачала здатність володіти собою і благала мене не мучити. Процедуру припинили (виявили додаткову петлю сигмовидної кишки), але цей досвід виявився настільки травматичним, що саме слово "колоноскопія" паралізовувало мене, як тільки я його чула. Кожне загострення самопочуття стало для мене стресом і приводом для негативних думок, стрес запускав проблеми травлення, коло замикалося, і це продовжувалося досить довго. Я ходила до психотерапевта, лікарі говорили про мій психо-соматичний розлад, я вже втомилася сама від себе. В такому стані я звернулася у відділення проктології до Задорожнього Сергія Петровича. Мій психо-соматичний розлад почав відступати вже після першої бесіди з цим Лікарем. Його доброзичливість, увага, відкритість у спілкуванні допомогли мені відважитися на колоноскопію під наркозом. Але, начитавшись інтернету, мене мучили страхи і сумніви, чи не буде мати наслідки проходження колоноскопу через мої додаткові петлі, якщо я буду під наркозом і лікар не буде бачити мою реакцію на біль... щось можна проткнути, подряпати...Сумніви, тривога, накручування себе - виявилися найбільш неприємними факторами у всій цій історії. Коли процес пішов, все стало набагато легше. Готувалася як слід. Ендофальк на смак виявився набагато приємнішим, ніж про це пишуть. Останній літр був "нє очєнь", але терпимо. Ніякої хворобливої слабкості після очищення я не відчувала, хоча маю 48 кг при рості 168см, і мені 50 років. Мене госпіталізували у відділення, взяли необхідні аналізи. Весь персонал дуже привітний, відділення чисте, атмосфера доброзичлива і позитивна. Окремі слова подяки висловлюю всій бригаді, яка працювала разом з Сергієм Петровичем, а саме лікарю-анестезіологу та двом сестричкам (на жаль, не знаю їх поіменно)! Але я була вражена іх злагодженим професіоналізмом і просто людською делікатністю. Під час процедури я бачила приємний сон. Коли прокинулася - було відчуття чуда. Невже це те, чого я боялася? Результати обстеження мене заспокоїли. Про дискомфортні відчуття в животі до вечора вже забула. Оглядаючись назад, думаю, що якби потрапила до таких спеціалістів раніше, то мої психотерапевти залишились би без роботи... Тому висловлюю свою подяку і щире захоплення Задорожньому Сергію Петровичу і всій команді відділення за вашу працю, за фаховість, за бажання допомогати і підтримувати своїх пацієнтів! Здоров*я вам і бережи вас Бог!

- Оксана

Хотела бы выразить благодарность врачу Задорожнему Сергею Петровичу и его медсестре Ольге. Это команда профессионалов! Наслушалась и начиталась отзывов о колоноскопии и шла на процедуру с опаской. Но теперь-то я знаю, что все зависит от врача! Глядя на мое перепуганное лицо, меня успокоили, рассказали, как все будет происходить. Во время процедуры меня всячески отвлекали, "заговаривали зубы", с доктором во время разговора даже нашлись общие знакомые. Все прошло отлично! Как оказалось, сама процедура абсолютно не страшна, если ты находишься в руках таких виртуозов своего дела. И, конечно, теперь со знанием дела я буду всем рассказывать об этом чудесном тандеме и о том, что колоноскопия - это всего лишь процедура, которая позволяет нам посмотреть вовнутрь себя и убедиться, что там все хорошо! Спасибо, Сергей Петрович! Спасибо, Ольга!

- Елена

Хотела бы выразить благодарность врачу Задорожному Сергею Петровичу и его медсестре Ольге. Это команда профессионалов! Наслушалась и начиталась отзывов о колоноскопии и шла на процедуру с опаской. Но теперь-то я знаю, что все зависит от врача! Глядя на мое перепуганное лицо, меня успокоили, рассказали как все будет происходить. Во время процедуры меня всячески отвлекали, "заговаривали зубы", с доктором во время разговора даже нашлись общие знакомые. Все прошло отлично! Как оказалось, сама процедура абсолютно не страшна, если ты находишься в руках таких виртуозов своего дела. И, конечно, теперь со знанием дела я буду всем рассказывать об этом чудесном тандеме и о том, что колоноскопия - это всего-лишь процедура, которая позволяет нам посмотреть вовнутрь себя и убедиться, что там все хорошо! Спасибо, Сергей Петрович! Спасибо,Ольга!

- Елена