Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:00

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

 

Отзывы

КОКЛ  >  Отзывы

Персонал зі стажем, ввічливий і комунікабельний. Умови зі зручностями, 5 зірок із п'яти. Особливо гарний адміністратор Маріна

Пациент

Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

Пациент

Спасибо большое доктору Наталье Ивановне! Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

Пациент

Гонцов Юрій Валентинович, ЛІКАР-УРОЛОГ.Оперувалась у Юрія Валентиновича в 2020 р. Це лікар і людина з великої букви! Знайомі, яким радила до нього звернутися теж оперувались і розповідали про надзвичайно приємні враження від спілкування і результатів операцій. Дякую!

Альона

Євген Олександрович - лікар від Бога. Безмежна вдячність Вам за Вашу працю. Ви прекрасний лікар і суперпозитивна людина. Дякую Вам!!!

Ольга

Прошла обследование у Верещагина Сергея Витальевича. В нем сочетаются прекрасные человеческие качества - доброжелательность, спокойствие и доброта и врачебные - внимание к пациенту, высокий профессиональный уровень, индивидуальный подход. Всем и каждому рекомендую этого доктора.

Елена Севрюкова

Хочу привітати з професійним святом кардіолога Ірину Вікторівна та кардіохірургії Володимира Івановича. Зі святом вас, дорогесенькі, за ваші золоті руки і небайдужі серця. Дякуємо за врятоване життя мами Кузьменко Т.О. (4 стенда 1,5 роки тому) . Здоров'я вам, миру, добра і Божого благословення на Многая літа! Низький вам уклін !

Максюта Тетяна

Дякую Романовій А.Ю., дуже розумний, добрий (як людина, так і як спеціаліст в своїй справі) і чудовий хірург. Дякую Вам за допомогу і за порозуміння.

Андрій

Дуже префесійні лікарі: Володимир Іванович та Ірина Вікторівна. Дякую медичним сестрам, молодшому медичному персоналу (особливо Людмилі), молодці!

Пациент

Руслан Павленко ТОП, дуже крутий лікар, справжній професіонал з золотими руками, Дуже йому вдячна....

Пациент

Оставить отзыв

Your review was successfully sent