Лікування COVID-19 в Ковід-відділенні

(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:00

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

 

Отзывы

КОКЛ  >  Отзывы

Висловлюю подяку лiкарям Ендокринологiчного вiддiлення КНП КОР Київська обласна клiнiчна лiкарня за професіоналізм та якісне надання медичних послуг.

Конончук Л.В.

Вдячний лікарю Бицай А.М., він поставив мене на ноги.

Пациент

Хочу выразить благодарность врачу-проктологу, хирургу, эндоскописту Луценко Дмитрию Владимировичу за профессиональный подход, обстоятельную работу, понимание состояния пациента. Я уверен, что результат работы доктора и всего медперсонала положительно скажется на моём дальнейшем здоровье.

Владимир

Для обстеження (колоноскопія) я вибрала лікаря за рекомендаціями і не помилилася. Сергій Петрович Задорожний - фахівець високого рівня, зробив все дуже акуратно, швидко і безболісно!Після процедури лікар дуже інформативно все розповів, описав деталіі відповів на питання, що цікавлять. Сергій Петрович майстер своєї справи!Величезне Вам спасибі за професіоналізм і уважність! Всім рекомендую цього лікаря і цю клініку!

Анна

Хочу выразить благодарность Злобинец Сергею Александрович. Замечательный доктор, сразу видно умение и громадный опыт за плечами. Операция прошла бистро не больно. Помимо всего прочего, очень чуткий и внимательный человек. Спасибо!!!

Алёна

Я прийшла в центр з забобонним настроєм, адже двічі з різних причин дa серіалах можна побачити,що всі вагання пропали самі собою. А про професійність колективу годі і говорити. Золоті руки у завідувача ортопедо-травматологічногічного центру Петрика Тараса Михайловича, лікарів ортопедів- травматологів :Щура Ростислава Ігоровича,Раєнко Вадима Володимировича,які проводили таку складну операцію; анастезіолога Юрія, він зумів піготувити до операції морально так, що я не мала ні страху, ні вагань; медичних сестер ,котрі не обділили своєю увагою і чуйність жодного хворого; реабілітолога Юлію Володимирівну,вона вчила з увагою і тепінням, робити перші кроки . Всім низький уклін,за надану допомогу, людяне ставлення і гуманність.

Надія Миколаївна Городецька

Огромная благодарность, доктору из хирургического 1 корпуса, торакальному хирургу, Козачук А. М., компетентный, внимательный, процес заживления идёт успешно, не смотря на мои завышенные сахара. Персонал в отделении доброжелателен, всегда помогут и подскажут. Остались очень хорошие впечатления. Спасибо!!!!!

Дуже вдячна лікарям обласної лікарні, а саме завідувачу щелепно-лицевої хірургії Павленко Руслану Анатолійовичу та інтерну Калашніков Данило Олеговичу. За те, що врятували мені зуб, коли мій лікар стоматолог сказав,що в мене кіста 15-го зуба і потрібно рвати зуб, я почала шукати іншого лікаря і мені порадили звернутися в щелепно-лицеву. Я приїхала без будь якого попереднього запису пояснила,що мене турбує мене відразу відправили зробити знімок. Лікар оглянув знімок і сказав, що не все втрачено і зуб вони мені збережуть, була проведена операція по видаленню кісти, кіста в мене була біля гайморової пазухи, Руслан Анатолійович мені пояснив, щоб була обережною, мені зашили все б добре, але через 3 дні я порвала шви по своїй необережності, і знову приїхала до них зашивати. Дуже вдячна Павленко Руслану Анатолійовичу за терпіння,турботу, та професіоналізм, більше б таких лікарів.

Щиро дякую лікарям травматологічного відділення Грошовському М. В. та Дудару С.Л. а також всьому мед.персоналу відділення. За професіоналізм, чуйність, увагу та за ваші золоті руки. Бажаю вам здоров'я та успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі, всього вам найкращого.

Хочу выразить свою благодарность сотрудникам ЛОР отделения.  Удивило, что может быть медицина на таком высоком уровне. Конечно все зависит от людей, которые делают свою работу.  Отдельная благодарность Оксане Яковлевне, анестезиологу и сестрам за ваш профессионализм, внимание и заботу.

Литовченко Андрей

Оставить отзыв

Your review was successfully sent