(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

А СЕРЦЕ б’ється…

КОКЛ  >  Анонси   >  А СЕРЦЕ б’ється…

А СЕРЦЕ б’ється…

яка величезна і, навіть, неосяжна сутність цих простих слів.Трансплантація в Україні працює!! І надзвичайно приємно констатувати той факт, що наша лікарня також долучилась до цього процесу. Киевская областная клиническая больница повноцінно і ефективно впровадила методику трансплантації органів людини, родинну і вже вп’яте, посмертну.Цього разу, в ніч з 22 на 23 травня, разом з колегами з Інститут серця МОЗ України та Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова, виконали посмертний мультиорганний забір донорських органів – нирок, серця та печінки у двох донорів, які були пересаджені задля порятунку життя тих, кого ще можна було врятувати! І зараз можемо сказати – шість СЕРДЕЦЬ ще б’ються…Донорами стали жінка 57 та чоловік 59 років, у яких констатували смерть мозку у результаті несумісного з життям інсульту. Згода на забір органів – НАДЗВИЧАЙНО складне рішення для родичів і близьких, яке перевертає весь їх внутрішній світ, але дарує надію на збереження серцебиття шістьом без надії. Вічна пам’ять, уклін і пошана померлим донорам, співчуття рідним і вдячність за прийняте рішення.

Реципієнтів для пересадки підібрала електронна система – ЄДІСТ, без участі людей.

Одночасно, в операційній Центру трансплантації органів ХППЗ Київської обласної клінічної лікарні, розпочали роботу три хірургічні бригади – експлантували у першого донора серце, дві нирки та печінку, у другого – дві нирки і печінку. Нажаль печінка другого донора не була придатна для трансплантації.

Шанс на нове життя отримало три пацієнта нашої лікарні та три пацієнта інших лікарень.

Серце отримав пацієнт 29 років із Сумщини, трансплантацію провела команда Інситуту серця МОЗ України.

ТРИ нирки було пересаджено командою лікарів Київської обласної клінічної лікарні. За дванадцять годин надскладної роботи, було пересаджено нирки трьом пацієнтам. Реципієнтами стали, 30-річна Ілона з Канева, 50-річний Віктор з Київської області та 35 річний Олександр з Києва. Пацієнти почувають себе добре та проходять післяопераційний період.

Ще одну нирку трансплантували хірурги КНП КМЦ нефрології та діалізу 60- річному чоловіку.

Печінку отримала жінка з Черкащини, трансплантацію провели в Національному Інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова. Надію втілено, життя збережено.

Подяка всьому колективу лікарні, який активно доклав зусиль і серцем пережив весь процес трансплантації, а це не тільки бригади хірургів, анестезіологів, реаніматологів, нефрологів, урологів, операційних медичних сестер та молодшого медичного персоналу.Дякуємо керівництву і команді хірургів Інститут серця МОЗ України за оперативну співпрацю, представникам Український центр трансплант-координації за сприяння і організацію, колективу Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова за співпрацю.Безмежна подяка усім причетним (МОЗ, ВРУ, Облдержадміністрації, співробітникам Національної поліції) за самовіддану працю та готовність розвивати трансплантацію!

Реципієнтам швидкого видужання!

Працюємо далі! Бережіть себе! Бажаємо здоров’я!