(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі
 

Благодійний фонд

КОКЛ  >  Про лікарню  >  Благодійний фонд

Фонд розвитку Київської обласної клінічної лікарні

Charitable Foundation Of Kyiv Regional Clinical Hospital

Фонд заснований з метою реалізації проектів у сфері охорони здоров’я.

Завдання – сприяти розвитку КЗ КОР КОКЛ в наданні висококваліфікованої медичної допомоги згідно з європейськими стандартами.

Фонд виник завдяки ініціативі співробітників КЗ КОР КОКЛ що не пов’язані з політичними партіями та бізнес структурами.

Проекти фонду спрямовані на поліпшення якості медичного обслуговування в Київській обласній клінічній лікарні, подолання актуальних проблем лікарні, забезпечення кваліфікованого і максимально ефективного лікуванні пацієнтів, а також підвищення медичної освіченості громадян України. Зараз, у зв’язку з непростою ситуацією в країні, питання медичного обслуговування населення дуже актуальні, кожен з вас може приєднатися до їх вирішення.

Діючі проекти:

  • Консультаційний проект «Розвиток Київської обласної клінічної лікарні»: пошук стратегічної ідеї, впровадження нової системи управління.
  • Конференція з міжнародною участю «Сучасна тематика медичної допомоги при бойових пораненнях і переломах кінцівок». Дата проведення: 3 жовтень 2014 року.
  • Допомога військовим, постраждалим в ході проведення АТО, які знаходяться на лікуванні в КЗ КОР КОКЛ.
  • Розробка та впровадження добровільної медичної допомоги.

Ми шукаємо партнерів, які готові долучиться до розробки та реалізації проектів, спрямованих на розвиток Київської обласної клінічної лікарні.

Ми вдячні за будь-яку надану допомогу. Підтримуючи Київську обласну клінічну лікарню, ви забезпечуєте сотням людей кваліфіковану та ефективну медичну допомогу, а отже – здорове життя.

Фонд надає прозорі звіти про кількість коштів та витрати.

Допомогти фонду ви можете нараховуючи грошові кошти на наш рахунок або самостійно закуповуючи необхідне медичне обладнання та медикаменти.

Реквізити:

ЕДРПОУ 38996937
п/р 073052990000026008046706567
АТ КБ ``ПриватБанк`` в м.Дніпро