(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Анкін Микола Львович

Завідувач кафедри ортопедії та травматології №2 Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

Посада

  • Завідувач кафедри ортопедії та травматології №2 Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика

Кваліфікація

  • Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»
  • Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія та травматологія»

Науковий ступінь

  • 2005 р. – Доктор медичних наук по ортопедо-травматології
  • 1992 р. – Кандидат медичних наук

Вчене звання, почесне звання, нагороди

  • 2013 р. – Професор
  • 2012 р. – Заслужений лікар України
  • 2017 р. – Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню

Про лікаря

Закінчив Київське Суворівське військове училище (в 1983 році).

Навчався в Київському медичному інституті ім. О.О. Богомольця на лікувальному факультеті. Після закінчення навчання в інтернатурі працював лікарем ортопедом – травматологом в Клінічній міській  лікарні швидкої допомоги м. Києва.

В 1993 році був переведений на посаду заступника директора клініки політравми, а пізніше  заступником директора по науці клініки травматології.

З 2002 по 2005 р. працював завідувачем ортопедо-травматологічного центру Київської обласної клінічної лікарні.

З квітня 2005 року очолює Київську обласну клінічну лікарню.

З 2005 року має науковий ступінь доктора медичних наук зі спеціальності травматологія  та ортопедія. Присвоєно вчене звання  Професор, та працює завідувачем кафедри  «Ортопедії і  травматології № 2» НМАПО ім. П. Л. Шупика.

У 2012 році присвоєно звання «Заслужений лікар України».

У 2017 році був удостоєний орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі  спеціальності «Ортопедія та травматологія» та вищу кваліфікаційну категорію зі  спеціальності  «Організація та управління закладами  охорони  здоров’я».

Є постійним діючим членом міжнародних асоціацій ортопедів і травматологів (ААОS, SICOT, EFORT, ESTES, HIP), член правління Української асоціації ортопедів і травматологів та артроскопістів України; член атестаційної комісії Департаменту охорони здоров’я КОДА; експерт клініко-експертної комісії (КЕК) МОЗ України.

Кожен рік підвищує рівень кваліфікації. За останні роки брав  участь  у міжнародних конгресах: 19 EFFORT congress (30 травня – 1 червня Барселона , Іспанія); Vreden’s readings (27-29 вересня Санкт-Петербург).

Є постійно оперуючим  лікарем ортопедом-травматологом, проводить більше 200 операцій на рік. Виконує найскладніші операції по остеосинтезу тазу та вертлюгової западини та є визнаним фахівцем по протезуванню кульшового та колінного суглобів.

 

Спеціальність
Лікар ортопед-травматолог
Науковий ступінь / Категорія
Доктор медичних наук
Освіта
Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця

Відгуки

Огромное спасибо всем докторам,медсестрам, младшему медперсоналу ортопедо-травмотологического центра. Особенно АнкинуН.Л.,ЗабаштеВ. В.очень профессиональные и порядочные специалисты.

- Елена

Низкий поклон ВРАЧАМ Петрик Т.М. и Анкин Н.Л., мою дочь поставили на ноги, где до этого многие врачи отказывались делать ей операцию. Я очень благодарна особенно Петрик Т М действительно добрейшей души человек, безотказный, добрый, отзывчивый, я думаю, что нет ему равных врачей ни в чём. Дай Бог им здоровья, терпенья и такого же отношения к больным и дальше. С огромным уважением Близнюк Л.Н.

- Близнюк Лариса

У 2004 році я потрапила в ДТП. Уламковий перелом лівої лопатки. Ніхто з лікарів не брався мене оперувати. Мої знімки оглядали різні професори, але ніхто не давав гарантії, що операція пройде успішно і я не залишусь інвалідом. Микола Львович Анкін на той час був завідуючим відділенням. Він мені прооперував мою лопатку (металоостеосинтез). Пройшло більше 10 років. Я почуваюсь добре, і думаю, що надалі так і буде. Велике дякую Вам Миколо Львовичу, у вас золоті руки. Здоров'я Вам.

- Світлана

Доброго дня! Пройшло майже 10 років як мені зроблено операцію на лопатці. Після ДТП перелом нижньої частини, пророкували інвалідність, обмеження у рухах, ні один профессор в Києві не погодився мені зробити операцію, а Микола Львович сказав, що все буде добре. Виконано металоостеосинтез, і почуваю я себе прекрасно, рухи не обмежені взагалі. Дуже хочу подякувати Миколі Львовичу за його золоті руки. Продовжуйте й надалі дарувати людям здоров"я, велике Вам дякую, і дай Боже Вам здоров"я на добрі справи!

- Зубец Светлана