(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Чубко Володимир Іванович

Лікар-хірург серцево-судинний

Лікар серцево-судинний хірург вищої категорії.

Закінчив лікувальний факультет Київського медичного університету  ім. О.О. Богомольця  в 1997 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Протягом 1997-1999р. навчався в інтернатурі за фахом “Хірургія” в НІХТ ім. О.О. Шалімова.

В 1999 році пройшов курс по ангиографії и рентгенэндоваскулярной хирургии в НІХТ ім. О.О. Шалімова.

З 1999 року працював в відділі інтервенційної кардіології та рентген-хіругії  в  ННЦ «Інститут Кардіології» ім. акад. М.Д. Стражеска. Приймав участь в клінічних дослідженнях  та наукові діяльності інституту. Співавтор практичного посібника  “Первинне (планове) стентування хворих з ішемічною хворобою серця.” та 18 наукових публікацій.

Закінчив курс спеціалізації в 2001 році “Хірургія серця та магістральних судин” та курси спеціалізації по кардіології в 2004 році

Брав участь в: Joint Internal Meeting (JIM) 2002, 2004 році. , “Paris Course on Revascularization                        Coronary and Peripheral ” 2005 , 2007 , 2009, 2012 році, «Еuropen Society of Cardiology» 2004, 2007, 2011 році, Cardiovascular Therapeutics Congress (TCT) 2009, 2010, 2013 році, щорічних Українських конгресах кардіологів та серцево-судинних хірургів та науково-практичних конференціях.

З 2013 року працює в Обласному центрі судинної та кардіоендоваскулярної хірургії КОКЛ.

Пройшов практичний и теоретичний курс по інтервенційній кардіології в 2017році в  ННЦ «Інститут Кардіології» ім. акад. М.Д. Стражеска.

В 2017 році стажувався по програмі « Practical Course Transradial Access to Coronary Interventions» в Ізраілі.

Має багатолітній практичний досвід як інтервенційний кардіолог.

Пріоритетні напрямки практичної діяльності:

  • консультування з приводу діагностики, лікування і профілактики захворювань серцево-судинної системи
  • ургентні  та планові ендоваскулярні рентгенконтрастні дослідження (радіальним доступом) : коронарографія, ангіографія брахиоцефальных та периферичних судин.
  • дослідження коронарних судин: FFR, IVUS.
  • ургентні та планові ендоваскулярні оперативні втручання (радіальним доступом): балонна ангіопластика і стентування корнарних артерій.

Досвід роботи: більше 20 років.

Спеціальність
Лікар-хірург серцево-судинний
Освіта
Київський медичний університет ім. Богомольця, 1997

Лікарі-хірурги серцево-судинні операційного блоку

У нашій лікарні працюють висококваліфіковані лікарі.
mkd-team-image
Бугайов Михайло Валентинович
Лікар-хірург серцево-судинний, аритмолог

Відгуки

Від щирого серця дякую "Київській Обласній Клінічній Лікарні", зокрема "Центру судинної та кардіоендоваскулярної хірургії". Особисто дякую хірургові Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, чуйність та людяність у ставленні до людей. Складно оцінити словами вдячність людині, яка спасла життя матері. 27.10.2017, моя мама надійшла у відділення із гострим інфарктом міокарда. Невідкладно їй було здійснено складну операцію із шунтування судини. Лікар детально роз'яснив тонкощі проведення хірургічного втручання, надав нам на вибір різні варіанти імплантів, озвучив їх переваги і недоліки. Після проведення шунтування, доступно роз'яснив та продемонстрував результати роботи у вигляді фотографій. Справедливо відмітив, що на відділення кардіохірургії в лікарні відведено дуже мало місця. Добре, що знайшлося місце і для нас. Також він зауважив, що забезпечення мед. обладнанням хоч і непогане, але все-ж розширювати його необхідно! Зараз життю вже нічого не загрожує, і мама проходить реабілітацію в санаторії. Дякую!

- Валентин Мурашко

Півтора роки тому в мене стався гострий інфаркт міокарда. На щастя, реанімаційна бригада Бородянської швидкої допомоги терміново привезла мене в Київський обласний центр судинної і кардіоендоваскулярної хірургії. Мене терміново, прооперували, тому що була загроза життю. Операцію проводив серцево-судинний хірург Чубко Володимир Іванович. Завдяки кваліфіковано проведеній операції та подальшому лікуванні, під наглядом кардіолога Антонюк Ірини Володимирівни моє життя було врятовано. Хочу висловити свою подяку всім, хто приймав участь в проведенні операції та подальшому лікуванні. Також вдячний завідуючому відділення судинної і кардіоендоваскулярної хірургії Ахмад М.М. за вміння правильно налагодити роботу колективу.

- Сичинський Олег Борисович

Сем'я Лизуна Володимира Ивановича висловлює дуже велику подяку працівникам відділення інтеревенційної радіології Киїівської обласної лікарні за чуйне та людяне ставлення! Особливу подяку висловлюємо лікарю Чубко Володимиру Івановичу за своєчасну допомогу та високий професіоналізм. Завдяки його діям ми отримали кваліфіковану допомогу. Велика подяка Вам Володимиру Івановичу! З повагаю сім'я Лизун.

- Сем

Выражаю глубокую благодарность хирургу-кардиологу интервенционной радиологии Чубко Владимиру Ивановичу и всему медицинскому персоналу за их проффесионализм и чуткое отношение к пациенту. А также выражую глубокую благодарность за успешно проведённую операцию по стентированию сосудов сердца. Желаю дальнейших успехов в Вашем благородном труде.

- Варнавский Сергей Сергеевич

Выражаю глубокую благодарность хирургу-кардиологу интервенционной радиологии Чубко Владимиру Ивановичу и всему медицинскому персоналу за их проффесионализм и чуткое отношение к пациенту. А также выражую глубокую благодарность за успешно проведённую операцию по стентированию сосудов сердца. Желаю дальнейших успехов в Вашем благородном труде.

- Варнавский Виктор Сергеевич