Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступник медичного директора з амбулаторно-діагностичної роботи

Посада

Заступник медичного директора з амбулаторно-діагностичної роботи КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня»

Кваліфікація

  • Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ультразвукова діагностика»

Про лікаря

З самого дитинства Оксана Володимирівна прагнула стати лікарем. Після закінчення школи з золотою медаллю, вона працювала санітаркою ревматологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні і в той же час готувалася до вступу в медичний ВУЗ. В 1983 році  стала студенткою лікувального факультету Львівського ордену Дружби народів державного медичного інституту, по закінченню якого, до речі з відзнакою, проходила інтернатуру в хірургічному відділенні №2 Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

З серпня 1990 року по жовтень 1996 року працювала лікарем хірургом Кам’янка-Бузької районної лікарні Львівської області.

В 1996 році вирішила змінити спеціалізацію і влаштувалася лікарем ультразвукової діагностики відділення функціональної діагностики Волинської обласної клінічної лікарні.

З 2005 року працює в Київській обласній клінічній лікарні спочатку лікарем, завідувачем відділення ультразвукової діагностики, а пізніше завідувачем поліклініки і заступником головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи.

В 2020 році, після реорганізації КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня», вступила на посаду заступника медичного директора з амбулаторно-діагностичної роботи.

В 2020 році отримала ступінь магістра зі спеціальності менеджмент по програмі «Бізнес-адміністрування у галузі охорони здоров’я». Має вищу кваліфікаційну категорію зі  спеціальності «Ультразвукова діагностика».

Оксана Володимирівна найкращий фахівець в нашій лікарні і, ми впевнено можемо сказати, що в Київській області такого рівня спеціаліста не має. Спеціалізується по допплерографії судин шиї та голови, аорти, ниркових артерій, артерій та вен нижніх та верхніх кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, органів малого тазу,  щитоподібної залози,   лімфатичних вузлів, УЗД суглобів.

 

Спеціальність
Лікар з ультразвукової діагностики
Освіта
Львівський державний медичний інститут, 1989

Відгуки

Оксана Володимирівна Ріполовська щиро дякую Вам за чуйність, за порядність, за співчуття і за терпіння до кожного, дай Вам Боже здоров'я на довгі роки і всього Вам найкращого у вашому житті!

- Наталі