Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Товстолит Валерій Павлович

Завідувач відділенням отоларингології

Напрямки роботи: 

  • Володіє всіма видами типових планових і невідкладних операцій на ЛОР-органах у дітей і дорослих (операції з приводу гіпертрофії аденоїдів, хронічного тонзиліту, викривлення носової перегородки, поліпозного риносинуситу, ексудативного отиту і т.д.).
  • Виконує ендоскопічні операції з приводу патології порожнини носа, навколоносових пазух носа і носоглотки, мікрохірургічні операції на гортані. Хірургічне лікування ускладнень захворювань вуха, носа, глотки. Провожу операції з видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів, вродженої патології вуха, носа, носоглотки (атрезія хоан), глотки і гортані.
  • Займається хірургічним лікуванням гострих і хронічних отитів з проведенням слухополіпшуючих операцій: шунтування середнього вуха, тимпанопластика, оссикулопластика, функціонально-реконструктивні операції на середньому вусі та хірургія холестеатоми.

Додаткова інформація: 

  • Член асоціації отонейрохірургів і отоневрологів України, асоціації дитячих оториноларингологів України. Член наукової спільноти отоларингологів України, член товариства отоларингологів Дніпропетровської області.
  • Регулярно проходить навчання по мікрохірургії вуха, ендоскопічної хірургії порожнини носа і пазух носа в провідних клініках Європи. Є автором наукових публікацій. Постійно виступає з тематичними доповідями на конференціях в Україні та за кордоном.
Спеціальність
Лікар-отоларинголог
Науковий ступінь / Категорія
Лікар вищої категорії
Освіта
Дніпропетровская державна медична академія, І медичний факультет, спеціальність «лікувальна справа»

Відгуки

Sorry, no posts matched your criteria.