(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

«Коаліція пацієнтських організацій для людей з Розсіяним склерозом»

КОКЛ  >  Анонси   >  «Коаліція пацієнтських організацій для людей з Розсіяним склерозом»

«Коаліція пацієнтських організацій для людей з Розсіяним склерозом»

До нас завернулася громадська організація «Коаліція пацієнтських організацій для людей з Розсіяним склерозом» з запитанням, чи будемо ми і надалі надавати можливість лікування пацієнтам з цим складним захворюванням.
Площадкою для спілкування стало управління з питань комунальної власності та ЖКГ Київської обласної ради. Начальник управління Олексій Головін та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Марія Кисельова, а також секретар бюджетної комісії Київської обласної ради Денис Січевий, представники КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» обговорили багато питань з представником громадської організації. Головне – щодо організації надання медичної допомоги пацієнтам з неврологічними захворюваннями, в тому числі пацієнтам з розсіяним склерозом. Ми запевнили – допомога пацієнтам в нашій лікарні надавалась і буде надаватись на найвищому рівні.
За результатами зустрічі напрацьовані шляхи подальшого удосконалення надання медичної допомоги пацієнтам зазначеної категорії, та подальшої співпраці з громадськими організаціями із зазначених питань.