Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

КОКЛ  >  Новини   >  КОКЛ приєдналась до пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів

КОКЛ приєдналась до пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів

Наша лікарня приєдналась до пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів. В рамках цього проєкту до нашої лікарні гелікоптером транспортують пацієнтів, що потребують екстренної допомоги. На сьогодні вже здійснено транспотрування 3-х таких пацієнтів.

07.09.21 о 10:47 на лінію «103» надійшло звернення стосовно перевезення пацієнтки з Фастівської ЦРЛ до Київської обласної клінічної лікарні. Д-з: Вагітність 5, 35-36 тижнів. Шлунково-стравохідний розривно-геморагічний синдром, анемія важкого ступеня. Стан пацієнтки важкий. АТ 100/80, пульс – 100 за хвилину. Поступила в Фастівську ЦРЛ 06.09 з шлунково – кишковою кровотечею у вкрай важкому стані. Зважаючи на стан пацієнтки, було вирішенно задіяти сили аеромедичної допомоги, оскільки перевезення автомобілем могло призвести до погіршення стану, у вигляді посилення кровотечі. Перевезення важкої пацієнтки було успішно проведено завдяки злагодженій командній роботі бригади аеромедичної евакуації, національної поліції України та працівників Київської обласної клінічної лікарні. Пацієнтка доставлена до закладу охорони здоров’я в стабільному стані, де і буде продовжувати своє лікування. Також висловлюємо слова подяки працівникам Центру екстреної медичної допомоги міста Києва за співпрацю та готовність надати потрібну допомогу у разі потреби.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що новий проєкт, який щойно впроваджено в життя, працює і приносить користь мешканцям Київської області.