(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Конгрес Європейської асоціації

КОКЛ  >  Новини   >  Конгрес Європейської асоціації

Конгрес Європейської асоціації

В період з 26.09.2022 по 30.09.2022 року в Мадриді пройшов 26-й конгрес Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевої хірургії (EACMFS) на якому лікарі зі більше ніж 90 країн світу представили свої наукові досягнення за останні роки та тенденції розвитку щелепно-лицевої хірургії. Це був перший з часу початку пандемії коронавірусу форум, що відбувся в оф-лайн форматі. Провідні фахівці Європи та світу представили останні досягнення в щелепно-лицевій хірургії.
Участь в конгресі прийняли участь і представники Центру патології голови та шиї, відділення щелепно-лицевої хірургії, а саме:
– професор, д.мед.н. Копчак Андрій Володимирович;
– доцент, д.мед.н Чепурний Юрій Володимирович;
– завідувач відділення Васильєв Олександр Сергійович;
– PhD, Павличук Тетяна Олександрівна;
– PhD, Кустрьо Тетяна Валеріївна;
– лікар відділення Романова Анна Юріївна;
– лікар відділення Слободянюк Аліна Сергіївна.
В ході конгресу лікарям випала можливість ознайомитися з останніми досягненнями закордонних колег, поспілкуватись з видатними лікарями сучасності, зануритись в новітні тенденції цифрових технологій. В свою чергу лікарі відділення представили наукові здобутки присвячені: -реконструкціям СНЩС та середньої зони обличчя індивідуалізованими конструкціями із застосуванням CAD/CAM технологій; -травматичним переломам голівок нижньої щелепи; -лікуванню пацієнтів з ендокринною орбітопатією. Найбільше захоплення слухачів викликала лекція професора Копчака Андрія Володимировича на тему «3D планування та пацієнтспецифічні конструкції: Український досвід», яка присвячена реабілітації пацієнтів постраждалих в ході бойових дій. Вперше в історії даних форумів, що охоплює проміжок в 50 років розвитку щелепно-лицевої хірургії представник України виступив програмною доповіддю експертного рівня, що була високо оцінена колегами інших країн Європи.
Також великим досягненням участі фахівців центру в даному заході став той факт, що спільно з колегами Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів вдалося розробити стратегію надання гуманітарної допомоги щелепно-лицевим відділенням України, що займаються наданням допомоги пораненими в ході бойових дій та створити дорожню карту її реалізації. Працюємо, допомагаємо, перемагаємо.
Возможно, это изображение 18 человек и люди стоят