Лікування COVID-19 в Ковід-відділенні

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Ми працюємо в рамках отриманого гранту «Improvement of perioperative infections in Ukraine» на зменшення інфікування до/після та під час оперативних втручань.

КОКЛ  >  Новини   >  Ми працюємо в рамках отриманого гранту «Improvement of perioperative infections in Ukraine» на зменшення інфікування до/після та під час оперативних втручань.

Ми працюємо в рамках отриманого гранту «Improvement of perioperative infections in Ukraine» на зменшення інфікування до/після та під час оперативних втручань.

В Київську обласну клінічну лікарню приїхали фахівці з US – Vitaliy Poylin, MD, FACS, FASCRS, Gastrointestinal and Oncologic Surgery (Northwestern Medical Group) і Keith Miles, CSPDT, CSIS, CCSVP, Executive Director, Safe Surgery Initiative (INDIAN SCHOOL). Keith Miles є виконавчим директором організації, яка надає благодійну допомогу багатьом країнам, в тому числі зараз і Україні, тепер в нашій лікарні, що шість місяців фахівцями з Америки, проводиться перевірка інструментарію “Вузькоспеціалізованого хірургічного відділення”.

Фахівцем Keith Miles було оцінено стан хірургічного інструментарію візуально, а також за використанням мікроскопу(перевірка на наявність тріщин, що можуть призвести до зламу в цій ділянці, наявність мікротріщин, що призведе до розвитку бактерій та вірусів, навіть після холодної та гарячої стерилізації). Далі проводилось сортування хірургічного інструментарію на придатність до використання. Та на завершення було проведено ремонт інструментарію. Це дозволяє зменшити ризики інфікування. Також дана перевірка допомагає зекономити до 40% коштів на закупівлю інструментарію).

В ході цих перевірок встановлюється, які інструменти, на перший погляд, придатні до використання потрібно замінити на нові, а які ще довгий час можуть використовуватись в роботі.

Інструментарій, котрим проводилось тестування та відновлення хірургічного інструментарію Keith Miles залишив в Україні.

Вдячні колегам Vitaliy Poylin та Keith Miles за надану допомогу.