(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Нові знання та вдосконалення професіоналізму!

КОКЛ  >  Новини   >  Нові знання та вдосконалення професіоналізму!

Нові знання та вдосконалення професіоналізму!

✅У такі буремні часи ми продовжуємо набувати нові знання та вдосконалювати свій професіоналізм!
❇️За сприяння генерального директора КНП КОР Київська обласна клінічна лікарня Івана Клюзка , відділення анестезіології у складі завідуючої відділенням Савчук Т.В, лікарів-анестезіологів: Рочнякова О.О., Решетник О.В., Веретельнікової А.В., Злочевського О.М., Масуді А.В, Курило І.М., Сороки О.В., Проценка А.І., Заремблюка Я.С., Грабовець О.С. відвідали міжнародні сертифіковані курси ATLS та «Дії при ураженні хімічною, біологічною, ядерною зброєю», які були організовані Міжнародним медичним корпусом.
У складі Міжнародного медичного корпусу до Києва завітали колеги, лікарі-анестезіологи, хірурги, нейрохірурги, лікарі, що займаються політравмою, парамедики, що мають великий досвід роботи як у великих госпіталях Бостона, Техаса, Нью-Йорка, так і в гарячих точках Іраку та Афганістану.
Курс включав в себе декілька блоків:
• Теоретичний – лекції, на основі клінічних випадків та оновлених гайдлайнів Американських асоціацій;
• Практичний – майстер-класи, де кожен учасник виконував практичні навички у штучно-створених небезпечних умовах та на манекенах під керівництвом досвідчених лікарів-інструкторів.
Після успішної здачі клінічних завдань та письмового тестування всі лікарі нашого відділення отримали відповідні сертифікати, а найголовніше-дійсно вдосконалили свої знання та вміння.
Американських колег зацікавив наш досвід у лікуванні політравми та мінно-вибухових травм, лікуванні хронічного болю, тож маємо надію і надалі співпрацювати з ними у цих напрямках.
Возможно, это изображение 12 человек и люди стоят