(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Обмін досвідом!

КОКЛ  >  Новини   >  Обмін досвідом!

Обмін досвідом!

Численні ракетні обстріли наших міст та столиці зокрема не завадили керівнику відділу хірургії раку голови та шиї лікарні Генрі Форда, відділення отоларингології, MD, PhD Tamer A Ghanem (м.Детройт, штат Мічіган, США) завітати до Центру патології голови та шиї КНП КОР «Київської обласної клінічної лікарні».Основні напрямки його роботи це трансоральна роботизована хірургія (TORS), розширена реконструктивна хірургія голови та шиї з використанням методів мікросудинної хірургії для відновлення дефектів після резекції пухлин, пошкодження тканин в результаті променевої терапії, травм тощо, які стали дуже актуальними у зв’язку із подіями, що відбуваються у нашій країні .
Перший день був досить насиченим та продуктивним. Американському гостю були представлені проф. Шкорботуном В.О. та проф. Копчаком А.В. здобутки відділень отоларингології та щелепно-лицевої хірургії Центру патології голови та шиї, який був створений за ініціативи Генерального директора Івана Клюзка, і відповідно приорітетні напрямки розвитку кафедр «Оториноларингології» НУОЗУ ім. П.Л.Шупика та «Щелепно-лицевої хірургії» НМУ і м О.О.Богомольця, які працюють на базі цих відділень. Dr.Tamer Ghanem прочитав лекцію «Стан та сучасні напрямки розвитку спеціальності голова та шия в США».
Протягом тижня на базі центру були проведені унікальні оперативні втручання , що тривали в середньому по 8-10 годин з видалення злоякісних пухлин та реконструкції дефектів з використанням мікросудинної хірургії (Free flap), в тому числі і військовим, які постраждали внаслідок російської агресії. Досвід який вдалося отримати внаслідок візиту Dr.Tamer Ghanem та сумісної хірургічної роботи, лікарі нашого центру будуть використовувати в повсякденній практиці.
На зустрічі з Генеральним директором Іваном Клюзко, Dr.Ghanem та завідувач центру патології голови та шиї Левицький А.В. обговорили перспективи розвитку центру, а також подальшу співпрацю з американською асоціацією хірургів голова та шия, що відкриє нові можливості для надання сучасної, якісної , високотехнологічної допомоги нашим пацієнтам.