Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Центр мікрохірургії ока та лазерних методів лікування (одного дня)

КОКЛ  >  Поліклініка  >  Центр мікрохірургії ока та лазерних методів лікування (одного дня)

Шаповалова Тетяна Олександрівна

Завідуюча центром мікрохірургії ока, лікар вищої категорії

Стаж роботи по спеціальності 25 років.
Член асоціації офтальмологів – нейроофтальмологів, глаукоматологів України.
Ключовий напрямок роботи – лазерна хірургія передньої та задньої ділянки ока.
Успішно здійснила понад 10000 лазерних операцій.

Центр мікрохірургії ока та лазерних методів лікування був створений на базі «Київської обласної клінічної лікарні» у 2009 році, виходячи з необхідності впровадження у медичну практику світового досвіду по організації надання  офтальмологічної допомоги населенню України.

У нашому Центрі використовуються найсучасніші методи діагностики та мікроінвазивні хірургічні технології, що дозволяють у найкоротші терміни встановити діагноз і максимально швидко відновити втрачений зір.

Тут працюють дипломовані досвідчені лікарі, відомі українські офтальмологи, які стажувалися у провідних клініках України, Росії, Німеччини, Іспанії та Англії, учасники міжнародних симпозіумів з рефракційної хірургії, хірургії катаракти, вітреоретинальної хірургії, практичному курсі «Жива хірургія» і т.д.

Як потрапити на лікування

Ми  створили для Вас максимально зручні умови для попереднього запису на консультацію і безпечного хірургічного лікування в амбулаторних умовах протягом одного дня.

Записатися на прийом або задати запитання, що Вас цікавить, можна будь-яким зручним для Вас способом:  через наш сайт, за телефоном (044) 228-44-29, написавши нам в чат на фейсбуці або безпосередньо у нашому центрі.

Як проходить лікування

Ретельна первинна консультація офтальмохірурга → комплексна сучасна комп’ютерна діагностика → встановлення діагнозу → підбір необхідного лікування при захворюваннях очей у кожному конкретному випадку.

Завдяки високому професіоналізму, першокласним навичкам оперуючих офтальмологів, унікальному лазерному та хірургічному обладнанню, усі операції в Центрі виконуються амбулаторно протягом одного дня, супроводжуються мінімальною травматичністю структур очей, що сприяє швидкому і повноцінному відновленню зору.

Хірургія катаракти (факоемульсифікація)

Найпопулярнішим та найбільш надійним способом видалення катаракти у світовій практиці незалежно від ступеню її зрілості вважається ультразвукова факоемульсифікація.

Факоемульсифікація є сучасним безшовним, безболісним методом екстракапсулярної екстракції ядра змутнілого кришталика за допомогою ультразвуку. В основі втручання лежить самогерметизуючий мікророзріз рогівки, що виконується під ретельним контролем офтальмологічного операційного мікроскопа, видалення передньої капсули кришталика спеціальними мініатюрними інструментами, розм’якшення та дроблення власного кришталика пацієнта виконується ультразвуком, видалення мілких частин ядра та кришталикових мас здійснюється шляхом аспірації, імплантація в пустий капсульний мішок штучної інтраокулярної лінзи (ІОЛ). Операція проводиться під місцевою крапельною анестезією, триває 5-10 хвилин, не потребує накладання швів. З метою руйнування ядра кришталика можуть використовуватися гідромоніторні, лазерні технології.

Факоемульсифікація дозволяє зберегти цілісність задньої та передньої камер ока, вирішити різноманітні питання патології рефракції за допомогою штучних інтраокулярних лінз.

Існує чимало традиційних моделей ІОЛ, які підбираються лікарем індивідуально під фактичну рефракцію пацієнта. За необхідності, одночасно з міопією або гіперметропією можна скоригувати астигматизм. З цією метою використовуються торичні лінзи, які ретельно обирають і філігранно встановлюють точно за необхідною віссю ока.

Значну перевагу над традиційними лінзами мають мультифокальні лінзи. За допомогою таких лінз око працює в максимально фізіологічних умовах і забезпечує якісне зображення предметів зблизька і вдалеч без корекції окулярами.

Лазерні методи лікування захворювань ока

Лазерна коагуляція сітківки – поширений метод лікування хвороб очного дна і профілактики тяжких ускладнень, які можуть призвести до часткової або повної втрати зору. Лазерна коагуляція дуже ефективна при дегенеративних, діабетичних змінах сітківки, тромбозі центральної вени сітківки, периферичних розривах сітківки та деяких видах відшарування сітківки. Процедура безболісна, не потребує багато часу чи попередньої підготовки. Спеціальним лазером виконується дозований опік сітківки вузько направленими променями світла поза оптичною зоною, що сприяє міцній фіксації сітківки до нижче розташованих шарів останньої.

Лазерне лікування глаукоми поділяється на іридотомію та трабекулопластику.

Іридотомія заключається у нанесенні лазером отворів по периферії райдужки, а селективна трабекулопластика-в трабекулярній зоні. Таким чином покращується відтік внутрішньоочної рідини з порожнини ока.

Лазерна хірургія (дисцизія) вторинної катаракти

Вторинна катаракта-це помутніння задньої капсули кришталика після імплантації інтраокулярної лінзи. Найефективнішим методом лікування цієї патології є лазерна дисцизія катаракти, при якій мутна капсула розбивається лазером в оптичній зоні.

Вітреоретинальна хурургія

Вітреоретинальна хурургія (вітректомія) вважається найвисокотехнологічнішим і важким методом оперативного лікування в офтальмології. Застосовується при тотальному помутнінні склистого тіла, відшаруванні сітківки, діабетичній ретинопатії, макулярному розриві, епімакулярному фіброзі та іншій патології заднього відрізка ока. Метою вітректомії є видалення зміненого склистого тіла і рубцевої тканини у його порожнині, усунення тракцій та відшарування сітківки. Сучасні інноваційні технології дозволяють виконувати операції з мініатюрними розрізами, без накладання швів.

Інтравітреальні ін’єкції

Інтравітреальні ін’єкції – це метод введення лікарського засобу безпосередньо в склисте тіло при ретинальних та запальних захворюваннях очей. З цією метою використовують афліберцепт і імплантат дексаметазону, які показали хорошу ефективність у лікуванні макулярних набряків за рахунок пригнічення ангіогенезу, що попереджує повторні крововиливи у порожнину ока. Внутрішньоочне введення препаратів допомагає суттєво покращити чи зберегти високий зір на тривалий час.

Хірургія глаукоми

Хірургічне лікування глаукоми полягає у формуванні шляхів відтоку надлишку внутрішньоочної рідини для нормалізації внутрішньоочного тиску.
Найбільш щадним оперативним методом лікування глаукоми є непроникаюча глибока склеректомія. Це втручання виконується без інвазійного проникнення в око шляхом надрізу рогівки на периферії, через який просочується зайва волога. Операція триває близько 15-20 хвилин і є малотравматичною, що сприяє швидкому загоєнню ока.

Також у деяких випадках використовується проникаюча глибока склеректомія, коли хірург після висічення лоскуту склери виконує спеціальним інструментом отвір, через який буде виходити рідина під склеру.

При злоякісному перебігу глаукоми застосовуються клапан Ахмеда. Суть процедури полягає у підшиванні клапана в дренажну систему ока, що сприяє постійному безперешкодному відтіканню рідини.

Сучасна і найбільш популярна у Європі техніка лікування глаукоми – імплантація шунта Ex-press. Ex-press – це мініатюрний пристрій, який підшивається під склеру біля рогівки з проникненням у порожнину ока і служить альтернативним шляхом відтоку внутрішньоочної рідини.

Дуже важливо знати, що оперативне лікування глаукоми не повертає втрачений зір, а лише нормалізує внутрішьноочний тиск і таким чином перешкоджає подальшій необоротній загибелі нервових клітин.

Операції на повіках та кон’юнктиві

Блефаропластика – поширена косметична операція для підтягування і омолодження верхніх та нижніх повік. Виконується при віковому провисанні шкіри над очима, надлишкових жирових відкладеннях по типу грижових мішків, для усунення зморшок, створення відкритого погляду. Мікрохірургічними надрізами по складці повіки видаляються небажані дефекти і накладаються непомітні косметичні шви.

Видалення новоутворень повік

Усі новоутворення повік поділяють на доброякісні та злоякісні. До доброякісних відносяться: папілома, атерома, ксантелазма, кіста, невус, гемангіома. До злоякісних: меланома, рак повік. Доброякісні новоутрюворення повік видаляють за допомогою електрокоагуляції, кріодеструкції або хірургічним шляхом. Спосіб видалення обирає досвідчений лікар-офтальмолог, оцінюючи вид, локалізацію, розмір новоутворення. Злоякісні новоутворення висікаються у повному об’ємі тільки оперативним шляхом з подальшим використанням інших консервативних методів лікування (променева, таргетна, хіміотерапія).

Видаленняя птеригіуму

Птеригіум (третя повіка) – це наріст кон’юнктиви на рогівку з внутрішнього боку ока. Видалення криловидної плівки виконується під місцевою анестезією хірургічним методом або ексимерним лазером. На жаль, птеригіуму властиво рецидивування.

Спеціальні методи обстеження

Флюоресцентна ангіографія сітківки (ФАГ) – поширений метод дослідження судин очного дна із застосуванням контрастних речовин. Даний метод використовують для об’єктивної оцінки прохідності артерій і вен, їх проникність, наявність новоутворених судин, набряку сітківки. Це необхідно при таких захворюваннях як: діабетична ретинопатії, тромбоз центральної артерії сітківки, вікова макулярна дегенерація. Перед початком обстеження обов’язково виконується алергологічна проба на контрастну речовину. Після декількох вихідних знімків очного дна контраст вводять внутрішньовенно (якщо алергологічна проба негативна) і оцінюють зміни.

Оптична когерентна томографія (ОКТ) – неінвазивний, високоточний метод дослідження, завдяки якому можна отримати пошарові зрізи усіх структур очного яблука. За допомогою ОКТ можна визначити товщину рогівки, дослідити кут передньої камери (зо надзвичайно важливо у діагностиці глаукоми), центральну частину сітківки (макула), диск зорового нерва. Дана методика не потребує попередньої підготовки і займає відносно мало часу.

Наші лікарі

mkd-team-image
Федоров Леонід Антонович
Лікар-офтальмолог, лікар-експерт, офтальмохірург, спеціаліст з хірургії катаракти та глаукоми
mkd-team-image
Уразов Артем Жараспаєвич
Лікар-офтальмолог, вітреоретинальний хірург
mkd-team-image
Кулик Світлана Анатоліївна
Лікар-офтальмолог, спеціаліст з лазерних методів лікування
mkd-team-image
Корнєєва Оксана Олегівна
Лікар-офтальмолог
mkd-team-image
Чагарин Мар’яна Володимирівна
Лікар-офтальмолог, спеціаліст з лазерних методів лікування
mkd-team-image
Ненюк Юлія Вікторівна
Лікар-офтальмолог

Центр мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня у своїй роботі використовує сучасне діагностичне, лазерне та хірургічне обладнання провідних європейських, американських та японських виробників.

Для мінімізації помилок в діагностиці, збільшення ефективності хірургічного лікування очей, підвищення безпеки та якості проведення оперативних втручань, відновлення високих зорових функцій використовуємо інноваційне високотехнологічне оптичне обладнання: офтальмологічний мікроскоп LuxOR (Alcon, США), хірургічна система VERION Image Guided Sysytem (Alcon, США), хірургічна система CONSELATION (Alcon, США). Лазерне обладнання: фотокоагулятор PUREPOINT LASER (Alcon, США), мікрохірургічний лазер VISULAS YAG III (ZEISS, Німеччина). Діагностичне обладнання: немідріатична фундус камера MARK II (TOPCON, Японія), авторефрактометр KR-8800 (TOPCON; Японія), комп’ютерний тонометр СТ-80 (TOPCON, Японія), оптичний когерентний томограф Cirrus HD-OCT (ZEISS, Німеччина), ультразвукова діагностична система ELEX (QUANTEL MADICAL, Франція), периметр OCTOPUS (HAAG-STREIT, Америка), діагностична система VERION IMAGED GUIDED SYSTEM (ALCON, Америка).

Діагностичне обладнання

Щілинна лампа- SL-3C (TOPCON, Японія).  

Використовується для біомікроскопії поверхні очного яблука, рогівки, передньої камери ока, райдужки, кришталика, склистого тіла та сітківки.

Використовується для біомікроскопії поверхні очного яблука, рогівки, передньої камери ока, райдужки, кришталика, склистого тіла та сітківки.

Проектор знаків APS-8 (TOPCON, Японія).

Автоматичний проектор знаків використовується для перевірки гостроти зору, бінокулярного зору та інших функцій органу зору.

Комп’ютерний тонометр СT-80 (TOPCON, Японія). 

Призначений для безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску.  

Авторефкератометр KR-8800 (TOPCON, Японія). 

Забезпечує точне вимірювання радіусу кривизни рогівки та заломлюючої здатності середовищ ока у перерахунку в оптичні одиниці.

Немідріатична фундус камера MARK II (TOPCON, Японія).

Призначена для проведення флюоресцентної ангіографії у пацієнтів з патологією сітківки та фотофіксації цих змін.

Прилад для біометрії ока (ALCON, США). 

Використовується для визначення біометричних показників ока: товщини рогівки, передньозадньої вісі ока, глибини передньої камери ока, товщини кришталика, а також для точного розрахунку сили інтраокулярної лінзи із застосуванням сучасних формул.

Ультразвукова діагностична система ELEX (QUANTEL MADICAL, Франція )

Прилад використовується для одновимірного (А) та двовимірного (В) ультразвукового дослідження ока, а також ультразвукової біометрії переднього відрізка ока.

Периметр OCTOPUS (HAAG-STREIT, США)

Прилад використовується для дослідження центрального та периферичного поля зору при глаукомі, патології зорового нерва, захворюваннях сітківки.

Діагностична система VERION IMAGED GUIDED SYSTEM (ALCON, США)

Діагностична система використовується для розрахунку сили та виду інтраокулярної лінзи, при плануванні хірургічного лікування катаракти та рефракційної заміни кришталика. 

Лазерне обладнання

Мікрохірургічний лазер VISULAS YAG III (ZEISS, Німеччина).

Використовується для мікрохірургічного лазерного лікування глаукоми, вторинної катаракти та іншої патології ока.

Фотокоагулятор PUREPOINT LASER (ALCON, США).

Прилад використовується для фотокоагуляції сітківки при діабетичній ретинопатії, дистрофії сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та її гілок, центральній серозній хоріопатії, глаукомі.

Хірургічне обладнання

Хірургічна система CONSTELATION (ALCON, США).

Мікрохірургічна система використовується з метою проведення операцій при лікуванні катаракти із застосуванням мікророзрізів (до 2 мм) та проведення операцій на склистому тілі та сітківці через доступи  23, 25 та 27 G.

Офтальмомікрохірургічний мікроскоп LUXOR LX3 (ALCON, США)

Мікроскоп використовується для проведения офтальмомікрохірургічних операцій будь-якого ступеню тяжкості.

Діагностична система VERION IMAGED GUIDED SYSTEM (ALCON, США)

Діагностична система призначена для планування хурургічного лікування катаракти та рефракційної заміни кришталика.

Контакти
телефон  (044) 2284429 
e-mail: centermicrosurgeryoka@gmail.com

Напрямки

Лазерна іридотомія
Лазерна дисцизія вторинної катаракти
Лазерна десцеметогоніопунктура

Лазерна десцеметогоніопунктура – 1471,11

Лазерний вітреолізис

Лазерний вітреолізис – 1504,76

Флюоресцентна ангіографія ока

Флюоресцентна ангіографія ока – 662,36

Фотофіксація структур очного яблука

Фотофіксація структур очного яблука – 189,94

Панретинальна лазеркоагуляція сітківки (один етап)

Панретинальна лазеркоагуляція сітківки (один етап) – 1494,89

Відмежувальна лазеркоагуляція сітківки

Відмежувальна лазеркоагуляція сітківки – 1992,02

Лазерна трабекулопластика

Лазерна трабекулопластика – 1737,9

Фокальна лазеркоагуляція сітківки

Фокальна лазеркоагуляція сітківки – 1845,45

Біомікроскопія

Біомікроскопія – 120,01

Офтальмоскопія (огляд заднього відрізка ока)

Офтальмоскопія (огляд заднього відрізка ока) – 85,75

Рефрактометрія (скіаскопія)

Рефрактометрія (скіаскопія) – 73,29

Тонометрія

Тонометрія – 69,5

Біометрія очного яблука

Біометрія очного яблука – 140,34

Консультація лікаря-офтальмолога

Консультація лікаря-офтальмолога – 130,06

Консультація завідувача центру мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня

Консультація завідувача центру мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня – 214,61

Введення лікарських речовин до місць ураження очного яблука
Операції на повіках
Видалення птеригіуму
Антиглаукоматозна операція
Підбір окулярів

Підбір окулярів – 135,93

Периметрія

Периметрія – 71,4

Візіометрія (визначення гостроти зору)

Візіометрія (визначення гостроти зору) – 61,53

Факоемульсифікація катаракти
Розрахунок інтраокулярної лінзи

Розрахунок інтраокулярної лінзи – 110,56

Факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ та закрита субтотальна вітректомія
Закрита субтотальна вітректомія
Виведення силіконової олії
Оптична когерентна томографія переднього відрізка ока
Оптична когерентна томографія 1-го ока (програма Macula Ananlysis)
Оптична когерентна томографія 1-го ока (програма Optic Disc Ananlysis)
Оптична когерентна томографія 1-го ока (програма Ganglion cell Ananlysis)
Комп’ютерна периметрія (програма SAP)

Комп’ютерна периметрія (програма SAP) – 192,69

Комп’ютерна периметрія (програма Pulsar)

Комп’ютерна периметрія (програма Pulsar) – 146,8

Ультразвукове обстеження ока (В-сканування)

Ультразвукове обстеження ока (В-сканування) – 146,51

Огляд очного дна з консультацією лікаря-офтальмолога

Огляд очного дна з консультацією лікаря-офтальмолога – 346,84

Індивідуалізований підбір інтраокулярної лінзи

Індивідуалізований підбір інтраокулярної лінзи – 324,19

Підбір окулярів з урахуванням об’єктивної рефракції

Підбір окулярів з урахуванням об’єктивної рефракції – 209,21

Первинний огляд

Первинний огляд – 621,82

Первинний огляд завідувачем центру мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня

Первинний огляд завідувачем центру мікрохірургії ока та лазерних методів лікування одного дня – 765,03

Повторний огляд

Повторний огляд – 410,08