(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Всесвітній день анестезії

КОКЛ  >  Новини   >  Всесвітній день анестезії

Всесвітній день анестезії

16 жовтня у світі відзначають Всесвітній день анестезії (World Anaesthesia Day). Цей день традиційно вважають своїм професійним святом анестезіологи-реаніматологи. Свято так само відзначається і в Україні. Історія цієї галузі медицини почалася в середині 19 століття – 16 жовтня 1846 року американський стоматолог Томас Мортон провів операцію під ефірним наркозом. Так вперше було публічно продемонстровано успішне застосування анестезії для створення загального наркозу. 16 жовтня і прийнято вважати Всесвітнім днем ​​анестезії. Завдяки відкриттю Томаса Мортона були врятовані тисячі людських життів.
Анестезіолог-реаніматолог- це найбільш інтелектуальна лікарська спеціальність, яка потребує аналітичного мислення, швидкого реагування, нестандартного підходу. Анестезіолог -реаніматолог лікує найважчих пацієнтів з різними патологіями, що потребує всеохоплюючих знань та навичок. Лікарі цієї галузі мають глибокі знання і в хімії, фізиці, фізіології, хірургії, пульмонології, токсикологіі, неврології та інших спеціальностях. Кількість навичок, якими володіють ці лікарі надзвичайно широка, а з розвитком регіонарної анестезії вони стали володарями сучасної зброї з болем заради кращого самопочуття пацієнтів. Це лікарі ,які працюють у стресових умовах, повинні приймати вірні рішення в критичних ситуаціях та мають на це лічені хвилини. А в часи епідемії Covid-19,ризикуючи своїм життям боролись з цією небезпечною хворобою на передовій.
Лікарі анестезіологи -реаніматологи Київської обласної клінічної лікарні- надзвичайно творчі, професйні, постійно удосконалюються, відвідують різноманітні конференції як в Україні так і закордоном. Тому сьогодні ,ми вітаємо всіх наших анестезіологів-реаніматологів з їхнім святом. Бажаємо їм міцного здоров’я, професійних успіхів, задоволення від роботи, родинного затишку та мирного неба! Ви лікарі, які оберігають пацієнтів від болю і страждань. Ми пишаємося вами! Нехай всі Ваші пацієнти будуть тільки з позитивною динамікою
Возможно, это изображение 14 человек и люди стоят