(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:00 по 16:30

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

 
Дяченко Сергей Николаевич

Дяченко Сергей Николаевич

Врач-нейрохирург высшей категории

Стаж работы: с 1997 года

Основные направления работы:

  • Операции на головном и спинном мозге, периферической нервной системе;
  • Лечение остеохондроза позвоночника;
  • Лечение сосудистых заболеваний головного и спинного мозга.

Дополнительная информация:

  • Неоднократно проходил стажировку за рубежом Чехия, Германия, Швейцария
  • 2011 специализация детская нейрохирургия
Специальность
Врач-нейрохирург
Ученая степень / Категория
Врач высшей категории
Образование
Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца

Врачи-нейрохирурги

В нашей больнице работают высокоспециализированные врачи.
mkd-team-image
Баюн Юрий Владимирович
Заведующий центром нейрохирургии
mkd-team-image
Ромась Андрей Юрьевич
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Никитчин Виктор Павлович
Врач-нейрохирург высшей категории
mkd-team-image
Рыжий Владимир Анатольевич
Врач-нейрохирург высшей категории
mkd-team-image
Хомячук Олег Андреевич
Врач-нейрохирург (дежурный)
mkd-team-image
Вознюк Руслан Павлович
Врач-нейрохирург высшей категории

Отзывы

Дяченко Сергій Миколайович дуже вам дякуємо! Ви велика людина і спеціаліст. У вас золоті руки. Бережи Вас Бог! Такі люди як ви, потрібні.

- Надежда

Хочу виразити величезну подяку моєму лікареві нейрохірургу та прекрасній людині Дяченку Сергію Миколайовичу та всьому персоналу за успішно проведену операцію з видалення хронічної субдуральної гематоми. Це лікар і людина з великої літери з золотими руками, відповідальна, дбайлива, розумна та знає свою справу, дай Вам Бог здоров'я. Перша зустріч з Вами мене не підвела. Я Вам довірила свою долю на видужання і в цьому я не помилилася. Будучи в лікарні, я чула тільки хороші відгуки від інших пацієнтів, яких Ви оперували. Велике людське дякую Вам!!!

- Лідія Іванівна, м. Вишгород

Бывает, память воспроизводит различные события, картинки прошлого, так недавно мне почему-то вспомнилось, как мне в 2000 году по скорой вырезали острый аппендицит, и моё сопутствующее пребывание в больнице. Мне стало интересно, где сейчас тот хирург, который меня оперировал, чем занимается. Некоторые разведывательные:) мероприятия по сети и я нашла его здесь, в КОКБ, в отделении нейрохирургии, он теперь проводит операции на мозге.
Мой отзыв будет слабо актуальным, но я хочу его оставить. Человек в 22 года делал швы, глядя на которые, хирургам с десятилетиями опыта ничего не оставалось, как признать высокий уровень работы. А в отделении мне говорили, что мне достался лучший среди молодых врачей. Этот врач – Дяченко Сергей Николаевич.

- Юля

Від усього серця хочу подякувати за високий професіоналізм та людяність нейрохірургу Дяченку Сергію Миколайовичу. Це МЕГА нейрохірург з великої букви і лікар від Бога. Талановитий, чуйний та навіть не перерахувати всіх чеснот цієї людини. Щиро дякую йому за проведену операцію, а головне за те, що завдяки йому позбулася того страшенного незтерпного болю.Це дійсно той лікар, якому можна довірити своє життя!!! Перебуваючи у відділенні нейрохірургії в моїй свідомості зруйвувалися всі стереотипи комунального закладу. Весь персонал відділення працює з повною віддічею, приділяє увагу кожному без винятку пацієнту. Тож, ВЕЛИТЕНСЬКЕ ВСІМ СПАСИБІ!!!!

- Лінська Ольга Володимирівна

Хочу висловити вдячність лікарю-нейрохірургу КОКЛ НХЦ Дяченку Сергію Миколайовичу за професіоналізм, людяність, чуйне ставлення до хворого. Дяченком С.М. успішно проведена операція з видалення менінгіоми головного мозку. Сергій Миколайович вміє знайти потрібні слова, психологічно налаштувати хворого на операцію, вселити впевненість та дає надію. Довіра між лікарем та хворим є одним із суттєвих чинників від яких залежить результат операції. Спасибі Вам за те, що в Україні є такі лікарі-професіонали. У Вас золоті руки. Бажаю Вам творчої наснаги та професійного зростання.
З повагою, Матвієць Алла

- Матвієм Алла Олександрівна