(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Пацієнти з мінно-вибуховою травмою.

КОКЛ  >  Анонси   >  Пацієнти з мінно-вибуховою травмою.

Пацієнти з мінно-вибуховою травмою.

У відділенні офтальмології пролікувалися хворі з мінно-вибуховими травмами внаслідок ракетних обстрілів у м. Вишгород Київської області. ✅Ведення пацієнтів з мінно-вибуховою травмою вимагає мультидисциплінарного підходу з залученням різних фахівців, які мають відповідний досвід роботи з надання допомоги відповідно до локалізації уражених ділянок тіла – офтальмолога, ЛОР- лікаря, щелепно-лицевого хірурга, нейрохірурга, торакального та загального хірурга, травматолога та ін. Також для повноцінної діагностики необхідно провести низку додаткових обстежень за мінімальний період часу – рентгенографію, комп’ютерну томографію, УЗД та інші.
✅Саме тому в КНП КОР “Київська обласна клінічна лікарня” як в багатопрофільному лікувальному закладі постійно надається високоспеціалізована безкоштовна медична допомога в рамках пакету державних гарантій НСЗУ.
✅Клінічний випадок Пацієнт А. був доставлений КШД в КОКЛ 23.11.22р. Після проведення об’єктивного огляду та додаткових обстежень ( Rtg- графія черепа в 2-х проекціях, ОГК, МСКТ кісток лицевого черепа, головного мозку, м’яких тканин шиї), пацієнта госпіталізовано в офтальмологічне відділення з діагнозом «Проникаюче поранення рогівки,проникаюче поранення склери,непроникаюче поранення рогівки,різані рани конюнктиви правого ока.Масивне корнео-склеральне проникаюче поранення з втратою внутрішніх оболонок(скловидного тіла,райдужки,сітківки,кришталика),гемофтальм лівого ока.Забійно-різані множинні рани нижньої та верхньої повік зі сторонніми тілами (скло) обох очей,ушкодження інтермаргінального краю верхньої та нижньої повік лівого ока. Мінно-вибухова травма». Було проведено хірургічне лікування в повному об’ємі: 1.ПХО рани: накладення швів на рогівку та склеру правого ока, накладання швів на кон’юнктиву , видалення множинних сторонніх тіл (скло) та пластика кон’юнктиви правого ока;2.Накладання швів на нижню повіку, видалення сторонніх тіл (скло), пластика з дренуванням нижньої повіки правого ока;3.Накладання швів на верхню повіку з видаленням сторонніх тіл (скло) правого ока.4.Евісцерація лівого ока;5.Накладання швів на верхню повіку з видаленням сторонніх тіл (скло) лівого ока.6.Накладання швів на нижню повіку з видалення сторонніх тіл (скло) лівого ока. Консультований ЛОР-лікарем, Діагноз: Мінно-вибухава травма. Різано-рвані рани правої вушної раковини та шиї. Консультований хірургом, Діагноз: за данимиклінічних, інструментальних (УЗД) методів обстеження травматичного ушкодження органів черевної порожнини не виявлено. Консультований нейрохірургом, Діагноз: ЗЧМТ, струс головного мозку. Консультований ЩЛХ, Діагноз: Мінно-вибухова травма. Забійна рана правої лобної ділянки, правої інфраорбітальної ділянки, травматичний перелом лівого виличного комплексу. Гемосинус правого верхньощелепного синусу. 29.11.22р. проведено репозицію виличної дуги, видалено стороннє тіло(скло) в інфраорбітальній ділянці зліва. На жаль, одне око в пацієнта А. осліпло в момомент отримання мінно-вибухової травми, за друге око лікарі-офтальмологи й сам пацієнт зроблять все можливе для отримання оптимальних результатів лікування. Оскільки важливим аспектом в одужанні й реабілітації даної категорії пацієнтів є психологічний, в КНП КОР “Київська обласна клінічна лікарня” психолог супроводжує пацієнта від приймального відділення до виписки. Ми щоденно стараємося тримати свій медичний фронт в стінах «КОКЛ», приділяючи особливу увагу лікуванню пацієнтів з мінно-вибуховою травмою, і віримо, що перемога близько!
Возможно, это изображение 1 человек и текст