Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Відгуки

КОКЛ  >  Відгуки

Руслан Павленко ТОП, дуже крутий лікар, справжній професіонал з золотими руками, Дуже йому вдячна....

Пацієнт

Дякую Павленку Руслану,дуже фаховий спеціаліст, прооперував мене минулого року,якби не він та інші спеціалісти відділення,не знаю,щоб було,бо на місці поставили невірний діагноз. Дякую лікарям відділення за їхні золоті руки!!!

Пацієнт

Копчак Андрій Володимирович-прекрасний лікар, золоті руки, дякуємо!!!!!

Пацієнт

Наталя Іванівна-лікар від Бога!А відділення дійсно, всі компетентні і доброзичливі!Здоров'я Вам і многая літа!

Пацієнт

Спасибо большое доктору Наталье Ивановне! Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

Пацієнт

Команда отоларингологів цього відділення, свого часу, врятувала мені життя!! Буду завжди дякувати їм, з теплотою,якою до мене відносились, буду згадувати все життя!!! Професійні та надійні, всім раджу, у кого є проблеми в цьому напрямку! Ще раз, ДЯКУЮ!!!

Пацієнт

Фаховий підхід, освідченні лікарі, зрозумілі рекомендації та приємне спілкування. Дякую!

Пацієнт

Справжні професіонали, дуже вам вдячний за те що надали мені можливість знову нормально дихати) Удачі вам.

Пацієнт

Команда професіоналів!!!! Щиро вдячна Вам за допомогу та лікування!!! Мій випадок був непростим, але своєчасні дії і професійний підхід врятували від тяжких ускладнень!!!!! Бухенко Олена Володимирівна, Вам особлива подяка!!!!!

Пацієнт

Справжні фахівці своєї справи! Оперували мені вухо, все пройшло на найвищому рівні та з підтримкою протягом всього періода реабілітації. Також неодноразово зверталась за допомогою до ЛОР-лікаря Бухенко Олена, завжди вірне та дієве лікування. Дякую та успіхів

Пацієнт

Залишити відгук

Your review was successfully sent