Лікування COVID-19 в Ковід-відділенні

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Відгуки

КОКЛ  >  Відгуки

Хочу виразити подяку за встановлення вірного діагнозу, умінні висоузати та за професіоналізм у роботі:Головко Юрію Сільвестровичу зав. Абдумінальної хірургії. Лікарям : Венгрик Сергію Олексійовичу, Луценко Юрію Андрійовичу. Медсестрам : Бобир Натальї, Надії Іванівні, мед. Брату Анатолію. Молодший персонал: Хворостяній Світлані та ще Світлані фамілії не знаю. Лікарі від бога

Моргуненко Любов Федосіївна

Благодарю всё неврологическое отделение за отличную работу! Уже 7 лет лечусь в этом отделении. Благодарю своего доктора Борисову Викторию Леонидовну за внимательность, отзывчивость, доброту, чуткость, искреность! Она всегда поможет, выслушает, даст советы даже в телефонном режиме! Видно, что доктор очень любит свою работу!)) Заведующий отделения, Анатолий Иванович, как и весь коллектив очень достойные люди и высококвалицированные неврологи! У них прогрессивные методы лечения и диагностики неврологических заболеваний. Искренняя благодарность!)

Olia

Дмитро Степанович Бородавко, дійсно, є лікарем високої кваліфікації. Підтвердженням цьому є вдала хірургічна операція, яку він провів моїй мамі в вересні 2020 року. Також ефективним було подальше лікування до повного одужання. Окрім компетентності Дмитра Степановича, позитивного результату допомогли досягти його врівноваженнісь, доброзичливість та ввічливе ставлення. З подякою, Людмила

Людмила

Велика подяка Роєнко В.В. та Петрик Т.М. за турботу, терпіння та за успішно проведену операцію (16.09.2020) видалення невриноми нерва. Також велике спасибі всьому хірургічному відділенню за професіоналізм, дбайливе ставлення і хороші умови.

Іван

Добрий день. Хочу залишити відгук про проф.Копчак Андрій Володимирович та лікар Яковенко Володимир Романович , які проводили мені операцію по видаленню новоутворення привушної ділянки, операція проведена дуже проффесійно та на високому рівні , післяопераційні консультації також. Операція пройшла безкоштовно по направленню від сімейного лікаря , гроші ніхто з персоналу не вимагав, сплачено було тільки за консультацію , палату платну та аналізи які я не встигла зробити перед оперуванням. Лікарі дійсно проффесіонали своєї справи весь персонал чемний, професійно виконує всі маніпуляції. Дуже вдячна за їхній професіоналізм .

Любов

Я очень благодарна Стельмаху Назару Аладдиновичу за его человечность, внимание, доброту и профессионализм.

Полина

Шановна Анна Олегівна! Звертаюсь до Вас, як одна з пацієнток, що нещодавно проходила у Вас медогляд. Я хотіла б у цьому короткому листі виразити свою щиру подяку за чуйність і доброту, яку проявили Ви та мед сестричка під час мого візиту до вас. В наш нелегкий час, особливо для лікарів, не часто можна зустріти таку увагу до людей літнього віку, яку проявили до мене Ви. Про таких чуйних людей не раз говориться в Біблії. А це показує, що Бог цінує їхню доброту і щирі серця. Так, наприклад, в книжці Прислів’я написано: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти» (Прислів’я 3:27). Я хочу побажати Вам крепкого здоров’я, успіхів у нелегкій праці і якомога більше радісних днів. З повагою, Задорожня Анастасія Іванівна

Я ложусь не первый раз в эту больницу и каждый раз удивляюсь професионализму врачей. Спасибо доктору Плем’яник Сергею Витальевичу!

Хочу выразить своб благодарность врачу Злобинец Сергею Олександровичу, за его добродушие, професионализм и квалификацию.

Хирург Виктор Иванович Семиног – хирург от Бога. Дай Бог ему и его близким здоровья и успехов.

Залишити відгук

Your review was successfully sent