Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Відгуки

КОКЛ  >  Відгуки

Персонал зі стажем, ввічливий і комунікабельний. Умови зі зручностями, 5 зірок із п'яти. Особливо гарний адміністратор Маріна

Пацієнт

Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

Пацієнт

Спасибо большое доктору Наталье Ивановне! Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

Пацієнт

Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовим лікарям Чубку Володимиру Івановичу та Дакалову Дмитру Сергійовичу. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращими лікарями.

Майя

Гонцов Юрій Валентинович, ЛІКАР-УРОЛОГ.Оперувалась у Юрія Валентиновича в 2020 р. Це лікар і людина з великої букви! Знайомі, яким радила до нього звернутися теж оперувались і розповідали про надзвичайно приємні враження від спілкування і результатів операцій. Дякую!

Альона

Євген Олександрович - лікар від Бога. Безмежна вдячність Вам за Вашу працю. Ви прекрасний лікар і суперпозитивна людина. Дякую Вам!!!

Ольга

Прошла обследование у Верещагина Сергея Витальевича. В нем сочетаются прекрасные человеческие качества - доброжелательность, спокойствие и доброта и врачебные - внимание к пациенту, высокий профессиональный уровень, индивидуальный подход. Всем и каждому рекомендую этого доктора.

Елена Севрюкова

Хочу привітати з професійним святом кардіолога Ірину Вікторівна та кардіохірургії Володимира Івановича. Зі святом вас, дорогесенькі, за ваші золоті руки і небайдужі серця. Дякуємо за врятоване життя мами Кузьменко Т.О. (4 стенда 1,5 роки тому) . Здоров'я вам, миру, добра і Божого благословення на Многая літа! Низький вам уклін !

Максюта Тетяна

Дякую Романовій А.Ю., дуже розумний, добрий (як людина, так і як спеціаліст в своїй справі) і чудовий хірург. Дякую Вам за допомогу і за порозуміння.

Андрій

Дуже префесійні лікарі: Володимир Іванович та Ірина Вікторівна. Дякую медичним сестрам, молодшому медичному персоналу (особливо Людмилі), молодці!

Пацієнт

Залишити відгук

Your review was successfully sent