(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Засідання!

КОКЛ  >  Анонси   >  Засідання!

Засідання!

✅23 грудня 2022 за ініціативи Власюка Віталія Вікторовича – заступника голови Київської обласної державної адміністрації, на базі КНП КОР «Київська обласна лікарня» відбулось- засідання робочої групи з питань створення реабілітаційного центру для військовослужбовців Збройних Сил України у Київській області, та для осіб які постраждали в наслідок бойових дій.
✅На засіданні робочої групи були присутні:
Світлий О.В. – заступник директора департаменту охорони здоровʼя КОДА, Кучма І.Л. – генеральний директор КНП КОР «Київська обласна лікарня», Зільберблат Г.М. – генеральний директор КНП КОР «Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання», Матяш О.М. – директор “Обласне бюро МСЕ”, Гук І.Ю. – Тимчасово виконуюча обов’язки голови Координаційної ради , ветеранів та волонтерів при КОДА, Шукурджиєва Е.А., та адміністрація КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня»
✅В ході зустрічі обговорювали перспективи розширення і модернізації існуючих центрів реабілітації та створення нових центрів у Київській області. Вступне слово мав заступник голови Київської обласної державної адміністрації, заступник голови робочої групи – Власюк Віталій Вікторович. Представлені результати діяльності відділення реабілітації та необхідність його розширення і створення на його базі центру реабілітації на 60 ліжок на базі комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня». Представлена доповідь про стан реалізації проєкту щодо створення реабілітаційного відділення для поранених військовослужбовців на 30 ліжок у складі комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київська обласна лікарня», що реалізується за сприяння благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Розлянуто питання щодо можливості диспансеризації військовослужбовців, що брали участь в бойових діях. Також представлена доповідь про стан реабілітаційної допомоги в Київській області за результатами візитів до низки закладів охорони здоров’я Київської області.
✅За результатами зустрічі були прийняті наступні рішення:
1. Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня» оптимізувати структуру та розширити відділення реабілітації із створенням на його базі центру реабілітації на 60 ліжок.
2. За результатами візитів рекомендувати закладам охорони здоров’я вжити заходів стосовно розвитку реабілітаційної допомоги.
3. Доручити комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Обласне бюро медико-соціальної експертизи» визначити орієнтовну потребу (кількості осіб) в реабілітаційній допомозі на 2023 рік.
4. Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації розробити пропозиції щодо залучення кадрів і міжнародної допомоги для розвитку реабілітаційної допомоги.
5. Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації розробити пропозиції щодо посилення роботи лікарів, що надають первинну медичну допомогу, з метою виявлення та обліку осіб, що потребують реабілітації.