Виявлення коронавіруса SARS-COV-2 методом ПЛР - 601,00 грн | Вакцинація від COVID-19

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

КОКЛ  >  Новини   >  12.08.2021 року відбулась важлива зустріч, щодо передачі обладнання для Центрального стерилізаційного відділення (ЦСВ).

12.08.2021 року відбулась важлива зустріч, щодо передачі обладнання для Центрального стерилізаційного відділення (ЦСВ).

Обладнання було надано Чеською Республікою за програмою співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Medevac, від компанії «BMT Medical Technology s.r.o.».
На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, заступник Голови Київської обласної державної адміністрації Щербак Тетяна Василівна, директор Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Єфіменко Олена Володимирівна, представник Чеського виробництва BMT, директор БО «Благодійний фонд «Фонд розвитку Київська обласна клінічна лікарня» Кулєш О. С. та керівництво лікарні Анкін М. Л., Турчин А. М.
Згідно умов програми Medevac, було закуплено:
  • Паровий стерилізатор BMT Sterivap 6612-2 (610 л.) – 2 шт.
  • Столи пакувальні – 2 шт.
  • Компресор водоочищення– 1 шт.
Радек Матула зазначив, що не дивлячись на пандемію спричинену COVID 19, Чеська Республіка продовжить співпрацю з Україною, вони радо допомагатимуть лікарням України в цей тяжкий для світу час.
Колектив Київської обласної клінічної лікарні, висловлює вдячність всім причетним, за допомогу в оснащенні Центрального стерилізаційного відділення.