(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Активізація співпраці з польськими колегами.

КОКЛ  >  Новини   >  Активізація співпраці з польськими колегами.

Активізація співпраці з польськими колегами.

✅Минулого тижня була здійснена робоча поїздка до Кракова у складі -Івана Клюзко Генерального директора КНП КОР «Київська Обласна клінічна лікарня» , та Сергія Бойчуня- першого заступника генерального директора КНП КОР «Київська Обласна клінічна лікарня»
✅Під час перебування в Кракові 09.12.2022-10.12.2022 року відбулась зустріч членів делегації з Генеральним директором клініки ім. Габрієла Нарутовича в Кракові Ренатою Годин.
✅Основною метою поїздки була активізація співпраці з польськими колегами, зокрема відвідання Краківської клініки, а також зустріч з її директором адміністрацією та лікарями. Під час перебування в клініці польською стороною було проведено презентацію медзакладу і надано можливість детального ознайомлення з роботою низки її відділень. Відбувся конструктивний та змістовний обмін думками між українськими і польськими лікарями щодо перспективних напрямків взаємовигідного співробітництва, зміни стратегії роботи медичного закладу та приведення його відповідності Європейським стандартам та протоколам.
✅Під час бесіди сторонами було констатовано великий потенціал для взаємодії і обміну досвідом та економічної стратегії розвитку в умовах реформи системи охорони здоров’яз урахуванням досвіду набутого українською стороною під час лікування поранених внаслідок військової агресії РФ, а також можливостей польської сторони, за підтримки ЄС, із використання сучасного медобладнання й провідних європейських методик діагностики, лікування.