(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Дегенеративні захворювання хребта

КОКЛ  >  Статті   >  Дегенеративні захворювання хребта

Дегенеративні захворювання хребта

Дегенеративні захворювання хребта
Дегенеративні зміни супроводжуються процесом руйнації хрящових і кісткових тканин хребців. В результаті цього міжхребцеві диски втрачають свою еластичність, кісткова система слабішає і, як наслідок, відбувається зміна самої структури хребта.
До причин, які провокують появу цих змін, відносять надмірні фізичні навантаження, нераціональне харчування, травми хребта, інфекційні захворювання та ендокринні порушення.
Захворювання може проявитися в абсолютно різних частинах організму. Це можуть бути болі або оніміння в кінцівках або порушення у внутрішніх органах. При цьому, найчастіше людина аж ніяк не пов’язує біль в області серця, порушення в роботі статевих органів, біль голови, біль і оніміння в ногах з остеохондрозом і взагалі з хребтом, займаючись «лікуванням» безпосередньо симптомів остеохондрозу за допомогою різноманітних знеболюючих засобів, усіляких розрекламованих лікарських препаратів, БАДів та інших методів. Але такий шлях тільки погіршує ситуацію.
До основних симптомів відносяться, в першу чергу біль і дискомфорт у спині.
Ще один симптом – біль і оніміння кінцівок (рук або ніг).
Чим раніше розпочато лікування, тим краще буде результат! Це залежить від форми захворювання, тяжкості, правильності і своєчасності лікування. Повне лікування можливе лише в початкових стадіях.
При необхідності телефонуйте для запису до лікаря за номером: (044) 237-02-86 (пн-пт, з 8.15 до16.00) або ж пишіть нам в чат.