Лікування COVID-19 в Ковід-відділенні

(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Петрик Тарас Михайлович

Завідувач ортопедо-травматологічного центру

Стаж роботи: з 2006 року

Напрямки роботи:

  • Діагностика та лікування переломів кульшової западини.

На сьогоднішній день займає посаду завідуючого ортопедо-травматологічного центру, Головний ортопед-травматолог Київської області. Є членом Американської академії хірургів – ортопедів та Європейської асоціації травматологів.

Кожен рік підвищує рівень кваліфікації. Бере участь  у міжнародних конгресах, останні: 19 EFFORT congress (30 травня – 1 червня Барселона , Іспанія); Vreden’s readings (27-29 вересня Санкт-Петербург). 

Проходження навчальних курсів: Конференція дослідників по проекту Debio 1450-BJI-205  для пацієнтів, яким проведена операція повної заміни колінного суглобу (29 червня 2018 г., Тбілісі, Грузія).      

Кількість операцій у рік становить близько 10000.

 

Спеціальність
Лікар-ортопед-травматолог
Науковий ступінь / Категорія
Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії
Освіта
Медичний інститут Української асоціації народної медицини

Лікарі ортопедично-травматологічного центру

У нашій лікарні працюють висококваліфіковані лікарі.
mkd-team-image
Голомовзий Олег Вікторович
Лікар ортопед-травматолог (артроскопіст)
mkd-team-image
Грошовський Михайло Васильович
Лікар ортопед-травматолог
mkd-team-image
Дудар Сергій Леонідович
Лікар ортопед-травматолог
mkd-team-image
Павленко Олександр Анатолійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
mkd-team-image
Роєнко Вадим Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
mkd-team-image
Халдай Валерій Вікторович
Лікар ортопед-травматолог
mkd-team-image
Хархун Михайло Іванович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
mkd-team-image
Щур Ростислав Ігорович
Лікар ортопед-травматолог

Відгуки

Хочу виразити подяку за встановлення вірного діагнозу, умінні висоузати та за професіоналізм у роботі:Головко Юрію Сільвестровичу зав. Абдумінальної хірургії. Лікарям : Венгрик Сергію Олексійовичу, Луценко Юрію Андрійовичу. Медсестрам : Бобир Натальї, Надії Іванівні, мед. Брату Анатолію. Молодший персонал: Хворостяній Світлані та ще Світлані фамілії не знаю. Лікарі від бога

- Моргуненко Любов Федосіївна

Благодарю всё неврологическое отделение за отличную работу! Уже 7 лет лечусь в этом отделении. Благодарю своего доктора Борисову Викторию Леонидовну за внимательность, отзывчивость, доброту, чуткость, искреность! Она всегда поможет, выслушает, даст советы даже в телефонном режиме! Видно, что доктор очень любит свою работу!)) Заведующий отделения, Анатолий Иванович, как и весь коллектив очень достойные люди и высококвалицированные неврологи! У них прогрессивные методы лечения и диагностики неврологических заболеваний. Искренняя благодарность!)

- Olia

Дмитро Степанович Бородавко, дійсно, є лікарем високої кваліфікації. Підтвердженням цьому є вдала хірургічна операція, яку він провів моїй мамі в вересні 2020 року. Також ефективним було подальше лікування до повного одужання. Окрім компетентності Дмитра Степановича, позитивного результату допомогли досягти його врівноваженнісь, доброзичливість та ввічливе ставлення. З подякою, Людмила

- Людмила

Велика подяка Роєнко В.В. та Петрик Т.М. за турботу, терпіння та за успішно проведену операцію (16.09.2020) видалення невриноми нерва. Також велике спасибі всьому хірургічному відділенню за професіоналізм, дбайливе ставлення і хороші умови.

- Іван

Добрий день. Хочу залишити відгук про проф.Копчак Андрій Володимирович та лікар Яковенко Володимир Романович , які проводили мені операцію по видаленню новоутворення привушної ділянки, операція проведена дуже проффесійно та на високому рівні , післяопераційні консультації також. Операція пройшла безкоштовно по направленню від сімейного лікаря , гроші ніхто з персоналу не вимагав, сплачено було тільки за консультацію , палату платну та аналізи які я не встигла зробити перед оперуванням. Лікарі дійсно проффесіонали своєї справи весь персонал чемний, професійно виконує всі маніпуляції. Дуже вдячна за їхній професіоналізм .

- Любов

Я очень благодарна Стельмаху Назару Аладдиновичу за его человечность, внимание, доброту и профессионализм.

- Полина

Шановна Анна Олегівна! Звертаюсь до Вас, як одна з пацієнток, що нещодавно проходила у Вас медогляд. Я хотіла б у цьому короткому листі виразити свою щиру подяку за чуйність і доброту, яку проявили Ви та мед сестричка під час мого візиту до вас. В наш нелегкий час, особливо для лікарів, не часто можна зустріти таку увагу до людей літнього віку, яку проявили до мене Ви. Про таких чуйних людей не раз говориться в Біблії. А це показує, що Бог цінує їхню доброту і щирі серця. Так, наприклад, в книжці Прислів’я написано: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти» (Прислів’я 3:27). Я хочу побажати Вам крепкого здоров’я, успіхів у нелегкій праці і якомога більше радісних днів. З повагою, Задорожня Анастасія Іванівна

Я ложусь не первый раз в эту больницу и каждый раз удивляюсь професионализму врачей. Спасибо доктору Плем’яник Сергею Витальевичу!

Хочу выразить своб благодарность врачу Злобинец Сергею Олександровичу, за его добродушие, професионализм и квалификацию.

Хирург Виктор Иванович Семиног – хирург от Бога. Дай Бог ему и его близким здоровья и успехов.