(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Петрик Тарас Михайлович

Завідувач ортопедо-травматологічного центру

Стаж роботи: з 2006 року

Напрямки роботи:

  • Діагностика та лікування переломів кульшової западини.

На сьогоднішній день займає посаду завідуючого ортопедо-травматологічного центру, Головний ортопед-травматолог Київської області. Є членом Американської академії хірургів – ортопедів та Європейської асоціації травматологів.

Кожен рік підвищує рівень кваліфікації. Бере участь  у міжнародних конгресах, останні: 19 EFFORT congress (30 травня – 1 червня Барселона , Іспанія); Vreden’s readings (27-29 вересня Санкт-Петербург). 

Проходження навчальних курсів: Конференція дослідників по проекту Debio 1450-BJI-205  для пацієнтів, яким проведена операція повної заміни колінного суглобу (29 червня 2018 г., Тбілісі, Грузія).      

Кількість операцій у рік становить близько 10000.

 

Спеціальність
Лікар-ортопед-травматолог
Науковий ступінь / Категорія
Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії
Освіта
Медичний інститут Української асоціації народної медицини

Лікарі ортопедично-травматологічного центру

У нашій лікарні працюють висококваліфіковані лікарі.
mkd-team-image
Коваль Наталія Андріївна
ЛІКАР ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ
mkd-team-image
Титенко Михайло Борисович
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
mkd-team-image
Щур Ростислав Ігорович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Халдай Валерій Вікторович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Роєнко Вадим Володимирович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Дудар Сергій Леонідович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Хархун Михайло Іванович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
mkd-team-image
Грошовський Михайло Васильович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Голомовзий Олег Вікторович
Лікар ортопед-травматолог (артроскопіст)
mkd-team-image
Петрик Тарас Михайлович
Заведующий ортопедо-травматологического центра

Відгуки

Я прийшла в центр з забобонним настроєм, адже двічі з різних причин дa серіалах можна побачити,що всі вагання пропали самі собою. А про професійність колективу годі і говорити. Золоті руки у завідувача ортопедо-травматологічногічного центру Петрика Тараса Михайловича, лікарів ортопедів- травматологів :Щура Ростислава Ігоровича,Раєнко Вадима Володимировича,які проводили таку складну операцію; анастезіолога Юрія, він зумів піготувити до операції морально так, що я не мала ні страху, ні вагань; медичних сестер ,котрі не обділили своєю увагою і чуйність жодного хворого; реабілітолога Юлію Володимирівну,вона вчила з увагою і тепінням, робити перші кроки . Всім низький уклін,за надану допомогу, людяне ставлення і гуманність.

- Надія Миколаївна Городецька

Хочу виразити вдячність лікарю Петрику Тарасу Михайловичу. За його професіоналізм та можливість жити знову.

Вся наша сім’я щиро дякує, всьому колективу ортопедо-травматологічного центру за увагу, чуйність, високий професіоналізм та людяність у ставленні до своїх пацієнтів, особлива подяка Миколі Львовичу та Тарасу Михайловичу за проведену операцію після політравми (таз, шийка стегна та крижова кістка) та Сергію Леонідовичу за консультування в після операційний період.

- Тихоненко Микола Мефодійович

Я искренне благодарна заведующему Петрику Тарасу Михайловичу и всему персоналу ортопедо-травматологического центра Киевской областной больницы за вовремя оказанную помощь. И на высоком уровне!!!Спасибо за то,что Вы кроме профессионализма сохранили на таком же высоком уровне человечное отношение и гуманность.

- Шевченко Мария

Я побывал во многих клиниках за рубежом в связи с моей болезнью, где все очень дорого, и где обращают в первую очередь внимание на страховку, а потом на больного...И только Тарас Михайлович Петрик в отделении травматологии смог дать мне ту помощь, в которой я так нуждался, в срочном порядке.Спасибо Вам, что делаете свое дело правильно и лечите всех, кто в этом нуждается, а не только тех, у кого больше возможностей.

- Антон

Тарас Михайлович -это человек не только таллантливейший, но и понимающий, всегда старается войти в положение. У меня, например не было достаточно средств для операции по замене тазобедренного сустава, но операция нужна была очень. Любой бы другой закрыл передо мной двери и развел руками, Но в ортопедо-травматологическом центре всеми силами стараются оказать нужную помощ. Меня правильно сореентировали и помогли решить мою проблему. Спасибо Вам еще раз!!!

- Нина

В травматологии КОКЛ - самые квалифицированные, а главное, человечные врачи и медперсонал. Недавно лежал второй раз. За 3 месяца отделение не узнать - оформление, форма, отношение, как в Европе. Спасибо, что всегда стремитесь стать еще лучше. И всегда радушно встречаете своих пациентов! Спасибо заведующему Тарасу Михайловичу, что сумел организовать такой колектив!

- Евгений

Графік роботи

Колл-центр 8:15 — 16:00
Координаційний центр 8:15 — 16:00