(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Турчин Андрiй Михайлович

Медичний директор

Посада

Медичний директор  КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня»

Кваліфікація

  • Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»
  • Вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія та травматологія»

Науковий ступінь

  • 2019 р. – Кандидат медичних наук

Про лікаря

Турчин Андрій Михайлович розпочав свою медичну діяльність з вересня 1996 року, коли поступив до Буковинської державної медичної академії, м. Чернівці. Після проходження інтернатури працював лікарем ортопедом-травматологом в Заставнівській ЦРЛ.

З 2004 року по 2006 року навчався в клінічній ординатурі на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» м. Київ.

З серпня 2006 року працював лікарем ортопедом-травматологом приймально-діагностичного відділення Київської обласної клінічної лікарні. По присвоєнню ІІ кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Ортопедія та травматологія» в 2008 році переведений завідувачем приймально-діагностичного відділення та ортопедом-травматологом ортопедо-травматологічного центру, за сумісництвом.

З 2012 року починається адміністративна робота Андрія Михайловича, спочатку  заступником головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи, а пізніше заступником головного лікаря з медичної частини.

В 2020 році, після реорганізації КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня», вступив на посаду медичного директора.

В 2017 році закінчив навчання в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». В 2019 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування переломів таранної кістки» зі спеціальності «Ортопедія і травматологія». А в 2020 році отримав ступінь магістра зі спеціальності менеджмент по програмі «Бізнес-адміністрування у галузі охорони здоров’я».

Має вищу кваліфікаційну категорію зі  спеціальності «Ортопедія та травматологія» та вищу кваліфікаційну категорію зі  спеціальності  «Організація та управління закладами  охорони  здоров’я».

 

Спеціальність
Лікар ортопед-травматолог
Науковий ступінь / Категорія
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук
Освіта
Буковинська державна медична академія, 2002

Відгуки

Хочу подякувати Турчину Андрію Михайловичу за його професіоналізм і людяність. Єдина людина, яка змогла розібратися в моїй складній ситуації й справді мені допомогти.

- Наташа