(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Анестезіологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Анестезіологія

Дзюба Дмитро Олександрович

Завідувач відділення анестезіології, інтенсивної терапії екстракорпоральної детоксикації

Професор кафедри, доктор медичних наук, експерт клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України


ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ, ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНОЇ ДЕТОКСИКАЦІЇ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

ПІДРОЗДІЛИ:

 • Анестезіології;
 • Інтенсивної терапії;
 • Екстракорпоральної детоксикації.

АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНА СЛУЖБА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ є потужною ланкою хірургічної служби, яка у повному обсязі задовольняє хірургічну роботу у відділеннях:
травматології та ортопедії; урології; судинної хірургії; загальної хірургії; отоларингології; щелепно-лицевої хірургії; проктології; гінекології; нейрохірургічного центру; офтальмології; торакальної хірургії .

КОМАНДА ПІДРОЗДІЛУ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ НАДАЄ ПОСЛУГИ:

 •  передопераційний огляд, підготовка пацієнта до оперативного втручання та обраної методики анестезії;
 •  інтраопераційне анестезіологічне забезпечення;
 • анестезіологічний менеджмент під час процедурної седації в діагностичних кабінетах, кабінетах КТ та МРТ;
 • післяопераційний нагляд та лікування больового синдрому;
 • забезпечує невідкладну допомогу в протишоковій палаті.

ВИДИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ПІДРОЗДІЛОМ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ:

 • Тотальна інтравенозна анестезія сучасними препаратами;
 • Низькопоточна інгаляційна анестезія за допомогою наркозно-дихальної апаратури LEON, MINDREY, використовуючи сучасний інгаляційний анестетик- севофлуран;
 • Нейроаксіальні методики знеболення: спінальна анестезія, епідуральна анестезія, комбінована спинально–епідуральна анестезія;
 • Регіонарні методики – блокади нервових  сплетень під УЗД-контролем. Є малоінвазивними та дозволяють забезпечити адекватне, тривале знеболення необхідної ділянки тіла при травмах, оперативних втручаннях тощо. Є компонентом мультимодальної мало опіоїдної аналгезії;
 • Анестезіолог забезпечує знеболення та седацію, контролює вітальні функції: температуру тіла, попереджує втрату вологи та тепла, поводить профілактику післяопераційного тремтіння та позиційного стиснення тканин.

З моменту первинної консультації (знайомства пацієнта з анестезіологом), для лікаря залишаються пріоритетними комфорт та безпека пацієнта. Вибір методики анестезіологічного забезпечення та тактика ведення анестезії можливі лише після ознайомлення пацієнта з інформацією щодо виду анестезії.

Формування остаточного виду анестезіологічного забезпечення також можливе лише за умов отримання згоди пацієнта після детального обговорення плану майбутньої анестезії.

По закінченню оперативного втручання та анестезії, пацієнти із тяжкою супутньою патологією, та пацієнти, що перенесли оперативні втручання з високим операційним ризиком, направляються для подальшого нагляду та лікування в палату післянаркозного сну (Recovery room.)

Завдяки досвіду та кількості оперативних втручань та анестезій за рік, а саме більше 13000, нам вдалося збудувати професійну та злагоджену команду спеціалістів, які піклуються про Вас коли ви перебуваєте у стані сну.

 

ПІДРОЗДІЛ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

Це особливий підрозділ стаціонару в лікарні. Зазвичай сюди люди потрапляють після тяжких оперативних втручань, в результаті тяжких травм, критичних кровотеч, декомпенсації хронічної патології, гострої дисфункції органів і систем. Специфіка відділення інтенсивної терапії полягає в тому, що наші пацієнти, перебувають у вкрай тяжких станах, а підтримка їх життєзабезпечення можливе лише за участі спеціальної апаратури та досвідченого персоналу.

Підрозділ цілодобово надає невідкладну спеціалізовану допомогу пацієнтам, які знаходяться у критичних станах з декомпенсованою хронічною патологією чи з тяжким гострим захворюванням:

 • тяжкі розлади дихання та системи кровообігу;
 • гострі ураження центральної нервової системи;
 • порушення функції печінки та нирок;
 • тяжкі травми;
 • штучна вентиляція легенів;
 • гемодіаліз;
 • зондове харчування;
 • плазмофорез. цілодобово надає невідкладну спеціалізовану допомогу пацієнтам, які знаходяться у критичних станах з декомпенсованою хронічною патологією чи з тяжким гострим захворюванням:
  – тяжкі розлади дихання та системи кровообігу;
  – гострі ураження центральної нервової системи;
  – порушення функції печінки та нирок;
  – тяжкі травми.

Підрозділ інтенсивної терапії оснащено сучасним обладнанням для моніторингу вітальних функцій:

 • моніторами, здатними відображати основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта;
 • дихальною апаратурою, що забезпечує адекватну штучну вентиляцію легень, як під час операції, так і в післяопераційному періоді;
 • дефібриляторами для моніторингу ЕКГ, кардіоверсії, оцінки ритму під час проведення реанімаційних заходів, дефібриляції;
 • інфузійними автоматичними насосами для забезпечення безперервної подачі лікарських засобів;

Палати відділення реанімації обладнані інакше, ніж в інших профільних відділеннях: укомплектовані дихальною апаратурою, обладнанням для моніторингу вітальних функцій, мають спеціальні покриття для підлоги, герметичні світильники, медичні консолі.

Працює цілодобовий пост спостереження медичного персоналу. Персонал відділення безперервно моніторить всі функції організму пацієнта. У будь-який час доби можуть проводитися необхідні лабораторні та інструментальні дослідження.

Мета лікарів відділення інтенсивної терапії під час реанімаційних заходів спрямована на відновлення і підтримку таких життєво важливих функцій,як кровообіг і дихання. Після успішно проведених реанімаційних заходів, основним завданням є лікування постреанімаційного синдрому, пов’язаного з наслідками глобальної ішемії, гіпоксії та гіпоперфузії всіх тканин організму.

Лікарі, які працюють у відділенні, мають великий досвід роботи та володіють усіма необхідними діагностичними методиками й алгоритмами роботи з тяжкими пацієнтами.

Спеціалісти підрозділу Екстракорпоральної детоксикації допоможуть із лікуванням водно-електролітних порушень та станів, що супроводжуються  дією екзо- та ендогенних токсинів і продуктів метаболізму.

Наші висококваліфіковані лікарі та досвідчені медичні сестри надають якісну невідкладну, спеціалізовану та висококваліфіковану допомогу, як в плановому, так і в ургентному порядку.

На всіх етапах госпіталізації, починаючи з приймального відділення, транспортування пацієнта, і до палат інтенсивної терапії чи операційних, наша служба здатна надати пацієнтам кращу лікарську допомогу та технічне забезпечення: апаратура для безперервної подачі кисню, безперервної внутрішньовенної доставки лікарського засобу, апарати штучної вентиляції легень, апарати для системного неінвазивного та інвазивного моніторингу вітальних функцій, та екстреного УЗ-дослідження.

Сьогодні неможливо уявити проведення будь-якого хірургічного втручання без висококваліфікованої допомоги персоналу ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ, ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНОЇ ДЕТОКСИКАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ

У нашій лікарні працюють високоспеціалізовані лікарі.

mkd-team-image
Рочняков Олексій Олегович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Решетник Ольга Валеріївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мельник Олександр Флорович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мариняко Роман Анатолійович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Оксюта Марина Анатоліївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Івашина Юлія Олегівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Масуді Анна Василівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Богдан Андрій Миколайович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Дзюба Дмитро Олександрович
Завідувач відділення анестезіології, інтенсивної терапії екстракорпоральної детоксикації
mkd-team-image
Дивак Володимир Володимирович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Донець Валерій Васильович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Кукла Юрій Валентинович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Курило Ірина Миколаївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мельник Олександр Васильович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Сорока Ольга Вадимівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Чир’єва Олена Миколаївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Яворський Філіп Анатолійович
Лікар-анестезіолог