(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Анестезіологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Анестезіологія

Савчук Тетяна Василівна

Завідувач відділенням анестезіології

Лікар анестезіолог

На сучасному етапі розвитку хірургію неможливо уявити без висококваліфікованої та комфортної для пацієнта анестезіологічної допомоги. Анестезіологічна служба Київської Обласної Клінічної Лікарні є потужною ланкою хірургічної служби, яка задовольняє хірургічну роботу у відділеннях:

 • травматології та ортопедії;
 • урології;
 • судинної хірургії;
 • загальної хірургії;
 • отоларингології;
 • щелепно-лицевої хіругіїї;
 • проктології;
 • гінекології;
 • нейрохіругічного центру;
 • та торакальної хірургії в повному обсязі.

Також, анестезіологічна служба забезпечує безперервну роботу противошокової палати, надаючи спеціалізовану допомогу пацієнтам в критичному стані цілодобово. Пацієнти ,які потребують поцедурної седації також обслуговуються анестезіологічною службою в діагностичних кабінетах, кабінетах КТ та МРТ в повному обсязі з мінімальними ризиками для пацієнтів.

Лікарі та сестри-анестезистки відділення анестезіології є спеціалістами з багаторічним стажем роботи, які якісно, високо кваліфіковано надають анестезіологічну допомогу

Команда відділення анестезіології надає послуги: передопераційний огляд та підготовка, анестезіологічне забезпечення, післяопераційний нагляд та лікування больового синдрому.

Види анестезіологічної допомоги, які надаються відділенням анестезіології:

 • Загальна анестезія(наркоз). А саме тотальна інтавенозна анестезія сучасними препаратами такі ,як попофол, дипофол. Низькопоточна інгаляційна анестезія за допомогою наркозно-дихальної апаратури LEON, використовуючи інгаляційний анестетик-севофлуан.
 • Нейроаксіальні методики знеболення(спінальна анестезія, епідуальна анестезія, комбінована спірально–епідуальна анестезія)
 • Регіонарні методики-блокади нервових сплетень під контролем сучасного УЗД-апарата, а саме блокади надключичного, міждрабинчастого сплетень, аксілярна блокада, що дозволяє виключити чутливість верхньої кінцівки та провести оперативне втучання без виключення свідомості пацієнта(тобто введення в наркоз). Блокади сідничного, стегнового нервів дозволяють провести безпечне анестезіологічне забезпечення пацієнтам високої групи ризику, які приймають антикоагулянти. Всі блокади тулуба, верхньої та нижньої кінцівок є компонентами мультимодальної аналгезії в післяопераційному періоді, що забезпечує довготривале знеболення в післяопераційному періоді та швидку реабілітацію.
 • Процедурна седація сучасними препаратами в ритмі хіругії одного дня, що дозволяє пацієнту комфортно після поцедури повернутися додому.
 • Для проведення спеціалізованих процедур наша команда надає послуги постановки центральних венозних доступів для інфузії під УЗД контолем.
 • Під час перебування в операційній анестезіологічна бригада забезпечує пацієнту комфортні умови, як фізично так і психоемоційно. А саме, слідкує за адекватним знеболенням, контролем температури тіла, попереджує втрату вологи та тепла, поводить профілактику післяопераційного тремтіння, профілактику позиційниго здавленння тканин.

Від початку первинної консультації, знайомства пацієнта з анестезіологом, огляду, вибору методики анестезіологічного забезпечення та поведення самої анестезії в пріоритеті для лікаря є комфорт та безпека пацієнта. Тільки побажання пацієнта та професійне ознайомлення його з майбутнім видом анестезії впливає на остаточне формування плану анестезіологічного забезпечення.

Після всіх довготривалих оперативних втручань та пацієнти з важкою супутньою патологією після наркозу перебувають в палаті після наркозного сну (Recovery room.)

Вважаючи на кількість оперативних втручань та анестезій, а саме більше 13000 анестезій за рік ми маємо професійну та злагоджену команду спеціалістів, які піклуються про Вас коли ви перебуваєте у стані сну).

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ

У нашій лікарні працюють високоспеціалізовані лікарі.

mkd-team-image
Рочняков Олексій Олегович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Решетник Ольга Валеріївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мельник Олександр Флорович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мариняко Роман Анатолійович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Оксюта Марина Анатоліївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Івашина Юлія Олегівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Масуді Анна Василівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Богдан Андрій Миколайович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Дзюба Дмитро Олександрович
Завідувач відділення інтенсивної терапії загального профілю
mkd-team-image
Дивак Володимир Володимирович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Донець Валерій Васильович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Кукла Юрій Валентинович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Курило Ірина Миколаївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мельник Олександр Васильович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Сорока Ольга Вадимівна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Чир’єва Олена Миколаївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Яворський Філіп Анатолійович
Лікар-анестезіолог