(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Інсультний центр

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Інсультний центр

Інгула Наталія Іванівна

Завідувачка інсультного центру

Основним напрямком роботи Інсультного центру є Допомога при гострому інсульті та рання реабілітація. Відділення готове допомагати одночасно 45 пацієнтам. У складі відділення функціонує Інсультний блок ( блок інтенсивної терапії гострого інсульту). Сучасне обладнання, великий клінічний досвід, професіоналізм, чуйність і сумлінність співробітників дозволяє проводити лікування хворих на високому сучасному рівні.

Послуги:

  • лікування гострого інсульту;
  • рання реабілітація;
  • реабілітація.

Як потрапити на стаціонарне лікування

стаціонар
  • Каретою швидкої допомоги.
  • За направленням сімейного лікаря.
  • За переводом з іншого відділення/ лікарні за попереднім погодження.
  • Самозвернення.

З 1 травня 2020 року в Київській обласній клінічній лікарні було створено Інсультний центр.

Основною метою центру, стало  забезпечення компетентної допомоги при гострому інсульті. В останні роки відбулася принципова зміна концепції лікування інсульту, як надгострого стану, який потребує швидкого реагування, невідкладних  дій та екстренної госпіталізації. Інсультний центр Київської обласної клінічної лікарні – є провідним для Київського регіону та всієї України. Тут запроваджені найкращі практики лікування гострого інсульту та реабілітації. 

Допомога при інсульті в нашій лікарні, забезпечується завдяки злагодженій роботі мультидисциплінарної команди спеціалістів підготовлених для роботи у сфері лікування інсульту. Створені всі умови для забезпечення швидкої доставки пацієнта з інсультом, безпосередньо, для проведення комп’ютерної томографії та подальшого вирішення питання про необхідність проведення реканалізаційних процедур за показами: 

  • тромболітичної терапії у межах терапевтичного вікна (3,5 години); 
  • тромбекстракції у межах терапевтичного вікна (6 годин);
  • а також невідкладної нейрохірургічної допомоги. 

 Допомога, хворим на гострий інсульт, надається в режимі 24/7, тобто цілодобово, 365 днів на рік. При госпіталізації пацієнтів, діє принцип екстериторіальності. Планова госпіталізація хворих та переводи з інших лікувальних закладів, відбуваються згідно з установленим порядком планових госпіталізацій та епідемічною ситуацією.

Наші лікарі

mkd-team-image
Бігун Іван Юрійович
Лікар-невропатолог
mkd-team-image
Дружилін Олексій Вікторович
Лікар-невропатолог
mkd-team-image
Інгула Наталія Іванівна
Завідувачка інсультного центру
mkd-team-image
Шеремет Анастасія Євгенівна
Лікар-невропатолог
mkd-team-image
Чеботаренко Тетяна Андріївна
Лікар-невропатолог
mkd-team-image
Кан Наталія Костянтинівна
Лікар-невропатолог
mkd-team-image
mkd-team-image
Чемер Наталія Михайлівна
Лікар-невропатолог вищої категорії

Палати

Фото відділення

Відгуки

Хочу висловити вдячність персоналу інсультного центр. Моїй мамі було надано кваліфіковану медичну допомогу з подальшим лікуванням. Весь персонал,це дуже ввічливі і турботливі люди. Обстеження, лікуванням ,все на вищому рівні. Особливу подяку висловлюю лікарю Невгад Юлії Володимирівні!!!! Процвітання вашому центру.

- Елена

Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

- Пацієнт