(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Загострення бронхіальної астми взимку!

КОКЛ  >  Статті   >  Загострення бронхіальної астми взимку!

Загострення бронхіальної астми взимку!

Бронхіальна астма – це хронічна хвороба, яка найчастіше проявляється періодичними нападами задишки та свистячими хрипами.
Чому взимку відбувається загострення? Основними чинниками є: холод, ГРВІ та брудне повітря. Холод та часті застуди здебільшого провокують ускладнення астми.
Як зменшити ризики?
1. Вдихати морозне повітря намагайтеся виключно через ніс.
2. У момент виходу на вулицю ненадовго прикривайте рот та ніс (так повітря біля обличчя зігріється, і дихальним шляхам буде простіше «переналаштуватися» на низьку температуру. Але не рекомендується довго дихати в тканину – теплий подих осяде на ній у вигляді конденсату, і ця волога, змішана з холодним повітрям, завдасть бронхам ще більшої шкоди).
3. При використанні термомаски перепад температур між приміщенням і вулицею практично не відчувається – а це дійсно знижує ризик холодового бронхоспазму.
4. Слідкувайте за чистотою вдома — регулярно прибирайте і провітрюйте приміщення.
5. Оскільки причиною астми можуть стати деякі препарати, не займайтесь самолікуванням, перед прийомом будь-яких ліків потрібна консультація з лікарем!
За необхідності, записатися на прийом до лікаря-пульмонолога Ви можете за номером телефону (044) 237 02 86 ( з 8.15 до 16.00, пн-пт ) або ж написавши нам в чат на ФБ.
Бережіть себе!