(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:00 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

 

Травматологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Травматологія

Петрик Тарас Михайлович

Завідувач ортопедо-травматологічного центру

Завідувач ортопедо-травматологічного центру
Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії
Лікар ортопед-травматолог

Травматологія – вузький розділ науки, що займається вивченням, діагностикою, а також лікуванням різних травм і їх наслідків. Дана галузь медицини не тільки вивчає механізми впливу різних травмуючих чинників на організм, але і тісно взаємодіє з іншими напрямками: ортопедії, нейрохірургії, спортивною медициною.

В ортопедо-травматологічному центрі серйозно ставляться і до реабілітації пацієнтів і поверненню до активного життя без болю. У структурі відділення є фізіотерапевтичний кабінет, масажний кабінет, зал лікувальної фізкультури.

Що лікує травматологія

Відділення травматології Київської обласної клінічної лікарні надає спеціалізовану медичну допомогу в разі травм, патологій опорно-рухового апарату, таких як:

1. Ендопротезування
 • Тазостегнового суглобу (без вартості протеза) від 13 041,20 грн
 • Ендопротезування колінного суглоба (без вартості протеза) від 13 873,15 грн
2. Остеосинтез
 • Стегна від 11 187,70 грн
 • Гомілки від 8 561,80 грн
 • Костей і стопи від 7 492,18 грн
 • Передпліччя від 7 840,11 грн
 • Плеча від 8 335,12 грн
 • Вертлюжної западини і кісток тазу від 17 797,94 грн
 • Ключиці, надколінка, ліктьового відростоку та кисті від 5 907,20 грн
 • П’яткової кістки від 6 865,07 грн
3. Артроскопічні операції з приводу пошкодження внутрішньо-суглобових структур від 6 859,88 грн
4. Деформуючий артроз (консервативне лікування без медикаментів) від 5 881,56 грн
5. Застаріле пошкодження меніска колінного суглоба від 5 161,34 грн
6. Дегенеративні зміни хребта від 7 659,63 грн
7. Дивитись все
 • Операції на сухожилка верхніх і нижніх кінцівок від 7 159,82 грн
 • Малі хірургічні операції (гігрома, чужорідні тіла, закриті репозиції і ін.) від 4 992,11 грн
 • Консолідований перелом стегнової кістки від 6 527,03 грн
 • Консолідований перелом кінцівок від 6 603,44 грн
Консультація ортопеда-травматолога від 212,50 грн

В цю суму входить перебування в палаті, аналізи і діагностичні обстеження, анестезія, операційні медикаменти (без витратних матеріалів).

Як потрапити на стаціонарне лікування

стаціонар

Лікарі відділення

Кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід роботи, як з дорослими, так і з молодшими пацієнтами ортопедо-травматологічного центру.

mkd-team-image
Голомовзий Олег Вікторович
Лікар ортопед-травматолог (артроскопіст)
mkd-team-image
Грошовський Михайло Васильович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Дудар Сергій Леонідович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Роєнко Вадим Володимирович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Халдай Валерій Вікторович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Титенко Михайло Борисович
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
mkd-team-image
Хархун Михайло Іванович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
mkd-team-image
Щур Ростислав Ігорович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
mkd-team-image
Коваль Наталія Андріївна
ЛІКАР ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ
mkd-team-image
Роєнко Вадим Володимирович
Лікар ортопед-травматолог ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Активний спосіб життя завжди був запорукою прекрасного здоров’я. Однак, все більша кількість людей займається екстремальними видами спорту, тому буває важко уникнути як незначних ударів, розтягнень зв’язок, розривів сухожилків, вивихів, так і більш серйозних травм – множинних переломів.

З віком відзначається зношування всіх суглобових поверхонь в результаті тривалої надмірного навантаження, перенесених запальних захворювань, травм в анамнезі, що супроводжується вираженим больовим синдромом, обмеженням рухливості ураженого суглоба, порушенням опорної функції всієї кінцівки. У похилому віці зміни стосуються і кісткової тканини: щільність кісток знижується за рахунок остеопорозу, регенерація сповільнюється, зростає шанс виникнення гіпотравматичних переломів при різких рухах, не кажучи вже про падіння на слизькій дорозі, банальної побутової травмі при виконанні звичайних домашніх справ.

У дітей раннього віку часто бувають вроджені відхилення в розвитку м’язово-скелетного апарату (дисплазія тазостегнових суглобів, кривошия, клишоногість, сколіоз), які без адекватного лікування можуть завдати чималої шкоди здоров’ю надалі.

Будь-яка травма, вроджена чи набута патологія опорно-рухового апарату вимагає спостереження і консультації профільного спеціаліста компетентного в цій галузі для виключення небажаних ускладнень. Тому, своєчасне звернення до травматолога-ортопеда дозволить не тільки повернути всі втрачені функції, але і істотно скоротити період відновлення після консервативного або оперативного лікування.

Відгуки

Моєму чоловікові 14.07.2021 оперували катаракту. Дякуємо Федорову Леоніду Антоновичу та усьому колективу Центру мікрохірургії ока за професіоналізм, злагоджену чітку роботу. Успіхів вам, натхнення, міцного здоров’я

- Ольга Мінець

Хочу выразить свою благодраность своему замечательном нейрохирургу Запорожцу Александру Викторовичу за золотые руки за высокий профессионализм невыразимую человечность и чуткое отношение к пациенту. Подгтовка, сама операция и послеоперационное наблюдение не оставили никаких сомнений в том, что я была в надежных руках. Отношение очень чуткое. Большое Вам Спасибо за Вашу человечность и огромный професионализм. Пусть Бог Вас оберегает и помогает Вам во всем. Огромное человеческое спасибо!!!!!

- Елена

Безмежно вдячна лікарю ортопеду-травматологу Голомовзому Олегу Вікторовичу за порядність, професіоналізм, щирість. З такою людиною легко і приємно мати справи. Ще раз дякую за добро, яке Ви віддаєте людям! Щасти Вам!

- Світлана

Велика подяка лікарям Чубко Володимиру Івановичу та Антонюк Ірині Вікторівна. Лікарі від Бога, на своєму місці. Уважні, чуйні, професіонали своєї справи. Дай Вам Бог здоров'я, щастя та успіхів у праці. Дякую Вам, що зберегли мені життя.

- Ірина Дяченко

Сурков Артём Викторович, врач-проктолог, отличный специалист своего дела, замечательный врач и прекрасный человек. 20 раз зайдёт и спросит как самочувствие, расскажет всё детально и понятно. Очень ему благодарна. Очень рекомендую!

- Алевтина

Хочу висловити вдячність персоналу інсультного центр. Моїй мамі було надано кваліфіковану медичну допомогу з подальшим лікуванням. Весь персонал,це дуже ввічливі і турботливі люди. Обстеження, лікуванням ,все на вищому рівні. Особливу подяку висловлюю лікарю Невгад Юлії Володимирівні!!!! Процвітання вашому центру.

- Елена

Низкий поклон врачам Василию Лесику и Назару Стельмаху. Спасибо Вам за помощь и понимание. Профессионализм и уровень компетентности быстро сняли вопрос "Что делать?" Объяснили четко, ясно, понятным языком .Ваша светлая энергетика поднимает после операции быстро. Спасибо!!!

- людмила логвинова

Безмежна вдячність лікарю Лапшин Є. В. за професіоналізм та чуйність до пацієнтів. Не маючи вільного часу, Ви завжди знаходите можливість у наданні діагностики та невідкладної допомоги. Ви найкращий. Дякуємо.

- Пацієнт

Хочу відмітити професіоналізм та чуйність лікаря Чантурідзе А. А. Ургентне оперативне втручання пройшло на вищому рівні. Ви найкращий. Дякуємо!

- Пацієнт

Персонал зі стажем, ввічливий і комунікабельний. Умови зі зручностями, 5 зірок із п'яти. Особливо гарний адміністратор Маріна

- Пацієнт

Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

- Пацієнт

Спасибо большое доктору Наталье Ивановне! Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

- Пацієнт

Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовим лікарям Чубку Володимиру Івановичу та Дакалову Дмитру Сергійовичу. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращими лікарями.

- Майя

Гонцов Юрій Валентинович, ЛІКАР-УРОЛОГ.Оперувалась у Юрія Валентиновича в 2020 р. Це лікар і людина з великої букви! Знайомі, яким радила до нього звернутися теж оперувались і розповідали про надзвичайно приємні враження від спілкування і результатів операцій. Дякую!

- Альона

Євген Олександрович - лікар від Бога. Безмежна вдячність Вам за Вашу працю. Ви прекрасний лікар і суперпозитивна людина. Дякую Вам!!!

- Ольга

Прошла обследование у Верещагина Сергея Витальевича. В нем сочетаются прекрасные человеческие качества - доброжелательность, спокойствие и доброта и врачебные - внимание к пациенту, высокий профессиональный уровень, индивидуальный подход. Всем и каждому рекомендую этого доктора.

- Елена Севрюкова

Хочу привітати з професійним святом кардіолога Ірину Вікторівна та кардіохірургії Володимира Івановича. Зі святом вас, дорогесенькі, за ваші золоті руки і небайдужі серця. Дякуємо за врятоване життя мами Кузьменко Т.О. (4 стенда 1,5 роки тому) . Здоров'я вам, миру, добра і Божого благословення на Многая літа! Низький вам уклін !

- Максюта Тетяна

Дякую Романовій А.Ю., дуже розумний, добрий (як людина, так і як спеціаліст в своїй справі) і чудовий хірург. Дякую Вам за допомогу і за порозуміння.

- Андрій

Дуже префесійні лікарі: Володимир Іванович та Ірина Вікторівна. Дякую медичним сестрам, молодшому медичному персоналу (особливо Людмилі), молодці!

- Пацієнт

Руслан Павленко ТОП, дуже крутий лікар, справжній професіонал з золотими руками, Дуже йому вдячна....

- Пацієнт

Дякую Павленку Руслану,дуже фаховий спеціаліст, прооперував мене минулого року,якби не він та інші спеціалісти відділення,не знаю,щоб було,бо на місці поставили невірний діагноз. Дякую лікарям відділення за їхні золоті руки!!!

- Пацієнт

Копчак Андрій Володимирович-прекрасний лікар, золоті руки, дякуємо!!!!!

- Пацієнт

Наталя Іванівна-лікар від Бога!А відділення дійсно, всі компетентні і доброзичливі!Здоров'я Вам і многая літа!

- Пацієнт

Спасибо большое доктору Наталье Ивановне! Собралась действительно профессиональная команда. В феврале, к сожалению, пришлось увидеть инсультное отделение изнутри, находясь там с отцом. Но я была очень удивлена уровнем компетентности и хорошим отношением всего персонала этого отделения: доктора, санитарок, медсестёр - работают на износ. Спасибо большое!

- Пацієнт

Команда отоларингологів цього відділення, свого часу, врятувала мені життя!! Буду завжди дякувати їм, з теплотою,якою до мене відносились, буду згадувати все життя!!! Професійні та надійні, всім раджу, у кого є проблеми в цьому напрямку! Ще раз, ДЯКУЮ!!!

- Пацієнт

Фаховий підхід, освідченні лікарі, зрозумілі рекомендації та приємне спілкування. Дякую!

- Пацієнт

Справжні професіонали, дуже вам вдячний за те що надали мені можливість знову нормально дихати) Удачі вам.

- Пацієнт

Команда професіоналів!!!! Щиро вдячна Вам за допомогу та лікування!!! Мій випадок був непростим, але своєчасні дії і професійний підхід врятували від тяжких ускладнень!!!!! Бухенко Олена Володимирівна, Вам особлива подяка!!!!!

- Пацієнт

Справжні фахівці своєї справи! Оперували мені вухо, все пройшло на найвищому рівні та з підтримкою протягом всього періода реабілітації. Також неодноразово зверталась за допомогою до ЛОР-лікаря Бухенко Олена, завжди вірне та дієве лікування. Дякую та успіхів

- Пацієнт

Велика подяка лікарю,який живе своєю справою Букрєєву Андрію Олеговичу,за сучасні технології та вірно прийняті рішення!

- Татьяна Искра

Висловлюю подяку лiкарям Ендокринологiчного вiддiлення КНП КОР Київська обласна клiнiчна лiкарня за професіоналізм та якісне надання медичних послуг.

- Конончук Л.В.

Вдячний лікарю Бицай А.М., він поставив мене на ноги.

- Пацієнт

Хочу выразить благодарность врачу-проктологу, хирургу, эндоскописту Луценко Дмитрию Владимировичу за профессиональный подход, обстоятельную работу, понимание состояния пациента. Я уверен, что результат работы доктора и всего медперсонала положительно скажется на моём дальнейшем здоровье.

- Владимир

Для обстеження (колоноскопія) я вибрала лікаря за рекомендаціями і не помилилася. Сергій Петрович Задорожний - фахівець високого рівня, зробив все дуже акуратно, швидко і безболісно!Після процедури лікар дуже інформативно все розповів, описав деталіі відповів на питання, що цікавлять. Сергій Петрович майстер своєї справи!Величезне Вам спасибі за професіоналізм і уважність! Всім рекомендую цього лікаря і цю клініку!

- Анна

Хочу выразить благодарность Злобинец Сергею Александрович. Замечательный доктор, сразу видно умение и громадный опыт за плечами. Операция прошла бистро не больно. Помимо всего прочего, очень чуткий и внимательный человек. Спасибо!!!

- Алёна

Я прийшла в центр з забобонним настроєм, адже двічі з різних причин дa серіалах можна побачити,що всі вагання пропали самі собою. А про професійність колективу годі і говорити. Золоті руки у завідувача ортопедо-травматологічногічного центру Петрика Тараса Михайловича, лікарів ортопедів- травматологів :Щура Ростислава Ігоровича,Раєнко Вадима Володимировича,які проводили таку складну операцію; анастезіолога Юрія, він зумів піготувити до операції морально так, що я не мала ні страху, ні вагань; медичних сестер ,котрі не обділили своєю увагою і чуйність жодного хворого; реабілітолога Юлію Володимирівну,вона вчила з увагою і тепінням, робити перші кроки . Всім низький уклін,за надану допомогу, людяне ставлення і гуманність.

- Надія Миколаївна Городецька

Пациент

Огромная благодарность, доктору из хирургического 1 корпуса, торакальному хирургу, Козачук А. М., компетентный, внимательный, процес заживления идёт успешно, не смотря на мои завышенные сахара. Персонал в отделении доброжелателен, всегда помогут и подскажут. Остались очень хорошие впечатления. Спасибо!!!!!

Паціент

Дуже вдячна лікарям обласної лікарні, а саме завідувачу щелепно-лицевої хірургії Павленко Руслану Анатолійовичу та інтерну Калашніков Данило Олеговичу. За те, що врятували мені зуб, коли мій лікар стоматолог сказав,що в мене кіста 15-го зуба і потрібно рвати зуб, я почала шукати іншого лікаря і мені порадили звернутися в щелепно-лицеву. Я приїхала без будь якого попереднього запису пояснила,що мене турбує мене відразу відправили зробити знімок. Лікар оглянув знімок і сказав, що не все втрачено і зуб вони мені збережуть, була проведена операція по видаленню кісти, кіста в мене була біля гайморової пазухи, Руслан Анатолійович мені пояснив, щоб була обережною, мені зашили все б добре, але через 3 дні я порвала шви по своїй необережності, і знову приїхала до них зашивати. Дуже вдячна Павленко Руслану Анатолійовичу за терпіння,турботу, та професіоналізм, більше б таких лікарів.

Щиро дякую лікарям травматологічного відділення Грошовському М. В. та Дудару С.Л. а також всьому мед.персоналу відділення. За професіоналізм, чуйність, увагу та за ваші золоті руки. Бажаю вам здоров'я та успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі, всього вам найкращого.

Хочу выразить свою благодарность сотрудникам ЛОР отделения.  Удивило, что может быть медицина на таком высоком уровне. Конечно все зависит от людей, которые делают свою работу.  Отдельная благодарность Оксане Яковлевне, анестезиологу и сестрам за ваш профессионализм, внимание и заботу.

- Литовченко Андрей

Хочу виразити подяку за встановлення вірного діагнозу, умінні висоузати та за професіоналізм у роботі:Головко Юрію Сільвестровичу зав. Абдумінальної хірургії. Лікарям : Венгрик Сергію Олексійовичу, Луценко Юрію Андрійовичу. Медсестрам : Бобир Натальї, Надії Іванівні, мед. Брату Анатолію. Молодший персонал: Хворостяній Світлані та ще Світлані фамілії не знаю. Лікарі від бога

- Моргуненко Любов Федосіївна

Благодарю всё неврологическое отделение за отличную работу! Уже 7 лет лечусь в этом отделении. Благодарю своего доктора Борисову Викторию Леонидовну за внимательность, отзывчивость, доброту, чуткость, искреность! Она всегда поможет, выслушает, даст советы даже в телефонном режиме! Видно, что доктор очень любит свою работу!)) Заведующий отделения, Анатолий Иванович, как и весь коллектив очень достойные люди и высококвалицированные неврологи! У них прогрессивные методы лечения и диагностики неврологических заболеваний. Искренняя благодарность!)

- Olia

Дмитро Степанович Бородавко, дійсно, є лікарем високої кваліфікації. Підтвердженням цьому є вдала хірургічна операція, яку він провів моїй мамі в вересні 2020 року. Також ефективним було подальше лікування до повного одужання. Окрім компетентності Дмитра Степановича, позитивного результату допомогли досягти його врівноваженнісь, доброзичливість та ввічливе ставлення. З подякою, Людмила

- Людмила

Велика подяка Роєнко В.В. та Петрик Т.М. за турботу, терпіння та за успішно проведену операцію (16.09.2020) видалення невриноми нерва. Також велике спасибі всьому хірургічному відділенню за професіоналізм, дбайливе ставлення і хороші умови.

- Іван

Добрий день. Хочу залишити відгук про проф.Копчак Андрій Володимирович та лікар Яковенко Володимир Романович , які проводили мені операцію по видаленню новоутворення привушної ділянки, операція проведена дуже проффесійно та на високому рівні , післяопераційні консультації також. Операція пройшла безкоштовно по направленню від сімейного лікаря , гроші ніхто з персоналу не вимагав, сплачено було тільки за консультацію , палату платну та аналізи які я не встигла зробити перед оперуванням. Лікарі дійсно проффесіонали своєї справи весь персонал чемний, професійно виконує всі маніпуляції. Дуже вдячна за їхній професіоналізм .

- Любов

Я очень благодарна Стельмаху Назару Аладдиновичу за его человечность, внимание, доброту и профессионализм.

- Полина

Шановна Анна Олегівна! Звертаюсь до Вас, як одна з пацієнток, що нещодавно проходила у Вас медогляд. Я хотіла б у цьому короткому листі виразити свою щиру подяку за чуйність і доброту, яку проявили Ви та мед сестричка під час мого візиту до вас. В наш нелегкий час, особливо для лікарів, не часто можна зустріти таку увагу до людей літнього віку, яку проявили до мене Ви. Про таких чуйних людей не раз говориться в Біблії. А це показує, що Бог цінує їхню доброту і щирі серця. Так, наприклад, в книжці Прислів’я написано: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти» (Прислів’я 3:27). Я хочу побажати Вам крепкого здоров’я, успіхів у нелегкій праці і якомога більше радісних днів. З повагою, Задорожня Анастасія Іванівна

Я ложусь не первый раз в эту больницу и каждый раз удивляюсь професионализму врачей. Спасибо доктору Плем’яник Сергею Витальевичу!

Хочу выразить своб благодарность врачу Злобинец Сергею Олександровичу, за его добродушие, професионализм и квалификацию.

Хирург Виктор Иванович Семиног – хирург от Бога. Дай Бог ему и его близким здоровья и успехов.

Хочу виразити вдячність лікарю Петрику Тарасу Михайловичу. За його професіоналізм та можливість жити знову.

Дуже дякую лікарю з великої літери Павленко Олександру Анатолійовичу. Дякую за можливість жити знову!

Подяка Мєдвєдєвій Ганні Володимирівні та Бородавко Дмитру Степановичу за уважність та гарне відношення. Лікарі від Бога.

Кваліфікація, професіоналізм та чуйність лікарів Тараненко А.О. та Пироговський В.Ю. Велика подяка медичним сестрам гастро. центру за швидкість і якість надання послуг. Дуже людяне ставлення.

Дуже дякую лікарю Дадаян Варсік Ашотівні. Я прийшла до неї на пластичну операцію. Довгий час відчувала себе невпевненою, але з її допомогою — життя почнеться з чистого аркуша.

После неудачной тренировки получил растяжение. Записался на прием к Вадиму Роенку. Хочу отметить его внимательное отношение на протяжении всех консультаций и грамотный подбор лечения. Теперь я снова могу вернуться к своим тренировкам и меня ничего не беспокоит

Хочемо висловити подяку всьому реабілітаційному центру .А особливо лікарю реабілітологу Сергію який поставив на ноги мого СИНА. Дякуємо вам за вашу відданість професії небайдужість і щедрість.Нехай ваша нелегка але така важлива справа цінується ,шанується і щедро винагороджується.Бажаємо вам здоров'я ,невичерпної енергії і вдячності від людей за вашу нелегку але таку потрібну працю.Нкхай світло яке ви вкладаєте в серця своїх пацієнтів запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях. А ваша доброта повертається вам сторицею. З повагою родина ЦИГАН!!❤️🙏

- Валерія Циган

Хочу подякувати завідувачу Павленко Руслану Анатолійовичу за якісно виконану роботу, за те що зберегли мені зуб, а не просто видалили, за його терпіння до таких пацієнтів як я, дуже відповідальний лікар, все пояснює добре, навіть якщо питання повторюються, а саме головне майстер своєї справи.👍

- Ksenia

Щира подяка Задорожному Сергію Петровичу— професійному, уважному лікарю.

- Тетяна

Хочу подякувати лікаря Павленка Олександра Анатолійовича за професіоналізм . Лікар з великої літери! Дякую Вам !

- Катя

Висловлюю щиру подяку медичному персоналу хірургічного відділення номер 1 Київської обласної лікарні. Тяжка недуга привела мене до них. Найперше величезне спасибі лікарю "від бога" Каспруку Андрію Валерійовичу. Спасибі за Ваші "золоті руки", високий професіоналізм, чуйне серце і небайдужість до чужої біди. Також спасибі лікарю Кувайцеву Антону Костянтиновичу та анастезіологу Беспалову Анатолію Олександровичу. Дякую за вашу чуйність, щиру підтримку. Дякую всьому середньому і молодшому персоналу за чуйність і доброту. Дякую за ідеальні умови, які Ви своїми руками створили для нас пацієнтів. Всім вам доброго здоров'я та довгих років життя. З повагою Степанова Н.В. 1945 р.н.

- Надія

Хочу від щирого серця подякувати і низько вклонитися всьому колективу вузькоспеціалізованого хірургічного відділення за добре серце, золоті руки, чуйне, лагідне відношення до пацієнтів. Особлива подяка лікарям-хірургам Каспрук Андрію Валерійовичу, Роману Миколайовичу, анестезіологу Анатолію Олександровичу, всій бригаді медсестричок, які іім допомагали, за професіоналізм, доброзичливе, терпляче ставлення до хворих. Відділення дуже затишне, сучасне, з усім необхідним для комфортного перебування. Хочеться відзначити, що відділення все сяє, чистота неймовірна, завдячуючи ДУЖЕ тяжкій праці санітарочок. Дякую Альоні, Каті, Люді за терпіння, розуміння і працю. Також низький уклін усім медсестричкам за сумлінне виконання своїх обов‘язків при величезному навантаженні. А особливо, Анічці (яка опікувалася мною під час операцііі) і Лєночці (з перев’язочноіі)! Позитив, після перебування у відділенні, перемагає весь біль, всі страхи і надихає на швидке одужання!!! Бажаю всьому колективу і кожному окремо міцного здоров‘я, людського щастя, достойного матеріального забезпечення і Божого благословення на всі справи! З повагою і вдячністю, Анна Воробієвська.

- Анна

Хочу выразить огромную благодарность от имени бабушки врачу Дружилину Алексею Викторовичу, неврологический отдел. Очень внимательный врач, хорошо относится к больным, всё четко расскажет, объяснит, даже после выписки интересовался здоровьем больной. Спасибо!)

- Катерина

Выражаю свою благодарность всему отделению проктологии КОБ , особенно хирургам Сорокину и Злобенцу, спасибо вам за профессионализм и внимание. Также благодарен всем медсёстрам за их внимание и заботу. Я рад, что попал именно в КОБ там работают очень профессиональные сотрудники. Желаю вам крепкого здоровья и удачи во всех ваших начинаниях.

- Анатолий

Оксана Володимирівна Ріполовська щиро дякую Вам за чуйність, за порядність, за співчуття і за терпіння до кожного, дай Вам Боже здоров'я на довгі роки і всього Вам найкращого у вашому житті!

- Наталі

Юрій Іванович Марухно спеціаліст вищого рівня! Мудрий, компетентний, уважний лікар, знавець своєї справи і дуже хороша людина! Рекомендую!

- Наташа Пол

Нікому не довіряю окрім Марухна Юрія Івановича. Найкращий лікар зі всіх мені відомих!

- Наталія

Хочу подякувати Турчину Андрію Михайловичу за його професіоналізм і людяність. Єдина людина, яка змогла розібратися в моїй складній ситуації й справді мені допомогти.

- Наташа

Дуже вдячна лікарю нейрохірургу ЗАПОРОЖЕЦЬ ОЛЕКСАНДРУ Вікторович за грамоту консультацію по лікуванню стенозу. Завдяки йому я позбулась болю..Велике дякую.ви лікар від Бога

- Володимира

Благодарность от всего сердца врачам Османову Бекиру и Романовой Анне Юрьевне! За их профессионализм, поддержку, сердечное отношение к своим пациентам.

- Оксана

Хочу висловити подяку завідувачу урологічного відділення Корицькому А.В. та усьому, без виключення, персоналу очолюваного ним підрозділу. Я був тут прооперований, а зараз буваю раз на тиждень на лікувальних процедурах. Оскільки волею долі доводилось лікуватись у інших медичних установах України, маю можливість порівнювати. Відверто кажучи, спочатку подумав, що мені просто повезло із лікарем. Але, спостерігаючи за роботою персоналу, у тому числі і молодшого, зрозумів, що помилявся. Найбільше вразило відношення зовсім молодих лікарів до пацієнтів - уважне, шанобливе, шляхетне. І, напевно, тут справа навіть не у тому, що це столична лікарня. Просто треба вміти організувати роботу відділення та підібрати відповідний персонал. Виглядає так, що п. Корицький є не лише відмінним хірургом, а й неабияким адміністратором. Якщо порівнювати роботу цього відділення і тих, де мені доводилось лікуватися раніше, то це небо і земля або зовсім різні країни. Бажаю п. Корицькому та усьому персоналу відмінного здоров'я і так тримати, як нині. З повагою і навіть захватом, Ол. Клочко

- Олександр Клочко

Хочу выразить благодарность всему персоналу центра сосудисто-кардио хирургии, а также работникам скорого приёмного отделения. Благодаря слаженным и скоорденированым действиям смогли взять под контроль состоявшейся острый инфаркт у моего отца, проведя в считанные минуты после прибытия жизненно важную операцию. Отдельное спасибо: Чубко Владимиру Ивановичу- сердечно-сосудистый хирург, который провел нам две успешные операции по стентированию коронарных сосудов. Врач профессионал, который, умеет простыми и понятными словами объяснить, что , как и в какой очерёдности следует делать. Антонюк Ирине Викторовне- врач-кардиолог, которая вела папу к успешной выписки во время его нахождения в стационаре сосудистой-хирургии. Внимательный, ответственный и преданный своему делу профессионал, который готов помочь, подсказать и поддержать советом при первом запросе. Ирина и Владимир, я приятно поражён вашей самоотдаче, вы действительно отдаёте много сил такому нелегкому и крайне важному делу. Спасибо Вам и крепкого Вам здоровья!!!

- Андрей

"Біда наша в тому, що ми вперше замислюємося про своє здоров'я лише тоді, коли починаємо втрачати його, коли вже "зіпсовано" механізм і потрібно думати про його налагодження" (К. Биков) Статистика показує, що майже 50% дорослого населення у сучасному світі страждають від різних проблем проктологічного характеру, однак до лікаря звертаються лише одиниці. Люди ж, спочатку займаються самолікуванням, тестуючи всі народні і рекламні засоби, а лише потім, переборовши свій страх і сором, йдуть на прийом до лікаря. Та, на жаль, тоді вже часто-густо "делікатна" проблема вимагає хірургічного втручання. Мій випадок теж не є винятком... Проконсультувавшись у приватній клініці та отримавши від візиту до лікаря лише розчарування..., я, за рекомендацією подруги, звернулася в КОКЛ до лікаря-проктолога - Мурги Петра Юлійовича. Чесно кажучи, була вражена високим професіоналізмом, компетентністю і уважність самого лікаря, який якісно та інформативно надав мені консультацію. Петро Юлійович, вислухавши всі мої скарги і провівши огляд, поставив мені діагноз та порекомендував оперативне втручання. Спершу, звісно ж, я вагалася, хоча й розуміла, що проблема сама по собі нікуди не зникне і потрібно її вирішувати... Згодом - наважилася на операцію, довіривши своє життя і здоров'я Петру Юлійовичу. І це, дійсно, було правильне рішення, про яке - не шкодую! Операція пройшла успішно! Період реабілітації тривав близько місяця і вже завершився. Зараз я цілком здорова і щаслива людина! Дякую Вам, Петре Юлійовичу, за вашу ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ, ЗОЛОТІ РУКИ, ЧУЙНЕ СЕРЦЕ і ВІДДАНІСТЬ СВОЇЙ СПРАВІ! ВИ - НАЙКРАЩИЙ! Хочу побажати Вам здоров'я, наснаги, успіхів у професійній діяльності, гідної оплати праці і вдячних пацієнтів! Із вдячністю і повагою ваша пацієнтка.

- Віта

Выражаю огромную благодарность врачу - Черногорскому Денису Михайловичу за блестяще проведенную операцию по вынужденному удалению 7 зубов, 5 из которых были очень сложными (4 зуба мудрости и один коренной). Из 10 хирургов и стоматологических клиник, которые я оббегала со своей компьютерной томографией, Денис Михайлович был первым, в котором я почувствовала настоящую уверенность и высокий профессионализм. И не пожалела ни в одном аспекте. Он единственный подробно и доходчиво, без раздражения и высокомерия, объяснил мне все нюансы и риски предстоящей операции, степень ее срочности и необходимости (не пугал и не врал, что обязательно будет хуже, если сейчас не оперироваться), рассказал, каким методом и оборудованием он будет проводить операцию, какая аппаратура и препараты для анестезии будут применяться и в чем их преимущества, почему такую операцию необходимо проводить в стационаре и под общим наркозом, а не в стоматологической клинике в состоянии медикаментозного сна, и находиться несколько послеоперационных под его контролем, а, самое главное, - он единственный заверил в том, что нерв он точно не заденет и плачевных для меня последствий не допустит! В отличие от него все остальные врачи, к которым я обращалась, либо утаивали эти детали, либо просто их не видели, либо говорили, что весь процесс им раз плюнуть, либо оставляли мне 50 на 50 процентов вероятности последующего паралича нижней губы. Некоторые искажали данные томографии и выдумывали, что после операции у меня вообще может висеть угол рта, хотя Денис Михайлович потом объяснил мне, что данный нерв отвечает не за двигательную функцию. Видимо это делалось для удорожания услуги. И никто из них не упомянул о гайморовых пазухах. Некоторые предлагали удалять по одному зубу за раз (вот это была бы мне радость))). Ни один не упомянул о каком-либо послеоперационном наблюдении. Кроме прочего, насмотрелась на массу пафоса и раздражения от задаваемых мной вопросов. В общем, жесть. Мне даже страшно себе представить, что бы со мной могло быть, доверься и одному из этих резников. Сложность заключалась в том, что восьмерки были не прорезавшиеся, и прорезаться им было некуда, поэтому они толкали по бокам весь зубной ряд обеих челюстей, а в корень шестерки вросла кость. Притом один из восьмерок лежал в гайморовой пазухе, и отверстие, образовавшееся при его удалении, пришлось зашивать. Та же самая ситуация была и с шестеркой, только степень повреждения стенки гайморовой полости была еще больше. Зашивал оба образовавшиеся отверстия (как это вообще возможно сделать изнутри зубных лунок, я не представляю). А обе нижние восьмерки корнями плотно упирались в нервный канал, повреждение которого вполне могло привести к параличу нижней губы. В довесок ко всему один из корней нижней восьмерки был загнут под прямым углом, и сама она лежала горизонтально, упираясь в корень рядом стоящей семерки. В общем, у Дениса Михайловича помимо высочайшего профессионализма явно есть талант и золотые руки)) Кроме того он совершенно лишен звездной болезни, скромен и очень терпелив (уж я знаю, какая я дотошная и нервная пациентка). Операция и реабилитация под его контролем и с его рекомендациями прошла прекрасно, госпитализация в отделении челюстно-лицевой хирургии тоже полностью меня удовлетворила. Результатом я более чем довольна. Искренне рекомендую обращаться к этому прекрасному врачу. Еще раз благодарю Дениса Михайловича за профессионализм, человеческое отношение, внимание и терпение! Дай Бог ему здоровья и всяческих благ!

- Диана

Висловлюю щиру подяку усьому колективу ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СУДИННОЇ І КАРДІОЕНДОВАСКУЛЯРНОЇ ХІРУРГІЇ за високий професіоналізм , чуйність, турботу і терпіння. Окрема подяка Мелуа Георгію Олексійовичу, Абраменко Артему Володимировичу, Верещагіну Сергію Віталійовичу, які безпосередньо оперували мого онука Аністратенко М.С.. Дякую за Вашу нелегку, але таку важливу працю, яка повертає надію, що все буде добре. З глибокою повагою, Аністратенко Т.Б. 22.07.2020 р.

- Аністратенко Т.Б.

Хочу виразити щиру подяку медсестрі проктологічного відділення Малярчук Наталії Сергіївні за високий професіоналізм та турботу, за слова підтримки, які так необхідні хворим. Наталія Сергіївна, ваші золоті руки та щире серце допомагають справлятися з хворобою та біллю. Здоров`я і нехай Вам щастить! Ясненко Г.І.

- Анна

Дуже вдячна торакальному хірургу Комінко Анатолію Васильовичу! Врач від Бога! Людина з великим серцем. Дуже уважний,на вищому рівні зробив операцію моїй мамі . Врятував її! Вміє підтримати як пацієнта так і близьких . Людина своєї справи! Безмежно вдячна!!!

- Наталія

Хочу привітати з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового і висловити подяку завідуючому ортопедо-травматологічного центру Петрику Тарасу Михайловичу, лікарю Дударю Сергію Леонідовичу та лікарю-анестезіологу Рум'янцевій Оксані Станіславовні за професіоналізм, людяність і чуйне ставлення до хворих. Та всьому медичному персоналу,який миттєво реагує на будь-які потреби хворих пацієнтів та за відповідальне відношення до професійних обов'язків. Хочу побажати всьому колективу центра саме головне здоров'я вам і вашим рідним,щастя,благополуччя, успіхів у вашій нелегкій роботі,терпіння,нових перемог і досягнень. З безмежною вдячністю пацієнтка Гопанчук О. М.

- Гопанчук Олена

Дякую завідуючому відділення торакальної хірургії Швейкіну І.В. і лікарю Марценюку С.М. За лікування хвороби міастенії. Бажаю в Новому році міцного здоров я, щастя в особистому житті та успіхів у нелегкій але почесній праці.

- Таміла Афанасіївна (Черкащанка)

Щербина Олександр

«Вітання-подяка!
Людині з великої літери, лікарю від Бога – Запорожець Олександру Вікторовичу!
«В житті все починається з малого, з зернини хліб з промінчика зоря. І ви обрали ту свою дорогу, яка рятує нам ЖИТТЯ!»
З цих рядків ми хочемо почати своє вітання з Днем Народження.
Нехай Всевишній пошле вам сили, а здоров’я як граніт, щоб у злагоді й достатку прожили до сотні літ!
Нехай щаслива буде ваша родина, здорові хай будуть ваші батькі та мрії хай здійняться ваші всі!
Дякуємо Вам за врятоване життя! Дякуємо за високий професіоналізм, за людяність і чуйність!
Успіхів всьому ортопедо-травматологічному відділенню 1-го хірургічного корпусу обласної лікарні м.Києва.
З великою шаною та безмежною вдячністю за вашу роботу,
Щербина Олександр та його родина!»

- Щербина Олександр

Хочу щиро подякувати лікарю травматологічного відділення ГРОШОВСЬКОМУ МИХАЙЛУ ВАСИЛЬОВИЧУ. Ви- справжній Лікар, щирий, людяний , великий професіонал. Дякую, що повертаєте нам здоров'я, вселяєте впевненість, рятуєте від біди. Здоров'я Вам, благополуччя, професійної кар'єри.З повагою і вдячністю. Т. Макаренко, Переяслав-Хмельницький

- Тетяна Макаренко

Хочу выразить огромную благодарность Мелуа Георгию Алексеевичу и Грабарчук Валерию Павловичу за одну из моих исполненных мечт!!! Прошло пять месяцев после операции по удалению варикозного расширения вен и это первое лето, когда я не скрываю свои ноги под брюками и колготками!!! Вы настоящие волшебники и ювелиры!!! Шрамов практически не видно, шикарная пластика, ноги выглядят замечательно. Я забыла что такое отечность. Веду активный образ жизни, занимаюсь спортом. Я очень довольна исходом. Спасибо Вам огромное за Ваши золотые руки. Я благодарна Богу, что попала именно к Вам. Прекрасная клиника, прекрасные специалисты!

- Наталия

Зі словами надзвичайної вдячності звертаюся до Дудара Сергія Леонідовича та Грошовського Михайла Васильовича - лікарів ортопедо-травматологічного відділення, очолюваного Петриком Тарасом Михайловичем. Протягом вересня, жовтня за участю лікарів-анестезіологів Богдана Андрія Михайловича та Румянцевої Оксани Станіславівни ними було проведено дві складні операції по відновленню ліктьового суглобу після відкритого багатоуламкового черезвертлюгового перелому лівого плеча зі зміщенням уламків та пошкодженням сухожилка трьохглавого м’яза. Результатом першої операції була стабілізація руки за допомогою апарату зовнішньої фіксації. Через 20 днів було проведено другу операцію – відкрита репозиція уламків дистального епіметафізу лівої плечової кістки з проведенням металоостеосинтезу пластинами та гвинтами з кутовою стабільністю. Одразу на наступний день був задіяний лікар реабілітаційного центру лікарні для проведення ЛФК. Дуже радий, що можу виконувати всі рухи прооперованою рукою і для повного відновлення наразі проходжу інтенсивну реабілітацію. Мене вразила високопрофесійна, згуртована, відповідальна робота лікарів. Дуже сподобалося їх ставлення у перед- та післяопераційні періоди. Вони чітко і зрозуміло роз’яснювали свої дії та процедури, навіть демонструючи на макеті ліктьового суглобу результати проведеної операції. Також вдячний медсестрам та молодшому медперсоналу ортопедо-травматологічного центру. Злагоджені дії команди, на мій погляд, є результатом ефективного менеджменту під керівництвом головного лікаря Анкіна Миколи Львовича, заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Марухно Юрія Івановича. Бажаю здоров’я, терпіння, професійного росту, а також чуйного ставлення до пацієнтів лікарям, які врятували мою руку! Щиро дякую колективу ортопедо-травматологічного та реабілітаційного центрів Київської обласної клінічної лікарні за їх складну та важливу роботу.

- Юрій

Найщиріщі слова вдячності хочу сказати моєму лікуючому лікарю щелепно-лицьової хірургії Хасапетову Беніку Суреновичу за професійно проведену операцію по резекції нижньої щелепи.Дякую за Ваші золоті руки і терпіння,за щире і добре серце,високий професіоналізм.Ви лікар від бога.Здоров"я Вам,щастя,успіхів у Вашій важливій та дуже відповідальній праці. Перша зустріч з Вами мене не підвела.Я Вам довірила свою долю на одужання і в цьому я не помилилася.Перебуваючи в лікарні,я чула тільки хороші відгуки про Вас від інших пацієнтів.Я щаслива,що я потрапила в Ваші золоті руки. Спасибі Вам за Ваш професіоналізм,за повагу і головне за хороший результат.

- Алла

Я, Якубинский В.Н., житель Киевской области, с. Горенка, находился в отделении урологии КОКБ с 18.10.19 по 24.10.19 с острой почечной коликой. Выражаю большую благодарность лечащему врачу Данильчику Максиму Михайловичу, а также всему мед- и обслуживающему персоналу отделения за внимательное, добродушное и вежливое отношение.

- Валерий

Хочу сказать слова благодарности чудесному человеку, прекрасному и опытному хирургу, мастеру своего дела, специалисту, каких единицы - Лесику Василию Петровичу и его команде!!! Он подарил мне здоровье и возможность радоваться жизни. Операция и выздоровление прошли успешно, и всё это только благодаря золотым рукам, знаниям и опыту Василия Петровича! Спасибо Вам, ДОКТОР !!! Здоровья Вам и Вашим близким, успехов во всём и благодарных пациентов !

- Ангелина

Сергей Петрович, мой страх и сомнения перед процедурой колоноскопии были больше всех страхов мира! Я безгранично благодарна Вам - Врачу с большой буквы - за то, что берете на себя, наверное, ту боль, которую описывают большинство пациентов, проходя колоноскопию. Вы - маг, Сергей Петрович! Спокойно, безболезненно, умело, все показал на мониторе, объяснил, "заговорил зубы" , одним словом, сделал все, чтобы у пациента осталось только приятное впечатление. Во время процедуры врачу помогала медсестра Ольга (Сергеевна, кажется), спокойная, умелая, не кипишная... Это тандем профессионализма и чуткости. Советую всем, кто, как и я, годами не решался на эту "ужасно болезненную" процедуру, смело идите к Задорожнему Сергею Петровичу (не обижайтесь, пожалуйста, другие врачи, просто я попала к нему) . Вообще безболезненная процедура ( если следовать его рекомендациям), взял материал на биопсию, никакой анастезии не нужно, это оказалось легче очисной клизмы (пардон), кстати перед процедурой она ТОЖЕ НЕ НУЖНА. Современные методы диагностики, толковый врач - зто все, что помогает нам сохранить или поправить свое здоровье. Если кто-то думает, что процедура дорогая, ошибаетесь, доступно всем. Администрация эндоскического отделения, поощряйте таких врачей и медсестер почаще. И берегите их. Таких немного.

- Гадина Можаровская

Страх, сумніви, біль, брак коштів - це те, що заважає нам вчасно звернутися до лікаря. Буває, що болячку носиш у собі десятиліттями і не наважуєшся довіритися людині в білому халаті. Та якби побільше було таких лікарів як ЗАДОРОЖНІЙ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ ( лікар-ендоскопіст відділення ендоскопії КОКЛ), то й сумнівів у пацієнтів було б менше. Звертаюся зараз до тих, хто ще вагається йти чи не йти до ендоскопіста. Якщо це обстеження проводитиме Задорожній С.П. ( не ображайтесь, будь ласка, інші лікарі ), то і не думайте - ідіть негайно! Мій страх перед цією процедурою дорівнював, мабуть, усім страхам світу в той день, а тим паче без анастезії ( бо так рекомендував лікар) я за кілька хвилин до процедури хотіла відмовитися вже від неї. Та щаслива, що не зробила такої дурості. УСІМ рекомендую цього лікаря, йому ще під час огляду допомагала медсестра Ольга (Сергіївна, здається) - теж вдячна їй, вміла, спокійна, вони з лікарем так вдало "заговорили мені зуби", що я не відчула абсолютно ніякого дискомфорту протягом 40 хвилин (скільки триває процедура). Ще раз вдячна Задорожньому С.П. та й усьому колективу ендоскопічного відділення за те, що допомагаєте людям зберегти здоров'я і залишаєте добрі спогади про себе.

- Галина

Зі словами надзвичайної вдячності звертаюся до Дудара Сергія Леонідовича та Грошовського Михайла Васильовича - лікарів ортопедо-травматологічного відділення, очолюваного Петриком Тарасом Михайловичем. Протягом вересня, жовтня за участю лікарів-анестезіологів Богдана Андрія Михайловича та Румянцевої Оксани Станіславівни ними було проведено дві складні операції по відновленню ліктьового суглобу після відкритого багатоуламкового черезвертлюгового перелому лівого плеча зі зміщенням уламків та пошкодженням сухожилка трьохглавого м’яза. Результатом першої операції була стабілізація руки за допомогою апарату зовнішньої фіксації. Через 20 днів було проведено другу операцію – відкрита репозиція уламків дистального епіметафізу лівої плечової кістки з проведенням металоостеосинтезу пластинами та гвинтами з кутовою стабільністю. Одразу на наступний день був задіяний лікар реабілітаційного центру лікарні для проведення ЛФК. Дуже радий, що можу виконувати всі рухи прооперованою рукою і для повного відновлення наразі проходжу інтенсивну реабілітацію. Мене вразила високопрофесійна, згуртована, відповідальна робота лікарів. Дуже сподобалося їх ставлення у перед- та післяопераційні періоди. Вони чітко і зрозуміло роз’яснювали свої дії та процедури, навіть демонструючи на макеті ліктьового суглобу результати проведеної операції. Також вдячний медсестрам та молодшому медперсоналу ортопедо-травматологічного центру. Злагоджені дії команди, на мій погляд, є результатом ефективного менеджменту під керівництвом головного лікаря Анкіна Миколи Львовича, заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Марухно Юрія Івановича. Бажаю здоров’я, терпіння, професійного росту, а також чуйного ставлення до пацієнтів лікарям, які врятували мою руку! Щиро дякую колективу ортопедо-травматологічного та реабілітаційного центрів Київської обласної клінічної лікарні за їх складну та важливу роботу.

- Юрій

Хочу выразить благодарность заведующему челюстно-лицевым отделением Руслану Анатольевичу. Операция прошла быстрл, безболезненно, с минимальными заботами и под четким присмотром. Спасибо!

- Наталия

Хочу выразить большую благодарность Задорожнему Сергею Петровичу из отдела проктологии. Вынуждена была сделать колоноскопию, очень боялась. Думала без наркоза не справлюсь, но врач действительно мастер своего дела, без каких либо обезболивающих, быстро провел процедуру. Советую всем кто сомневается и боится - идти к этому врачу.

- Вероника

Приємно, коли потрапляєш до зовсім молодого спеціаліста, а він грамотний, толковий, людяний і простий. Мова йде про хірурга Стельмах Назара Аладіновича. Викликає довіру і повагу. Особливо, коли є ким порівняти))

- Марія

Найщиріші слова вдячності хочу сказати моєму лікуючому лікарю щелепно-лицьового відділення Хасапетову Беніку Суреновичу за професійно проведену операцію по резекції нижньої щелепи.Дякую за Ваші золоті руки і терпіння,за щире і добре серце,високий професіоналізм.Ви лікар від Бога.Здоров"я Вам,щастя,успіхів у Вашій важливій та дуже відповідальній праці. Перша зустріч з Вами мене не підвела.Я Вам довірила свою долю на одужання і в цьому я не помилилася.Перебуваючи в лікарні,я чула тільки хороші відгуки про Вас від інших пацієнтів.Я здорова і щаслива,що я потрапила в Ваші золоті руки.Вдячна за повагу і головне за хороший результат.

- Алла

Хочу выразить большую благодарность врачам проктологического отделения КОБ особенно Сорокину Богдану Викторовичу , оперировал меня в 2017 году ,а сейчас по воле судьбы я наблюдаюсь вот уже 3 года у врача проктолога Задорожнего С.П. Через каждые полгода я прохожу такую неприятную процедуру как колоноскопия .Сергей Петрович профессионал своего дела он все делает очень внимательно,не спеша ,осторожно ,старается найти и удалить каждый полип. Я очень благодарна ,что нашла такого хорошего врача.Спасибо Вам большое .г.Мелитополь.

- Людмила

Хочу поблагодарить врача-эндоскописта Задорожного Сергея Петровича, за профессионализм, за его чуткое и внимательное отношение к пациентам! Большое спасибо!!! Бодня В.И.

- Бодня Василий

Чепурний Юрій Володимирович,лікар стоматолог-хірург. Я зернулась до лікаря після проведення консультацій у 4х клініках Києва. Після видалення 2х зубів та кісти, мені необхідно було провести операції нарощування кістки, вставлення імплантів та протезування. Юрій Володимирович впевнено проконсультував,що для мене було важливо,операції провів безболісно та професійно, надавши якісні післяопераційні рекомендації. В стоматології обласної лікарні мене вразила сучасна техніка, чистота, оперативність, уважність персоналу, якість обслуговування, чесність із пацієнтами. У мене це сьома операція, пов'язана із щелепно-лицьовою хірургією, тому - рекомендую! Посмішка і впевненість до вас повернуться!

- Москаленко Таісія Миколаївна

Хочу поблагодарить коллектив эндокринологического отделения Киевской Областной Клинической Больницы за оказание качественной медицинской помощи , внимательное и чуткое отношение к пациентам. ОСТРОВЕРХА АЛЛА ВАЛЕРЬЕВНА, спасибо Вам, добрый, чуткий, понимающий, проницательный человек. Вы — замечательный врач, отменный специалист своего дела и, если бы не Вы, кто знает, как моя судьба сложилась бы дальше. Я искренне Вас благодарю и от души желаю терпения, долгих лет безупречной деятельности с быстрым выздоровлением пациентов, удачи, мира, счастья и личного благополучия. А, главное, сами не болейте!

Мой добрый доктор, Вы меня спасли,
И за руку к здоровью привели!
Вернули мне улыбку и покой,
И, как на крыльях, я лечу домой!

Вы так старались много дней подряд,
Чтобы сберечь мой самый ценный клад.
Так здорово, что больше не болит!
Спасибо Вам, мой добрый Айболит!
Спасибо вам, прекрасный доктор,
За ваш нелегкий славный труд.
Желаю сил вам и терпения,
Года пусть в счастье лишь идут.

Поклон вам низкий за работу,
За знания, за ваш талант,
Вы — врач от Бога, — всем уж ясно,
Вы — настоящий бриллиант.

Огромное Спасибо всему замечательному медперсоналу КОКБ отделения эндокринологии. Здоровья Вам!)

- Людмила Голубєва

Хочу выразить благодарность Мелуа Георгий Алексеевич и Грабарчук Валерию Павловичу за одну из моих исполненных мечт!!! Прошло пять месяцев после операции по удалению варикозного расширения вен и это первое лето, когда я не скрываю свои ноги под брюками и колготками!!! Вы настоящие волшебники и ювелиры!!! Шрамов практически не видно, шикарная пластика, ноги выглядят замечательно. Я забыла что такое отечность. Веду активный образ жизни, занимаюсь спортом. Я очень довольна исходом. Спасибо Вам огромное за Ваши золотые руки. Я благодарна Богу, что попала именно к Вам. Прекрасная клиника, прекрасные специалисты!

- Наталия

Хочу сказать СПАСИБО всем сотрудникам отделения урологии! Мне очень повезло, что волей судьбы, я попала именно к вам. Было абсолютно комфортно и спокойно, так как здесь квалифицированные специалисты и современное оборудование для проведения операций. Отдельная палата, в которой я лежала, оборудована всем необходимым, для того, чтоб чувствовать себя комфортно и уютно + сан узел и душевая, постоянно горячая вода. Персонал доброжелательный. Все молодые и красивые))! Спасибо моему лечащему врачу ПОСТОЛУ ЯРОСЛАВУ НИКОЛАЕВИЧУ за большой и ответственный труд! Желаю всем пациентам ничего не бояться! с ув. Шевченко Екатерина

- Екатерина

От палаты № 9 (июль 2019) отделение урологии Хотим поблагодарить весь персонал отделения урологии за доброжелательность, хорошее чувство юмора (что немаловажно при нашем состоянии) искренность и профессионализм. Палаты чистые и уютные, уборка три раза в день. Младший медперсонал внимательный, отзывчивый, приветливый, стараются помочь и помогают. Питание приличное. Хотим выразить отдельную благодарность нашим лечащим врачам: Сагалевичу А.И., Якымову О.Б., Гонцову Ю.В., Хуршиду., Ожогову В.В., Ручникову А.О.; Елену Николаевну. Возвращаться к вам не планируем, но в душе останутся только положительные впечатления:)

- Татьяна

Хочу виразити величезну вдячність, насамперед справжньому професіоналу своєї справи та просто добрі, чуйній людині – урологу Гонцову Юрію Валентиновичу! А також усім медичним працівникам відділення «Урологія»! Дякую, Вам за належне виконання своїх професійних обов’язків, компетентність, увагу, люб’язність, підтримку! З повагою, вдячний пацієнт Наталія!

- Наталія

Лікарями не стають, ними народжуються,
Покликання їх — не дати хворим зневіритися,
Діагностувати хворобу, лікувати хворих —
Все це вимагає зусиль непростих.
Ми всім лікарям приносимо подяку,
Нехай вони вилікують хворобу будь-яку,
Нехай світлим буде кожен день!
Здоров'я вам
І нехай не турбує мігрень!

- Людмила

Я обратился за медицинской помощью к врачу урологу Данильчику Максиму Михайловичу по вопросу аденомы простаты и ни разу об этом не пожалел.Это настоящий профессионал и просто хороший, отзывчивый человек. Он не только назначил все необходимые процедуры но и порекомендовал лучших специалистов для консультации, при этом созвонился с ними на предмет моего приема.Постоянно держал связь со мной, интересовался результатами консультаций. В результате удалось выработать правильную тактику лечения.Рекомендую всем, у кого есть проблемы с простатой. С уважением Виктор, 65 лет, г.Киев

- Виктор

13 мая я пришла с ходунками в отделение нейрохирургии, я не могла стоять и еле передвигалась. А главное мне было уже 63 года и безнадега... 16 мая нейрохирурги ПРЕДУЩЕНКО СТАНИСЛАВ АНАТОЛЬЕВИЧ и ХОМЯЧУК ОЛЕГ АНДРЕЕВИЧ сделали мне операцию - зафиксировали мой позвоночник . Хочу выразить огромную благодарность врачам, бригаде анестезиологов, медсестрам и санитаркам, всем кто был рядом , всем кто спасал и кто сочувствовал. низкий поклон. Уже почти месяц после операции: я ровненько хожу и без ходунков, ушли страшные тянущие боли, а главное мне только 63.

- Татьяна Дяченко

У кінці травня у відділенні оториноларингології робили двобічну підслизову вазотомію. Результат не змусив себе довго чекати - знову вільно дихаю без назальних крапель. Велике дякую лікарям Вітер Валентині Кузьмівні та Семенюк Сергію Юрійовичу за їх золоті руки, добре ставлення та чуйні серця.

- Марина

Уважаемый Сергей Витальевич, огромное Вам спасибо за Ваш труд.! У Вас замечательное отделение Под Вашим руководством работают настоящие профессионалы и просто очень хорошие , сердечные люди. В отделении эндоскопии все находятся на своих местах. Санитарочки, медсестрички, врачи-анестезиологи,девушки , работающие на ресепшен. Я не буду перечислять поименно просто потому, что у Вас все( от докторов до санитарок)- высокого класса! Сергей Витальевич, Вы талантливый руководитель и отличный специалист! Я желаю Вам и всему Вашему отделению вдохновения, здоровья, счастья. Пусть у всех вас будет возможность путешествовать по всему свету. Но очень прошу, возвращайтесь домой. Я мечтаю и верю , что наше государство достойно оценит работу медиков и поднимет престиж вашей профессии на самый высокий уровень Я поздравляю Вас и весь коллектив эндоскопического отделения с наступающим праздником. С днем МЕДИКА!!!! С уважением Шеремет В.К.

- Виктория

Дякую лікарю гастроентерологу Мельник Дарині! Дуже сподобалось, як лікар уважно ставиться до пацієнта. Відповіла на всі запитання)

- Олексій

Хочется отметить работу сотрудницы регистратуры (окошко № 5) Содоль Людмилы Витальевны за чуткое отношение к больным.

- Анатолий Супруненко

Так сталось,що прийшлось пройти таке обстеження,як колоноскопія.Начиталась відгуків,страх був неймовірний.Але не з таким лікарем ,як Задорожний С.П.Скажу чесно: обстеження кишківника перенесла краще,навіть,чим гастоскопію.Це справді лікар" від Бога". Дякую Вам велике.Сама підготовка до цієї процедури неприємніша ,ніж саме обстеження.То ж,панове,нічого страшного в цьому немає.Ідіть і обстежуйтесь,і поменше читайте негативних відгуків.В мене спогади лише приємні(це не шутка).

- Аліна

Щиро вдячні колективу проктологічного відділення за високі професіоналізм і майстерність, чуйність і турботу, а також витривалість і терпіння при таких навантаженнях. Окрема подяка анестезіологу Юрію, Андрію Олексійовичу та Ірині Анатоліївні і окремо Пироговському Володимиру Юрійовичу, які безпосередньо нас оперували. Дякуємо, що Ви є. З глибокою повагою, пацієнти відділення з 13-го по 20-е травня 2019 року Мостовий Богдан Миколайович (м. Львів, 55 років) та Савчук Владислав Євсеєвич (м. Київ, 77 років). 21 травня 2019 року.

- Богдан

Дякуємо всьому приймально-діагностичному за професіоналізм, вчасну постановку діагнозу в найкоротші терміни, людяність та чуттєве ставлення до людей. Там працюють справжні професіонали своєї справи.

- Миколай

15.05 делала колоноскопию без наркоза ,просто нет слов -вышла счастливой ,насколько боялась потому что начиталась всякой ерунды в интернете, но пришлось идти ,потому что была кровь в кале ,во-первых терпимо больно только около одной минуты в самом начале,а потом с улыбкой смотрела все ,что у меня внутри на экране,во -вторых-хороший результат.Люди-не бойтесь ,если проблемы ,сделайте, и ищите проблему в другом месте .Доверяю докторам в областной больнице,так как у них опыт ,оборудование похоже новое ,очень чисто ,уровень частных клиник,особенно мне повезло с доктором Задорожним С.П. а ассистентка все время держала за ручку.Спасибо.

- Ирина 55 лет

Замечательная работа персонала в отделении челюстно лицевой хирургии. Спасибо вам всем огромное !!! Вы мастера своего дела !!!

- Алена

Хочу сказать для всех, кто боится колоноскопии, что с замечательным врачом Задорожним С. П. вы пройдете ее практически безболезненно и очень познавательно. Побольше бы таких профессионалов в нашей медицине.

- Оксана

Выражаю огромную благодарность, всему ЛОР отделению больницы за их профессионализм и человечность. Наша история началась довольно печально. Утром у моего мужа открылось носовое кровотечение (очень сильное), которое не могли остановить двое суток. На вторые сутки из районной больницы нас реанимобилем отправили в Киевскую областную больницу. В ту ночь моему мужу подарили вторую жизнь, потеря крови была колоссальная и самое страшное что она не сворачивалась. Его спасали заведующий отделением Шкоба Ярослав Васильевич и дежурный врач Бухенко Елена Владимировна, низкий им поклон за их профессионализм и оперативность. Мое представление о нашей медицине перевернулось, когда после операции Елена Владимировна просидела в палате с моим мужем до утра, я поняла , что это не просто хорошие специалисты, это настоящие люди, которые искренне переживают за своих пациентов. Далее нашим лечащим врачом стала Онищенко Юлия Ивановна прекрасный специалист и мастер своего дела, спасибо ей большое за ее работу, за ее человечность и отзывчивость, мне кажется она находит подход к любому пациенту от мала до велика. Это очень важно когда люди находятся на своем месте, а в ЛОР отделении этой больницы, все люди на своем месте начиная с профессоров (которые также приложили усилия, что бы поставить моего мужа на ноги) и заканчивая добрыми и отзывчивыми, знающими свое дело медсестрами и санитарками. Спасибо всем огромное!!!

- Владимир Загребельный

Хочу сказать большое спасибо Соколу Олегу Андреевичу. Очень хороший врач. Мастер своего дела. Умеет слушать, советовать. Операция благодаря ему прошла очень хорошо. Всегда спрашивал как дела. Всегда говорил, что все будет хорошо. Еще раз большое спасибо этому врачу. ?

- Алина

Велика подяка керівництву, лікарям, медичним фахівцям операційного блоку, медсестрам та іншому медичному персоналу хірургічного корпусу 1 КОКЛ за професіоналізм. Особливо низький уклін та шана хірургу, проктологу вищої категорії, онкохірургу, доктору медичних наук, професору  Кебкало Андрію Борисовичу, лікарю=хірургу, ендоскопісту Тисельському Володимиру Володимировичу та лікарю=анастезіологу Мариняко Роману Анатолійовичу за грунтовний фаховий рівень надання медичних послуг, за чуйність та індивідуально=поміркований підхід до хворого. Лікарі від бога. У відділенні чисто, сучасні палати.

- Alla

Хочу выразить благодарность ВРАЧУ с большой буквы Гонцову Юрию Валентиновичу за профессионизм,чуткость и компетентность. Большое Вам человеческое спасибо.

- ИГОРЬ АЛЕКСАНДРОВИЧ

Приятно осознавать,что втакие тяжёлые для людей времена ещё,есть настоящие профессионалы,не покинувшие свою родину,спасибо вам за отзывчивость,и человеческое внимание,я из Бердянска и мне есть с чем сравнивать,отношения коллектива к пациентам один из важнейших аспектов на пути к выздоровлению

- Владимир

Висловлюю велику подяку лікарю-нейрохірургу Чехунову Олександру Володимировичу за вдало проведену складної операції моєму чоловікові. Дякую Вам за професіоналізм,розуміння терпіння та уважність до пацієнтів. Надалі Олександр Володимирович консультує щодо реабілітації пацієнта. Також подяка медсестричкам відділення нейрохірургії.

- Олена

Большое спасибо докторам Киевской областной больницы и младшему мед. персоналу . Мой брат после ДТП попал в Боярку, но случай оказался сложный и отправили в КОКБ. Так что есть с чем сравнивать. Здесь очень внимательно отнеслись к нам в приемном отделении. Да, долго, вместе с нами поступало еще 6 человек. Но сделали все необходимые анализы, снимки , МРТ, ведь они же отвечают за каждого пациента. Уже в травматологии и дежурный доктор и все , абсолютно все медсестры бегали по каждому зову, к каждому пациенту... Я очень им благодарна. Я видела их работу каждый день, в течении 21 дня сидела в отделении. И работа у них очень сложная. И с нами (родственниками пациентов) очень не просто. Отдельная благодарность ПЕТРИКУ ТАРАСУ МИХАЙЛОИВИЧУ и АНКИНУ НИКОЛАЮ ЛЬВОВИЧУ, провели сложную операцию на переломе бедренной кости со смещением. Подробно, на бытовом уровне объяснили все о нашей проблеме до и после операции. Эти люди работают для нас и совсем несправедливыми считаю отзывы о их некачественной работе. У них много плановых и не плановых операций , они спасают жизни людей. Но они тоже люди , так же устают как мы, волнуются, нервничают , но делают свою работу... К любому доктору можно обратится и Вам дадут ответы на все Ваши вопросы. Это не 5-ти звездочный отель, но кормят просто и вкусно. И никакого вымогательства..... . Низкий поклон и огромное СПАСИБО за Вашу работу.

- Оксана

Хочу щиро подякувати лікарю травматологічного відділення ГРОШОВСЬКОМУ МИХАЙЛУ ВАСИЛЬОВИЧУ. Ви- справжній Лікар, щирий, людяний , великий професіонал. Дякую, що повертаєте нам здоров'я, вселяєте впевненість, рятуєте від біди. Здоров'я Вам, благополуччя, професійної кар'єри.З повагою і вдячністю. Т. Макаренко, Переяслав-Хмельницький

- Тетяна Макаренко

Хочу сказать огромное спасибо врачам центра сосудистой и кардио эндоваскулярной хирургии, а именно Чубко Владимиру Ивановичу и Антонюк Ирине Викторовне спасибо вам за профессионализм, прекрасное отношение, подбор оптимального метода лечения, четкое и понятное объяснение диагноза и порядка дальнейших действий. Вы помогли нашей маме встать на ноги. Владимир Иванович проводил коронарографию. После проведения обследования видя насколько сильно мы переживаем, все четко объяснил, рассказал, что и как нужно дальше делать. За его работой и отношением к пациентам у меня была возможность наблюдать не один день т.к. я постоянно находилась возле мамы. И могу сказать, что такие четкие консультации, советы может давать только настоящий профессионал. При общении с Владимиром Ивановичем заряжаешься позитивным настроем и оптимизмом, а это очень важно в вопросах дальнейшей реабилитации. На счету Владимира Ивановича не одна спасенная жизнь за время моего нахождения в больнице, видела что очень много людей благодарили Владимира Ивановича за проделанную работу, проведенные операции. И это была искренняя благодарность за спасение близкого человека. Под внимательным присмотром Ирины Викторовны мама быстро пошла на поправку. На любой мой вопрос даже самый простой и примитивный она всегда отвечала, подробно объясняя почему нужно делать именно так. Люди помните врачи не боги, но есть такие которые делают все возможно для спасения ваших близких. Спасибо вам за ваш профессионализм и очень тяжелый труд.

- Оксана

ВЕЛИКА ПОДЯКА лікарю від Бога Грошовському М.В., який допомагає кожному, і в будь-якій ситуації, не залежно хто Ти(богатий чи бідний)! На моєму досвіді прийшлось зустрітись з ним тричі, один раз сестра,другий раз батько і чоловік, необхідна допомога і ГОЛОВНЕ ПРАВИЛЬНЕ Лікування та швидке одужання, було завдяки йому,писати можна багато і багато., але Низький Вам уклін -це дійсно Лікар, який заслуговує Поваги,добра і від людей тепла!!!!!

- Світлана

ГРОШОВСЬКИЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ- Ви справжній лікар! Коли з переломом до лікарні потрапив мій тато, то Михайло Васильович дуже докладно і доступно проконсультував, знайшов необхідні слова для "переляканих родичів". Перед тим, як провести операцію призначив додаткові дослідження та огляди лікарів (бо було багато протипоказань). Сам контролював, щоб з іншого відділення лікарі дійсно оглянули та дали заключення, чи можна робити операцію , Темп, в якому працюють лікарі обласної травматології вражає: в день дуже багато операцій планових та позапланових, бо надходять постраждалі від аварій. Добре, що є дівчина на рецепшн, яка направляє для консультації до лікаря. Та я бачила, що до лікарів звертались прямо на коридорі і ніхто не відмахувався, а тут же консультували.

- Тетяна

Хочу поблагодарить Заведующего Челюстно Лицевой хирургии Павленко Руслана , Елену Сергеевну , за помощь , профессионализм, и заботу !!! За качественно и удачно проведённую операцию !

- Ангелина

Висловлюю велику подяку лікарю Соколу Олегу Андрійовичу, за його професіоналізм, золоті руки, розуміння і терпіння, за здатність почути і вислухати кожного пацієнта, морально підтримати в лікуванні, сказати кожному добре слово і подарувати надію на одужання. Вам земний уклін за те, що Ви даруєте людям здоров'я!

- Наталія

Я очень довольна, что обратилась за помощью именно к Ахмад Махмуду Мустафаевичу. Это высококвалифицированный современный доктор. Знает свое дело до мельчайших деталей. Всегда очень внимательный, доброжелательный. Этому специалисту можно доверять на 100% Так же я хочу отменить позитивное впечатление о нахождении в Областной больнице: оформление в координационном центре заняло не более 10мин.В отделении хирургии чистота и порядок, в палате хороший ремонт, есть все необходимое . Внимательные медсестры и санитарочки, неоднократно заходили ко мне в палату после операции, спрашивали о самочувствии и бытовых потребностях, что-то же очень важно после операции. Так же хочу поблагодарить Александра Александровича. Это анастезиолог с большим опытом, профессионал. Очень внимательный доктор. Единственное о чем я сожалею, что не приняла решение раньше решить вопросы здоровья и красоты своих ног!

- Юлия

Велика подяка Ахмаду Махмуду Мустафайовичу за його золоті руки і добре серце. Щиро дякую всьому колективу: професіонали високого рівня. Так що у кого проблеми з судинами- рекомендую! Дякую! Удачі! Марина Токарчук.

- Марина

Спасибо огромное всем сотрудникам проктологичного отделения!!! Очень хороший коллектив приятно было у вас проходить лечение )))

- Иван

Хочется написать хорошие слова об этой клинике и ее врачах. Спонтанное знакомство с миром челюстно-лицевой хирургии произошло случайно, попав на страницу КОКБ в фейсбуке. В онлайн-чате описал заключение мрт, околоушная опухоль. Дали номер хирурга Черногорский Денис Михайлович. Созвонился, проконсультировался, все четко без лишнего словесного потока. За консультацию денег никто не взял. В отличие от Oxford Medikal, где до этого был и где насчитали 1500 у.е. Согласовался день операции, все четко, оперативно. Отличный анестезиолог Ольга Валерьевна. И вся команда Черногорский Денис Михайлович, Копчак Андрей Владимирович, операционная сестра Маргарита Викторовна улыбкой своей создавала конкуренцию анестезиологу. Мне, как человеку находившемуся на передовой 2 года и 7 месяцев с 2014. Все могу оценить только по высшей оценке!!!!!!Всем спасибо!!!!!!!! А также палатным медсестрам и всему персоналу. Палаты чистые, аккуратные. Еда для людей с малой подвижностью челюстей оптимально подобрана. На битки не рассчитывайте, в рот не поместятся. Мифы о рэкете в больнице выбросьте из головы сразу. Все по совести. Врачи здесь клятву Гиппократу не зря давали. Только после выписки домой добрался, и сразу решил отзыв написать. Надеюсь кому-то поможет принять правильное решение, и ничего там не бойтесь, вы в надежных руках!

- Сергей

Хочу поблагодарить кардиоваскулярного хирурга Чубко В.И. и кардиолога Ганоль Ю.В. за высокий профессионализм и внимание ко мне, как к пациенту, при лечении в отделении по поводу очередного стентирования коронарных сосудов!

- Дмитро

Хочу подякувати лікарям Верещагіну Сергію Віталійовичу та Ахмад Махмуду Мустафаєвичу за успішне проведене стентування, за детальне роз’яснення і поради щодо мого діагнозу, та подальших життєвих дій. Лікарі професіонали своєї справи, все було на вищому рівні. Дякую.

- Михайло

Вчера т.е. 28.01.2019 г. я прошла колоноскопию, поэтому хочу поделиться с читателями впечатлениями не только в благодарность врачу,который делал мне эту процедуру но и тем будущим пациентам, кому нужна колоноскопия и кто ее боится делать без наркоза. Многое зависит ,по моему наблюдению, от мастерства врача , а также от пациента, хорошо ли он прочистил свой кишечный тракт слабительным средством, я, например, пила Эндофальк. 2,5 года назад мне делали колоноскопию, об этом остались жуткие воспоминания. Прошло время и мне вновь понадобилась эта процедура т.к. я страдала хроническим запором. В интернете прочитала очень хороший отзыв о враче Бездверном Николае Сергеевиче , я к нему записалась и ничуть не пожалела об этом. Это мастер своего дела, профессионал! Во время процедуры я не чувствовала боли, раза 3-4 было просто немного неприятно, но это быстро проходило,как только Николай Сергеевич спускал воздух.Я не кричала, не выла, как у предыдущего врача 2,5 года назад. В паре с Николаем Сергеевичем работает медсестра Катя, милая добрая девушка. Во время процедуры мы беседовали, она мне объясняла, помогала и за разговорами я не заметила,что процедура закончилась.Да. я еще успела посмотреть свою видеоколоноскопию. Уважаемые Николай Сергеевич и Катя, СПАСИБО вам за проделанную работу! Всем сердцем желаю вам здоровья, благополучия и много благодарных пациентов!

- Пелагея

Хочу подякувати хірургу ЧУБКО ВОЛОДИМИРУ ІВАНОВИЧУ за успішне проведене стентування, за детальне роз’яснення і поради щодо мого діагнозу, та подальших життєвих дій. Чубко В.І. професіонал своєї справи та досвідчений лікар. Також, велика подяка кардіологу АНТОНЮК ІРИНІ ВІКТОРІВНІ за професійний підхід до лікування, чіткі і досвідчені поради та відповіді.

- Микола, м.Київ

Хочу виразити велику вдячність Кулику Михайлу Михайловичу та Рижому Володимиру Анатолійовичу за те, що врятували нашу маму, провели складну операцію 19.12.18, поставили її на ноги, відділення нейрохірургії! Низький уклін Вам! Дякуємо за професіоналізм, людяність, доброту! Бажаємо Вам здоров`я, професійного росту, миру! З повагою сім’я Безбах

- Оксана

Мій шлях до колоноскопії - це історія про багаторічний страх. Проблеми з травленням маю давно: дискінезія жовчного міхура, панкреатит, гастродуоденіт, є проблеми з обміном речовин. З роками все більше не добираю вагу і дуже швидко її втрачаю після емоційних преживань, Пройти колоноскопію лікарі рекомендували ще 10 років назад, і тоді ж мені спробували її зробити. Біль був нестерпним, я втрачала здатність володіти собою і благала мене не мучити. Процедуру припинили (виявили додаткову петлю сигмовидної кишки), але цей досвід виявився настільки травматичним, що саме слово "колоноскопія" паралізовувало мене, як тільки я його чула. Кожне загострення самопочуття стало для мене стресом і приводом для негативних думок, стрес запускав проблеми травлення, коло замикалося, і це продовжувалося досить довго. Я ходила до психотерапевта, лікарі говорили про мій психо-соматичний розлад, я вже втомилася сама від себе. В такому стані я звернулася у відділення проктології до Задорожнього Сергія Петровича. Мій психо-соматичний розлад почав відступати вже після першої бесіди з цим Лікарем. Його доброзичливість, увага, відкритість у спілкуванні допомогли мені відважитися на колоноскопію під наркозом. Але, начитавшись інтернету, мене мучили страхи і сумніви, чи не буде мати наслідки проходження колоноскопу через мої додаткові петлі, якщо я буду під наркозом і лікар не буде бачити мою реакцію на біль... щось можна проткнути, подряпати...Сумніви, тривога, накручування себе - виявилися найбільш неприємними факторами у всій цій історії. Коли процес пішов, все стало набагато легше. Готувалася як слід. Ендофальк на смак виявився набагато приємнішим, ніж про це пишуть. Останній літр був "нє очєнь", але терпимо. Ніякої хворобливої слабкості після очищення я не відчувала, хоча маю 48 кг при рості 168см, і мені 50 років. Мене госпіталізували у відділення, взяли необхідні аналізи. Весь персонал дуже привітний, відділення чисте, атмосфера доброзичлива і позитивна. Окремі слова подяки висловлюю всій бригаді, яка працювала разом з Сергієм Петровичем, а саме лікарю-анестезіологу та двом сестричкам (на жаль, не знаю їх поіменно)! Але я була вражена іх злагодженим професіоналізмом і просто людською делікатністю. Під час процедури я бачила приємний сон. Коли прокинулася - було відчуття чуда. Невже це те, чого я боялася? Результати обстеження мене заспокоїли. Про дискомфортні відчуття в животі до вечора вже забула. Оглядаючись назад, думаю, що якби потрапила до таких спеціалістів раніше, то мої психотерапевти залишились би без роботи... Тому висловлюю свою подяку і щире захоплення Задорожньому Сергію Петровичу і всій команді відділення за вашу працю, за фаховість, за бажання допомогати і підтримувати своїх пацієнтів! Здоров*я вам і бережи вас Бог!

- Оксана

Дуже хочеться подякувати завідуючого нейрохірургічного відділення Баюна Юрія Володимировича та Предущенко Станіслава Анатолійовича за їхній професіоналізм. Хочеться їм побажати здоров я, поваги, шани, терпіння всього найкращого. Хочеться, щоб такі лікарі були по всюди. Дякую Вам, за тітоньку Салівонську Надію Олександрівну, яку Ви про оперували та підняли на ноги. З наступаючими Вас святами хай ангел охоронець оберігає, а завжди поряд з Вами йде ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ.

- Наталія Катренко

Дуже вдячна Павленко Руслану Анатолійовичу (ЩЛХ) за професіоналізм під час операції та турботу протягом одужання, а також всьому персоналу відділення ЩЛХ, Олені Сергіївні та медсестрам, за допомогу і чуйність. Відчувала себе не гірше ніж у приватній клініці:) Те, що ви робите, заслуговує величезної поваги. Дякую!

- Анастасія

Вдячний хірургу ЧУБКО Володимиру Івановичу за проведене досить складне стентування (3 стенти) мого батька, яке мало місце у грудні 2018 року. Крім професіоналізму Володимира Івановича хотів би відзначити його гарне і тепле відношення до мого батька, його змістовні пояснення щодо стентування, планового лікування та подальшого життя після стентування. Крім того, батько знаходився під наглядом кардіолога АНТОНЮК Ірини Володимирівни, яка, на нашу думку, є також досить чудовим професіоналом, і якій хочеться подякувати за гарне відношення під час лікування та перебування у лікарні. Богдан, Дрогобич, Ігор, Київ, грудень 2018 р.

- Ігор

Пробув у Вашому закладі майже 2 тижні. Було проведено стентування. Задоволений обстановкою та лікуванням. Особливо хочеться подякувати хірургу Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм. А також лікарю-кардіологу Антонюк Ірині Вікторівні за її чудову роботу та відношення до хворих.

- Бондар Олександр

В прошлом году приехал в челюстно лицевую, была флегмона - Благодарен Денису Михайловичу - хирургу, Александру Григоренку (на тот момент интерн) и всей команде за оказанную помощь и успешно проведенную операцию. В среду, 05.12.18 приезжал на удаление зубов, запустил, так же благодарю Дениса Михайловича и команду за успешно проведенное удаление. Отдельное спасибо за Адекватность и понимание проблемы - меня постоянно выворачивает, как рвотный рефлекс только 24 на 7, и эту проблему учитывали при проведении операции, реально я уже задолбался объяснять врачам что вот такая проблема и смотрят как на идиота, а тут учли проблему. Рекомендую челюстно-лицевую на Багоутовской, там работают профи!

- Сергей

Благодарю за хорошо проведенную операцию на катаракте и лечение Ковальскую Ирину Эдуардовну и ее коллектив, внимательный и чуткий. Молодцы! Особенно в такое трудное время. Еще очень благодарен Харечко Марии Михайловне за вовремя выявленное заболевание (не ожидал, в других местах ничего не нашли) и лечение глаукомы. Спасибо! Девушки, вы очень хорошая команда!

- Александр

18 октября мне оперировали сложный варикоз в областной хирургии. Благодарю Абраменко А.В., Кучера В.Н., Беспалова А.А., за квалифицированно проведенную операцию. Работают четко,слажено и оперативно. Обследование провели быстро в течении одного дня на одном этаже. Была приятно удивлена такой перемене в медицине! Это не лесть,просто мысли вслух. Наталья

- Наталья

Большая благодарноснь врачу нейрохирургу от бога Предущенко Станиславу Анатольевичу сделал удачную сложную операцию после травмы позвночника-вернул меня к жизни!!!Здоровья,благополучия Станиславу Анатольевичу!!!

- Сергей

ЗАПОРОЖЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ ЛІКАР-НЕЙРОХІРУРГ - це лікар від Бога. Прооперував, поставив на ноги. Дякую Богу дякую Вам. Дуже душевний, відповідальний, турботливий. Молодець!!! Дай Боже здоров'я Вам і ловкості Вашим рукам.

- Елена

От всей семьи благодарим замечательного доктора Ахмад Махмуда Дауда за спасённую жизнь мужу! Доктор сохранил жизнь и ногу. Мы рады что обратились именно в эту больницу и к этому доктору, несмотря на то что в Днепре в больнице им. Мечникова отправили домой умирать. Огромное человеческое спасибо! Семья Самарских, Днепропетровская область

- Семья Самарских

Хочу висловити подяку лікарю Бездверному Миколі Сергійовичу, який вчора зробив мені колоноскопію, та його чудовій медсестрі (на жаль, не знаю її ім’я). Мені соромно, що я спочатку вагалася щодо Миколи Сергійовича, бо була записана до другого лікаря, про якого теж чула хороші відгуки. Всі моі переживання були даремні! Микола Сергійович прекрасний спеціаліст! Чуйний, спокійний, з дуже легкими руками лікар!Медсестра розповіла, що він робить процедуру навіть маленьким діткам. Дай Боже Вам здоров’я, наснаги в роботі і вдячних пацієнтів, Микола Сергійович! І всім колегам, які працюють з Вами!

- Оксана

Хотела бы выразить благодарность врачу Задорожнему Сергею Петровичу и его медсестре Ольге. Это команда профессионалов! Наслушалась и начиталась отзывов о колоноскопии и шла на процедуру с опаской. Но теперь-то я знаю, что все зависит от врача! Глядя на мое перепуганное лицо, меня успокоили, рассказали, как все будет происходить. Во время процедуры меня всячески отвлекали, "заговаривали зубы", с доктором во время разговора даже нашлись общие знакомые. Все прошло отлично! Как оказалось, сама процедура абсолютно не страшна, если ты находишься в руках таких виртуозов своего дела. И, конечно, теперь со знанием дела я буду всем рассказывать об этом чудесном тандеме и о том, что колоноскопия - это всего лишь процедура, которая позволяет нам посмотреть вовнутрь себя и убедиться, что там все хорошо! Спасибо, Сергей Петрович! Спасибо, Ольга!

- Елена

Від щирого серця хочу сказати слова вдячності за щирість, людяність, компетентність та високий професіоналізм лікарю-торакальному хірургу Комінко Анатолію Васильовичу.Ми вдячні Вам !!! З повагою подружжя Ткаченко

- Альона Ткаченко

Хотела бы выразить благодарность врачу Задорожному Сергею Петровичу и его медсестре Ольге. Это команда профессионалов! Наслушалась и начиталась отзывов о колоноскопии и шла на процедуру с опаской. Но теперь-то я знаю, что все зависит от врача! Глядя на мое перепуганное лицо, меня успокоили, рассказали как все будет происходить. Во время процедуры меня всячески отвлекали, "заговаривали зубы", с доктором во время разговора даже нашлись общие знакомые. Все прошло отлично! Как оказалось, сама процедура абсолютно не страшна, если ты находишься в руках таких виртуозов своего дела. И, конечно, теперь со знанием дела я буду всем рассказывать об этом чудесном тандеме и о том, что колоноскопия - это всего-лишь процедура, которая позволяет нам посмотреть вовнутрь себя и убедиться, что там все хорошо! Спасибо, Сергей Петрович! Спасибо,Ольга!

- Елена

Хотим выразить огромную благодарность хирургу Шульга Виталию Николаевичу за успешно проведенную операцию. Огромное спасибо за его внимательность, высокий профессионализм. Очень довольны, что обратились именно к нему. Отдельное спасибо анестезиолога, а также медсестрам и санитарками. Все очень внимательны и добры.

- Наталья

В июле 2018 года находились на лечении в отделении сосудистой хирургии, оперировались у Шульги Виталия Николаевича. Перед тем как обратится в данное заведение, консультировались и в других заведениях как Киева, так и областных больницах Украины. О своем выборе ни разу не пожалели. Приятно поразила организация в больнице. Цены адекватные. Отдельное спасибо медсестрам, санитарам- очень внимательные, отзывчивые, добрые. Всегда старались поддержать и ободрить. Девочки, спасибо. Виталий Николаевич - внимательный ГРАМОТНЫЙ врач, который действует по принципу "не навреди". Желаем ему дальнейших успехов. Еще раз спасибо. Побольше бы таких врачей.

- Наталья, Мариуполь

Как важно попасть в руки профессионалов, чтобы быть уверенным в ожидании хороших результатов. Я попал на операционный стол с камнем в мочеточнике, который застрял посередине на долгих 8 месяцев....с вытекающими последствиями. Созданную мной проблему решила операционная бригада, во главе с Доктором медицинских наук, Доцентом кафедры урологии САГАЛЕВИЧЕМ АНДРЕЕМ ИГОРЕВИЧЕМ, врачом-урологом Ожогиным Владиславом Валерьевичем и ассистентами. Я и моя семья благодарны Вам за Ваш профессионализм, уважительное человеческое отношение и главное, за отличный результат!!! Я здоров и счастлив, что попал в Ваши "золотые руки.." Спасибо Вам, всей бригаде врачей и урологическому отделению клиники. Здоровья Вам и Вашим близким. С ув. Алампиев В.В. ( г Корсунь-Шевченковский.)

- Валерий

Мій чоловік лікувався в урологічному відділенні. Вразили увага до пацієнта, чуйність лікарів, медсестер і молодшого медичного персоналу! Тут працюють справжні професіонали!!! До цього були в приватній клініці. Дякувати Богу, що вчасно звернулися сюди! Чули різні негативні відгуки про обласних фахівців. Переконалися на власному досвіді, що це - суцільна неправда. Щиро вдячні Андрію Вікторовичу Корицькому та Постолу Ярославу Миколайовичу!!! Зичимо їм та всьому колективу здоров'я та всього самого найкращого! З повагою, сім'я Федорчуків.

- Наталія

Хочу дуже подякувати завідуючого ЛОР відділення ШКОБУ Ярослава Васильовича та старшу медсестру Ніну Миколаївну за їх чуйність,людяність.професіоналізм .Нехай Бог благословляє Вас у житті. Дай Бог Вам здоров`я і успіхів у всьому.

- Тетяна (онкодиспансер)

Велику вдячність хочу висловити лікарю Торакальної хірургії Колінко Анатолію Васильовичу чудова людина, врач та спеціаліст. Дякую Вам за вашу працю ви найкращий лікар.

- Инна

Дяченко Сергій Миколайович дуже вам дякуємо! Ви велика людина і спеціаліст. У вас золоті руки. Бережи Вас Бог! Такі люди як ви, потрібні.

- Надежда

Спасибо огромное центру. Приятно видеть работу профессионалов и понимать что ты в надежных руках. Отдельно спасибо Тыщик Юлии и Владимиру Юрьевичу

- Роман

Выражаю огромную благодарность заведующему и врачу-эндокринологу, хирургу Лесику Василию Петровичу, который дал мне вторую жизнь и всей его команде, которая наблюдала меня до и после успешной операции. С первого дня в отделении, увидев и почувствовав внимательное отношение к больным я не боялась доверить свою жизнь в руки Василия Петровича на операционном столе. Вы лучшие! Ваш профессионализм, внимание, оперативность, уход, сочувствие и забота о каждом больном - это то, что я ежедневно наблюдала, находясь на лечении в отделении хирургии. Ранее приходилось бывать в больницах и есть с чем сравнить.

- Любов

Спасибо Лесику Василию Петровичу за маму, в буквальном смысле этого слова. Тяжелейшая операция прошла успешно. Внимательное отношение как самого врача, так и всего персонала. Дай Бог вам здоровья!

- Татьяна

Щиро вдячні Найкращому пульмонологу Моркотуну Василю Миколайовичу,який вже не одноразово лікує мою маму від пневмонії,готовий прийти на допомогу в будь-який час!!!

- Виктория

Хотим выразить особую благодарность администрации Киевской областной больницы, заведующему центром сосудистой и кардио эндоваскулярной хирургии Ахмаду Махмуду Мустафаевичу и сосудистому хирургу Шульге Виталию Николаевичу за то что спасли жизнь моей маме. Была проведена операция по ампутации правой ноги в связи с диагнозом облитерирующий атеросклероз нижних конечностей. Киевская городская больница №1 отказала в лечении ссылась на неэффективность лечения трофической язвы. Только благодаря вовремя поставленному диагнозу и проведенным обследованиям Махмудом Мустафаевичем и Виталием Николаевичем удалось спасти маму. Спасибо Вам большое!

- Светлана

Спасибо Задорожному Сергею Петровичу за безболезненное проведение такой неприятной процедури как колоноскопия. Весь медперсонал отделения на высоте. Ожидала чего-то страшного, но высокий профессионализм врача и его помощников перевернули полностью мое представление о данной процедуре. Большое Вам спасибо за вашу роботу!

- Елена

Благодарю отделение эндоскопии ПЛЕМЯННИК СЕРГЕЙ ВИТАЛЬЕВИЧА, врача анестезиолога и мед сестер за комфортно проведенную процедуру по колоноскопии без каких-либо болезненных, негативных ощущений. Отношение ко мне как к пациенту также было очень внимательное и позитивное, в общем впечатления очень хорошие, в дальнейшем буду обследоваться без какого-либо беспокойства и опасений по поводу проведения процедуры!

- Дмитрий

Всем медикам посвящается!!! Диагнозов — точных, анамнезов — быстрых, Поступков уверенных, правильных мыслей, Еще пациентов весьма благодарных, Коллег чтобы опытных, а не бездарных. И кардиограмм не прямых, а зигзагом, По жизни идти чтоб победным вам шагом, Зарплаты высокой, карьерного роста, Всего достигать вдохновенно и просто, Без тахикардии наверх чтоб взбираться, А в донорах счастья чтоб вам не нуждаться. Работать с улыбкой, с давлением в норме. И быть в превосходной физической форме. Спасибо за труд вам, спасибо, что есть! С наступающим Днем медика! Medicus medico amicus est!

- Людмила

Хочу поблагодарить Шульга Виталий Николаевич и за то что взялся за лечение и оперативное вмешательство при критической ишемии ног отца. До этого лечились в Шалимова, но они фактически от нас отказались. Операция в КОКЛ дала положительный результат. Отдельно хотелось отметить человеческое участие, постоянный контакт и помощь в решении орг вопросов

- Игорь

Хочу выразить огромнейшую благодарность акушеру - гинекологу Волошину Александру Анатольевичу за проведенную мне операцию и послеоперационное сопровождение. Когда сочетаются два очень важных фактора, внимание и отзывчивость, как человека и высокий уровень профессионализма, как доктора - это очень важно и крайне редко. Все эти качества присущи Александру Анатольевичу. Желаю ему крепчайшего здоровья и рекомендую как лучшего доктора!

- Наталия

Хочу поблагодарить от всего сердца своего лечащего врача сосудистого хирурга Абраменко Артема Владимировича, сосудистого хирурга Кучера Владимира Николаевича, анестезиолога, младший мед. персонал за успешно проведенную операцию - венэктомию. Хотя варикозная болезнь у меня уже в запущенной стадии шовчики после операции очень маленькие и аккуратненькие просто прелесть, ноги больше не отекают и нет ужасных судорог по ночам. Спасибо Вам огромное за Ваш нелегкий труд, высокий уровень профессионализма,человечность, внимательность, а особенно Артема Владимировича, пусть Ваша карьера процветает и у вас все будет супер вы человек от Бога!

- Отроша Юлия Григорьевна

Вся наша сім'я висловлює найщиріші слова вдячності за професійно проведені операції Доктору медичних наук Доценту кафедри урології Сагалевичу Андрію Ігоровичу, особливо лікарям урологам Рижаку Володимиру Олексійовичу, Сергійчуку Роману Володимировичу. Дякуємо за Ваші золоті руки і терпіння, за щирі і добрі серця, високий професіоналізм. Ви лікарі від Бога. Здоров'я Вам, щастя, успіхів у вашій важливій та дуже відповідальній праці. Щиро дякуємо всьому медичному персоналу урологічного відділення Київської обласної клінічної лікарні. З повагою Леонід (м. Вишневе).

- Богдан

виражю огромную благодарность врачу киевский областное кардиохирургий Марецкому А.В. которий 31,05,18 г, провел мне успешную операцию сложное стентирование коронарный артерий сердца ,в, г, Херсоне где я проживаю до вали только 80% результат провести операций Горбан м,м

- м,м горбань

Висловлюю щиру подяку за високий професіоналізм, відповідальне, серйозне, чуйне та уважне ставлення до пацієнтів справжнім майстрам своєї справи - лікарю ортопеду-травматологу Роєнку Вадиму Володимировичу, лікарю-анестезіологу Куклі Юрію Валентиновичу, операційним медичним сестрам, середньому медичному персоналу стаціонарного відділення ортопедо-травматологічного центру Інні, Ірині, Аллі - за їх чуйність та уважність. А також особливу подяку, глибоку шану та низький уклін Лікарю від Бога - Анкіну Миколі Львовичу - за можливість ходити і жити повноцінним життям, за його відданість професії, за його золоті руки і добре серце, за створену в ортопедо-травматологічногому центрі атмосферу високого професіоналізму, людяності та відповідальності.

- Кулішова Людмила

Выражаю особую благодарность человеку с большой буквы у которого большое сердце и золотые руки Это Грошовский Михаил Васильевич, Time ему крепкого здоровья и долгих лет успехов в работе, у меня был перелом в лодыжках 5 марта 2018 года благодаря ему я сейчас потихоньку восстанавливаюсь я живу Такого доктора как он хочется обнять и расцеловать

- Алёна Гудзенко

Щиросердно вдячна завідуючій офтальмологічним відділенням Т.П.Герасимовій,котра в складний операційний день мудро вирішила конфліктну ситуацію й особисто оглянула складну пацієнтку, інваліда, надавши найкращі рекомендаціі. Здоров'я Вам,шановна,й добробуту!

- Тамара Мілевська

Хочу подякувати працівникам урологічного відділення за чуйність,співчуття.Санітарочкам,медичним сестрам.Велике спасибі лікарю-урологу Іщук Р.В. та лІкарю -анестезіологу Рочнякову Олексію Олеговичу за Їхній професіоналізм і людянІсть.Нехай Бог благословляе вашу нелегку працю,щастя вам,здоров"я,благополуччя.

- Ковган Надежда Яковлевна

Хочу сказать огромное спасибо стоматологу, который был дежурный 07.05.2018 (не знаю как зовут его) в челюстно-лицевой хирургии!!! Очень хороший и добрый специалист своего дела!!! СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!!!

- Елена

Хочу висловити велику подяку та шану, за людяність, професіоналізм, розуміння. Моєму лікуючому лікарю Грабарчук В.П. та завідуючому судинної та кардіо-ендоваскулярної хірургії Ахмад М.М. Бажаєм вам міцного здоровя, сил!!!!!!!!

- Вєра

Хочу висловити велику подяку та шану, за людяність, професіоналізм, розуміння, моєму лікуючому лікарю Грабарчук В.П. та завідуючому судинної та кардіо-ендоваскулярної хірургії Ахмаду М.М. Бажаю вам міцного здоров’я та сил!

Моїм дорогим спасителям : Миколі Львовичу Анкіну Петрику Тарасу Михайловичу Поїхала якось я в ліс за грибами, З такими слабими,повірте,ногами! Упала в траві,сама встать не змогла І бачу в которе,що кепські діла. Подумала,що піднімусь самотужки, Та ось на підмогу з'явились подружки. Хороші дівчата на ноги звели, Та назбирати грібів помогли. Бере мене син тай везе до лікарні, Які тут врачі,дуже чемні,всі гарні? Сустави в коліні мені обновили І ноги мої-вони знов заходили. Я вдячна врачам до землі уклонюся, Я Вами пишаюся, Вами горджуся! А Матінка Божа Цариця свята Хай зичить Вам довгі й щасливі літа. З повагою і любов'ю Ваш паціент Валентина.

- Садлівська Валентина Павлівна

Хочу поблагодарить от всего сердца своего лечащего врача сосудистого хирурга Абраменко Артема Владимировича, сосудистого хирурга Кучера Владимира Николаевича, анестезиолога, младший мед.персонал за успешно проведенную операцию - венэктомию. Хотя варикозная болезнь у меня уже в запущенной стадии шовчики после операции очень маленькие и аккуратненькие просто прелесть, ноги больше не отекают и нет ужасных судорог по ночам. Спасибо Вам огромное за Ваш нелегкий труд, высокий уровень профессионализма,человечность, внимательность, отзывчивость и ТЕРПЕНИЕ к вредной пациентке:)) СПАСИБО!!! Благодарю также Черняк Ольгу Сергеевну зав.отделением ультразвуковой диагностики, прекрасного специалиста и очаровательную женщину за внимательное и компетентное обследование. Слава Богу что в Киевской областной больнице работают такие профессионалы, мастера своего дела! Успехов Вам в нелегком труде, пусть Ваши ручки никогда не болят, а пациенты будут благодарными:))

- Аня Ткач

Благодарю Юлию, 1й хирургический корпус 107 кабинет. Помогла оперативно пройти обследование после ДТП. Замечательный человек и специалист. Большое спасибо!

- Андрей

Хочу виразити величезну подяку моєму лікареві нейрохірургу та прекрасній людині Дяченку Сергію Миколайовичу та всьому персоналу за успішно проведену операцію з видалення хронічної субдуральної гематоми. Це лікар і людина з великої літери з золотими руками, відповідальна, дбайлива, розумна та знає свою справу, дай Вам Бог здоров'я. Перша зустріч з Вами мене не підвела. Я Вам довірила свою долю на видужання і в цьому я не помилилася. Будучи в лікарні, я чула тільки хороші відгуки від інших пацієнтів, яких Ви оперували. Велике людське дякую Вам!!!

- Лідія Іванівна, м. Вишгород

Накануне праздника весны, хотим поздравить чудесного профессионала своего дела, очеровательную женщину кардиолога Областного центра сосудистой и кардиоендоваскулярной хирургии Антонюк Ирину Викторовну. Благодарим Вас за Ваш профессионализм, преданность своему делу, грамотность в лечении и чуткость к Вашим пациентам. Побольше бы таких врачей как Вы! Желаем Вам процветания и карьерного роста в отделении. Низкий Вам поклон! Благодарные пациенты.

- Андрей

Я дважды обращался в эту клинику и оба раза получал квалифицированную помощь. Первый раз 24.10.2012-конкремент м/пузыря,лечил доктор М.М.Данильчик. Второй раз 19.02.2018 - липома в/3 правого бедра , оперировала Дадаян В. А ..Могу сказать ,что у Варсик Ашотовны золотые руки(все заживает очень быстро).

- Резник Павел Анатольевич

Самые искренние слова благодарности за безупречный профессионализм, золотые руки заведующему Обласного центра сосудистой и кардиоэндоваскулярной хирургии Махмуду Мустафаевичу Ахмаду!!!!! Человек на своем месте и доктор по призванию!!! Абсолютно не стоит бояться оперативного вмешательства и смело довериться очень слаженному коллективу!!!! Оперируют уверенные в своем деле профессионалы! Огромная благодарность Грабарчуку Валерию Павловичу, Беспалову Александру Алесандровичу!!!!! Была приятно удивлена, что в Украине работают доктора такого уровня!

- Иванна

я, Гончарук Володмир Васильович та моя сім'я хочемо висловити щиру вдячність за професіоналізм та доброзичливе ставлення до хворих лікарю Антонюк І.В. і зав. віділенням обласного центру судинної та кардіоендоваскулярної хірургії Ахмаду М.М. . Ми захоплюплюємося Вашим милосердям, працею, турботою уважністю, внаслідок чого життя тих, хто потребує допомоги стає краще. Ще раз дякуємо Вам і всім медичним працівникам відділення.

- Гончарук Володимир Васильович

Благодарность прекрасному , толковому доктору Рыбак Василию Анатольевичу! Спасибо Вам за Вашу человечность! Рекомендую, как профессионального доктора в сфере челюстно-лицевой хирургии.

- Арина

Огромное спасибо от всей души говорю замечательному врачу, Соколу Олегу Андреевичу!!! Искренне благодарю Вас за Ваши усилия, старания, профессионализм, доброту сердца и великое мастерство. От чистого сердца желаю Вам всегда оставаться уважаемым человеком, самым лучшим врачом и чудесным человеком своего счастья и высокого призвания. Ушел болезни ужас и кошмар, «Спасибо, доктор!» — говорю с любовью, Как самый дорогой, бесценный дар Вы подарили, доктор, мне здоровье. Волшебная профессия у Вас: Больных Вы превращаете в здоровых, Пусть радует Вас в жизни каждый час, Удач Вам, счастья и успехов новых!

- Голубева Людмила

Хотим выразить благодарность коллективу хирургического отделения №1 Киевской областной клинической больницы. В глаза сразу бросилась идеальная чистота. Влажные уборки проводятся два раза в день. Надежда Петровна протирает каждую розетку, каждый выступ на стене . А как здесь кормят! Я когда сказала сыну, что нам дают здесь рыбу, котлеты, творог, сыр - он воскликнул: "Так ты же на курорте!" А какая слаженная и отличная работа медперсонала! А какая гвардия высококвалифицированных внимательных и чутких хирургов: Анны Орестовны, Василия Васильевича, Михаила Анатольевича,Назара Алладиновича. И самое главное - хотим выразить огромнейшую благодарность зав. отделением, хирургу с большой буквы, профессионалу, доброму и смелому человеку, который проводит уникальные операции по французской технологии, в буквальном смысле слова живет на работе , живет работой - ЛЕСИК ВАСИЛИЮ ПЕТРОВИЧУ! Огромнейшее всем вам спасибо за ваш самоотверженный труд!

- Черняева Т.И. Коваль В.Н. Биленька Н.А. Пилипенко М. Гурин Л.С.( палата №6)

Хочу выразить большую благодарность сотрудникам урологического отделения. Большое спасибо Заведующему Корицкому А.В., который вник в мои проблемы и оперативно принял меры по госпитализации.Большое спасибо Сагалевичу А.И, доктор высшего класса, мастерски проведший операцию.Большое спасибо доброму и внимательному лечащему врачу Постолу Я.Н. Спасибо нежной, улыбчивой медсестре Татьяне Юрьевне, спокойной Юле Анатольевне, красивой и строгой Татьяне Владимировне.Спасибо профи своего дела анестезиологу Алексею Олеговичу и его помощницам.Низкий поклон вам и успехов в работе! с ув. Хоменко Валентина. г.Рени

- Валентина Хоменко

Висловлюю щиру подяку всьому медперсоналу відділення гастроентерології за їхню нелегку працю, професійність, доброзичливе ставлення до пацієнтів. Особливо хочу відзначити роботу маніпуляційної сестри Каті Денисюк. На перший погляд, дуже серйозна, навіть дещо сувора, стримана, а насправді легка у спілкуванні, привітна, мила, особливо, коли посміхається. Забір крові, крапельниці, ін’єкції – рухи виважені і точні. Призначення виконує з легкістю, швидко і професійно, всю зміну без тіні роздратованості. Завжди залишайтесь такою! І найбільша вдячність лікуючому лікарю Тетяні Євгенівні Лободі. З перших хвилин викликає почуття довіри і безпеки. Впевнена у собі, уважна, оптимістично налаштована, привітна, елегантна, відкрита для спілкування. Поряд з нею відчуваєш себе комфортно, розумієш, що попала в надійні руки. До того ж ще й прекрасний діагност. Зрозумівши, що лікування за декілька днів не має бажаної ефективності, поставила інший діагноз і направила за підтвердженням на УЗД. Лікар з УЗД М.В. Яцишин був приємно вражений, що діагноз повністю підтвердився, і зазначив, що достовірно його визначити здатен лише грамотний фахівець. Дякую Богу, що доля звела мене з Тетяною Євгенівною. Хочу побажати всім співробітникам відділення доброго здоров’я, поваги від колег і безмежної вдячності від пацієнтів. І щоб медична реформа принесла мінімум проблем і збитків і максимум зарплати і задоволення.

- А.І. Яворська, 71 рік, м. Вишневе

Махмуд Мустафаевич - доктор,выбирая которого себе для консультации или хирургического лечения, не сомневайтесь ни на секунду в правильности данного выбора!!! Огромное спасибо Махмуду Мустафаевичу и его команде за профессионализм и доброжелательное отношение к пациентам, а также младшему персоналу клиники за их заботу!!! Месяц назад мне сделали кросектомию и пенную склероблитерацию обеих ног. Чувствую себя прекрасно, появилась лёгкость в ногах, ушли отеки, шовчики почти незаметно ( к лету забуду где они и были), очень жалею, что не сделала операцию раньше.

- Наталья

Щойно повернулась з відділення судинної хірургії, до зробила опереацію по варікозу на двох ногах. 11,12,2017. Скажу відверто, дуже багато читала і консультувалась з різними лікарями перед тим як приняти рішення про проведення опреативного лікування Операцію робили два лікарі завідувач відділенням, Ахмат Махмуд Мустафайович та лікар вищої категорії Грабарчук Валерій Павлович. Дякуючи їм, опреації прощли вдало. Да, я мала ускладнення після опреації, по причині особистих характеристик організму, але бистро було прийнято рішення про їх діагностування і своєчасно вжито заходів щоб їх усунути. Також хочу подякувати всьому колективу, який працює в цьому відділенні. Дякуючи завідуючому, в колективі здорова, тепла, дружня атмосфера, що також впливає на пацієнта. Всім велике дякую і бажаю всіх земних гараздів Вам і вашим близьким. З повагою та поклоном, вдячний пацієнт

- лариса запорожченко

Выражаем огромную благодарность врачу отделения *Торакальной хирургии* Коминко Анатолию Васильевичу за хорошо проведенную операцию *Киста грудной стенки, левой стороны*! Благодарим за прекрасное отношение и поддержку.. Очень хороший врач и специалист своего дела!!

- Мельник Анастасия

Проходила курс лечения по поводу секреторного отита в стационаре ЛОР отделения Киевской областной больницы. Я благодарна ВСЕМУ персоналу отделения за то, что хорошо организован лечебный процесс, за то что чистая и удобная постель, чистота в отделении, тепло в помещении, за сбалансированное (на удивление)питание . За опыт и грамотность врачей, за оперативность а работе. Благодаря хорошему отношению , в моем случае , я комфортно себя чувствовала на протяжении всего курса лечения. На мой взгляд ЛОР отделение- держит высокий уровень, еще лет 25 назад тогда моей сводной сестре спасли жизнь срочной операцией ночью и оч.приятно что и в наше время есть специалисты, которым можно доверить свое здоровье и мл.мед.персонал который поможет и поддержит больного. Лечила меня Витер В.К мой низкий поклон Врачу с большой буквы. Благополучия всему персоналу ЛОР отделения и профессиональных достижений.

- Оксана Борисполь

Огромное спасибо врачу Задорожнему Сергею Петровичу за проведенную клолноскопию. Очень боялась проходить процедуру без анестезии, и даже собиралась уйти. Но ребята - профессионалы своего дела, убедили меня попробовать, и все оказалось совсем не страшно. Боли не было вообще, был дискомфорт от давления (во время процедуры в кишечник подается воздух), но медсестра и врач были так внимательны и осторожны, что все прошло замечательно. Порекомендую всем обращаться в эту клинику, конкретно к этому врачу - обращение и профессионализм на порядок выше чем во многих частных клиниках, в которые я обращалась. Прекрасные специалисты, современная аппаратура, можно посмотреть на себя изнутри во время процедуры 🙂 Впечатления остались самые положительные. Спасибо еще раз!

- Анна

Хочу поблагодарить за отлично проделанную работу хирурга Варсик Ашотовну Дадаян. Варсик Ашотовна оперировала мне паховую грыжу 03/10/17. Мне повезло, что мне рекомендовали именно ее, потому что это очень обходительный, тактичный, но в то же время серьезный и опытный специалист, который видит все до мельчайших деталей. Операция прошла хорошо, швов практически уже не видно, они очень маленькие и очень аккуратные. Думаю, скоро их вообще не будет видно. По любым вопросам после операции всегда ей можно позвонить и проконсультироваться. Я очень доволен и очень благодарен этому врачу.

- Денис

Хочу висловити слова вдячності лікарю-урологу Фролову Олександру Сергійовичу !!!! Дякую за чудово виконану операцію !!!! Залишайтеся таким добрим, умілим та усміхненим!!! Ви лікар від Бога!!!!

- Наталія Згуровська

Від щирого серця дякую "Київській Обласній Клінічній Лікарні", зокрема "Центру судинної та кардіоендоваскулярної хірургії". Особисто дякую хірургові Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, чуйність та людяність у ставленні до людей. Складно оцінити словами вдячність людині, яка спасла життя матері. 27.10.2017, моя мама надійшла у відділення із гострим інфарктом міокарда. Невідкладно їй було здійснено складну операцію із шунтування судини. Лікар детально роз'яснив тонкощі проведення хірургічного втручання, надав нам на вибір різні варіанти імплантів, озвучив їх переваги і недоліки. Після проведення шунтування, доступно роз'яснив та продемонстрував результати роботи у вигляді фотографій. Справедливо відмітив, що на відділення кардіохірургії в лікарні відведено дуже мало місця. Добре, що знайшлося місце і для нас. Також він зауважив, що забезпечення мед. обладнанням хоч і непогане, але все-ж розширювати його необхідно! Зараз життю вже нічого не загрожує, і мама проходить реабілітацію в санаторії. Дякую!

- Валентин Мурашко

Хочу подякувати,лікарям віділення нейрохірургіі,зав.віділенням Баюну Ю.В., а також лікаря нейрохірурга Предущенко С .А. Що допомогли, врятувати мого чоловіка від тяжкоі травми пірнальника в 2012році, був доставлений в лікарню з діагнозом Позвоночно спиномозгова травма, компресионий перВелом тіла С6 позвонка, грижа С4 -С5 м-позвоночного диска, ушиб спиного мозку, стеноз спиномозговогоканалу. Руки і ноги не працювали. Було проведено 3 операціі. Поставили американську пластіну і вживили кістку з бедра. Завдяки проведені успішні операціі і реабілітаціі,на даний момент ходить, працює по дому, хоча надії недавав ніхто. Відношення було дуже добре, зі сторони анастазіологів, медсестричок, санітарочків. Хочу побажати всім здоров'я, щастя.

- Віра

Півтора роки тому в мене стався гострий інфаркт міокарда. На щастя, реанімаційна бригада Бородянської швидкої допомоги терміново привезла мене в Київський обласний центр судинної і кардіоендоваскулярної хірургії. Мене терміново, прооперували, тому що була загроза життю. Операцію проводив серцево-судинний хірург Чубко Володимир Іванович. Завдяки кваліфіковано проведеній операції та подальшому лікуванні, під наглядом кардіолога Антонюк Ірини Володимирівни моє життя було врятовано. Хочу висловити свою подяку всім, хто приймав участь в проведенні операції та подальшому лікуванні. Також вдячний завідуючому відділення судинної і кардіоендоваскулярної хірургії Ахмад М.М. за вміння правильно налагодити роботу колективу.

- Сичинський Олег Борисович

20 лет назад, произошла авария, у моего мужа просто не было ноги, попал в БСП, слава Богу дежурил Анкин Лев Николаевич, после наш врач был Анкин Николай Львович, речь шла о жизни, не о ноге, благодаря им, и 5 операциям, у мужа осталась его длинная нога, и дальнейшая счастливая жизнь, спасибо Вам! Благослови Вас Господь!

- Антонина Пархоменко

Доброго времени суток!
Для тех кто читает отзывы о наших врачах, мне делали операцию (удаление менингиомы, в грудной области), Врач Рыжий Владимир Анатольевич прекрасный врач и великолепный хирург, так же хочу отметить, отличную работу анестезиолога Мельник А.Ф., после операции чувствую себя прекрасно еще раз спасибо Нашим докторам.

- Оксана

Благодарю весь коллектив эндоскопического и проктологического отделения за внимание,чуткость и добросовестность вашей работы!

- Коваль Татьяна

Хочу выразить благодарность таким торакальным хирургам от Бога, как ШВЕЙКИНУ ИГОРЮ ВИТАЛЬЕВИЧУ и КОЗАЧУКУ АЛЕКСАНДРУ МИХАЙЛОВИЧУ!!! Благодаря таким СПЕЦИАЛИСТАМ, которые проводили операцию, мне в итоге подобрали дальше правильное лечение и я пришла в чувство, присущее здоровому человеку. Для понимания: до этого мне не могли поставить диагноз лучшие специалисты частных клиник, в больнице №17, в национальном институте рака г.Киева и это все было на протяжении 6 мес в режиме температуры и выделений гноя (повязки менялись 4-ре раза в сутки). И только в областной больнице №1 под руководством двух этих специалистов - Швейкина И.В. и Козачука А.М. мне сделали операцию, поставили диагноз и начали лечить. Также, выражаю огромную благодарность всему мед персоналу отдела торакальной хирургии, в особенности: лечащему врачу Марценюку С.Н., старшей медсестре Елене, перевязочной медсестре Наталье, медсестрам Людмиле и Галине. Наверное, многое зависит от того, кто руководит таким отделом, низкий поклон Вам Игорь Витальевич! Спасибо большое и пусть у вас всех будет хорошо!

- Нечаева Людмила

Хочу оставить благодарность врачам урологам Сагалевич А.И. Фролов А.С. Ищук Р.. Отличные профессионалы, прекрасные врачи которые знают свое дело.

- Тамара

Почитала отзывы, подумалось: что чувстчувствуют врачи, когда читают о себе такие отзывы? ... Мы с сыном попали в 1хирургию в июле этого года, месяц лечились, 3 операции, все не легко и гладко было, но отношение персонала нормальное, работают сутками, не взирая на ранги. В отделении чисто, есть боксы на 1человека, абсолютно нормальные условия, не верьте СТРАШИЛКАМ! Ну и главное: огромное спасибо медсестрам Леночка,Ирине, Анечка, Николаю! Благодарим хирургов Андрея Валерьевича, Станислава Андреевича, нейрохирурга Станислава Анатольевича, отдельное спасибо за чуткость и понимание молодому хирургу Григорию Николаевичу! Спасибо Вам уважаемые доктора, что лечили, понимали и что Вы есть у нас! С уважением и благодарностью : семья Чикиных .

- Ирина

Біда спіткала мене раптово... Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовідданість праці, людяність і професіоналізм медичного персоналу хірургічного відділення. Безмежно вдячний прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на одужання. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю здоров’я, щастя, миру, успіхів та терпимості до нас, пацієнтів. Особливу подяку хочу висловити лікарям Тисельському Володимиру Володимировичу ,Бондарчуку Богдану Григоровичу та подяка медсестрі Ліні за її доброзичливість, які врятували моє життя!!!

- Дмитро Балюра

Висловлюю найщиріші слова вдячності за професійно проведену операцію, завідуючому Центру нейрохірургії, Баюн Юрію Володимировичу. Дякую за Ваші золоті руки і терпіння, за щире і добре серце, за високий професіоналізм. Дай Бог Вам здоров'я, щастя і успіхів у Вашій важливій і відповідальній справі. Нехай всі ваші мрії і надії збуваються. Таких лікарів в наші смутні часи дуже мало. І звичайно рекомендую людям звертатись тільки до Юрія Володимировича.

- Валентина Приходько

Осталась под очень хорошим впечатлением!!!!Больница действителено европейского уровня. Все организационные процессы:оформление, анализы, поселение в палату,оплаты, консультации,все прошло быстро ,слаженно, консолидированно. Огромное спасибо доктору  Голомозому Олегу Викторовичу, за его профессионализм за внимание  (несмотря на агромную занятость) за организацию процесса моего лечения и приятного прибывания в больнице.Анестезиологу — что все прошло очень гладко и спокойно, в полудреме и без отходняков и приступов страха. Всему медицинскому персоналу, медсестрам, санитаркам, очень.

- Бородина- Брацлавская Наталья

Прямо восхищен отлаженной работой координационного центра! Быстро обследовали, поставили диагноз, назначили лечение, которое помогло с первого дня. До этого обращался в частные клиники результата так и не дождался. Отдельное и огромное СПАСИБО Косенко Юлие Павловне! Проблемы с желудком, которые мучили меня последние два года, она решила всего за один прием.

- Игорь

Від щирого серця хочу висловити подяку завідуючій Амбулаторним координаційним центром, Косенко Юлії Павлівні! За особливо уважне ставлення до пацієнтів, та високий професіоналізм. Після довгих років скитань по різним клінікам, нарешті знайшовся справжній професіонал, який після тривалих, та дуже уважних досліджень зміг встановити діагноз, та підібрати правильний курс лікування. З повагою і великою вдячністю Ваш пацієнт, Віктор Толстих.

- Толстих Віктор Станіславович

Добрый день! Хочу выразить благодарность заведующей координационного центра гастроэнтерологу - Косенко Юлии Павловне!! Очень доброжелательный и профессиональный подход у доктора. Приняла меня без записи предварительной с острой болью, сделала экспресс анализы, узи, подобрала препараты,которые в течении суток существенно облегчили состояние. Так же в телефонном режиме посоветовала дальнейшие шаги для полного восстановления и профилактики. Было приятно и светло на душе стало от такого отношения!!!!Спасибо большое!!! Также спасибо медперсоналу, очень быстро организовали все обследования!!!

- Наталья

Была на консультации в амбулаторном координационном центре – осталась довольна. Хотела - бы выразить благодарность гастроентерологу Косенко Юле Павловне - очень хороший специалист с пониманием относится к людям . Спасибо Вам большое.

- Наталья

На консультацию приехали из другого города, обследование нужно было пройти за один день. Как ни странно все успели, за это большое спасибо Юлие Павловне

- Александр

Вся наша сім’я щиро дякує, всьому колективу ортопедо-травматологічного центру за увагу, чуйність, високий професіоналізм та людяність у ставленні до своїх пацієнтів, особлива подяка Миколі Львовичу та Тарасу Михайловичу за проведену операцію після політравми (таз, шийка стегна та крижова кістка) та Сергію Леонідовичу за консультування в після операційний період.

- Тихоненко Микола Мефодійович

Від щирого серця висловлюю подяку мікрохірургу Кравчуну Сергію Вікторовичу за врятовану руку мого сина. Травма була надзвичайно складна, але завдяки зусиллям Сергія Вікторовича - лікаря з ВЕЛИКОЇ БУКВИ, руку змогли врятувати. Його величезна емоційна підтримка та професіоналізм зробили свою справу, рука врятована. Велика подяка, низький уклін Вам.

- Раїса Хархун

Пробивали здесь слезный каналец ребенку. Обстановка не как в частных клиниках. Но сами врачи очень приятные, процедура быстрая, малый не успел крикнуть, а ему уже все пробили. Стоит недорого. Вобщем, от врачей самые приятные воспоминания!

- Leshchik

Вернули зрение правому глазу после отслоения сетчатки. Условия , может и не как в частных клиниках, но врачи-профессионалы. Всю жизнь их помнить буду.

- Наталья

Отделение "Сосудистой хирургии" - здесь трудятся настоящие друзья человечества!!! Всему коллективу благодарна за высокий уровень профессионализма, внимание и отзывчивость !

- Вера

Центр микрохирургии глаза. Сделали мне 2 операции по замене хрусталика (катаракта) весной 2012г. Огромнейшая благодарность завотделением Шаповаловой Т.А. и оперирующему врачу Федорову Л.А. а также всем мед. сестричкам за чуткое отношение, высокий профессионализм, благодаря Вам я из полуслепца стал полноценным видящим практически на 100 %человеком. Ваш центр - образец для многих лечебных учреждений как нужно работать нашей медицине.Я думаю положительных отзывов было бы намного больше, если бы большинство Ваших пациентов умели пользоваться интернетом, но к сожалению для пенсионеров это практически невозможно. Большое спасибо за Вашу работу!!!

- Корж Василий

Огромное спасибо всем докторам,медсестрам, младшему медперсоналу ортопедо-травмотологического центра. Особенно АнкинуН.Л.,ЗабаштеВ. В.очень профессиональные и порядочные специалисты.

- Елена

Хочу сказать огромное спасибо врачам хирургического корпуса №1,ортопедо-травматологического отделения) особое благодарство Хархуну М.И ,также Евгению Александровичу Древалю. Вы очень хорошые врачи,и спасибо вам за то,что вы есть:)

- Неонила

Хочу поблагодарить неврологическое отделение. Все молодцы, коллектив отличны.

- Наташа

Щиро хочу подякувати Забашті В.В. - в першу чергу людина з великої букви,яка і підтримає, і порадить і зрозуміє! Велике серце і золоті руки...дуже вдячна йому за маму !

- Ксения

Проходила лечение в узкоспециализированном терапевтическом отделении. Хочу выразить огромную благодарность лечащему врачу Найштетик Ирине Николаевне и зав. отделением Пюра Елене Антоновне. Высококлассные специалисты и просто порядочные люди.

- Людмила

Хочу выразить благодарность доктору-генетику Елесичевой Елене Вячеславовне, которая может доступно объяснить диагноз, показать риски. Доктор действительно интересуется современными практиками, является специалистом своей отрасли. Успехов и здоровья!

- Светлана

Самый добрый и самый милый сотрудник этой больницы это Алина Юрьевна (администратор Ортопедо-Травматологического центра) Единственный сотрудник который не устает хорошо общаться с людьми) Какая фамилия у Алины Юрьевны?Может кто-то знает?

- Incognito

Сразу видно врач от Бога, уролог Андрей Викторович, спасибо Вам большое! Так же спасибо зав.отделения Урологии Михаилу Николаевичу за столь чщательно обследование и подход

- Нина

Відвідали сьогодні заклад з дитиною. І поки чекали на лікаря незнали чим зайнятися. Побажання: організуйте дитячий куточок. Хоча б маленький столик, олівці, папір, пазл. Дякую

- Сергій Шум

Чудовий колектив онкологічної абдомінальної хірургії !!! Дякуємо Юрію Серафимовичу Головку за гарних,чуйних,високопрофесійних чемних підлеглих !!!! Золоті руки у цих людей,золоті серця ! Хірурги-Борисенко Д.О.,Соколюк М.О.,медсестричка Оленка Бубнова -ми дуже вдячні за вашу роботу !!!Нехай біди обходять стороною Вас і Ваші родини !!!!

- Ирина

Я Мурзина Любовь Михайловна хочувыразить благодарность Чупко Владимиру Ивановичу-врачу хирургу отделения интрервенционной радиологии, всем мед сестрам и всему медицинскому персоналу этого отделения за внимание и чуткость проявленную к моему мужу Мурзину Вячеславу Юрьевичу. Когда мой муж пришел в отделение со страхом своей болезни и операцией. Все к нему отнеслись отзывчиво и внимательно. Большая благодарность за его выздоровление. Сейчас он как прежде здоров и трудоспособный.. Большое ВАМ спасибо ! Да благослови всех вас Господь !

- Мурзина Любовь

Огромное спасибо врачам и всему мед персоналу хирургического корпуса №1,ортопедо-травматологического отделения, особенно огромное спасибо Михаилу Ивановичу, Евгению Александровичу, Ниле Павловне. Спасибо Вам огромное, спасибо за то, что мой сын будет ходить как все детки.

- Пилипенко Анна

Хочу подякувати лікарю-лаборанту Більовській Анні Степанівні за людяність, доброзичливість та професіоналізм!

- Наталія

Хочу выразить благодарность и признательность всему персоналу отделения урологии, где в ноябре 2012 года находилась на лечении. Низкий поклон заведующему отделением Олехнику Михаилу Николаевичу - это доктор экстра-класса, замечательный хирург, чуткий человек и отличный руководитель! Попав в отделение, меня поразила доброжелательность и небезразличие отношения врачей, медсестер и санитарочек к больным- в наше время в муниципальных больницах это большая редкость. Однако познакомившись с заведующим отделением сразу стало понятно, кто задает этот уровень отношения к больным. Михаил Николаевич не просто сам есть высококлассный хирург - под его началом работает и профессинально растет много молодых врачей. Так, Андрей Викторович Корницкий и Олег Андреевич Сокол /в разное время были моими лечащими врачами/. Низко кланяюсь обоим - они, хоть оба довольно молодого возраста, очень хорошие врачи. Михаил Николаевич и Олег Андреевич меня оперировали - удалили почку. Операция прошла настолько успешно, что уже на 7-й день сняли швы и я своими ногами уехала домой.

- Кириченко Ольга

В 2003 году я поступила в Киевску областную клиническую больницу с диагнозом : Перелом шейки плеча, смещение, трещина. Меня оперировал Павленко Александр Анатольевич (тогда он был интерном, а сейчас он Врач-ортопед-травматолог. Первая категория). Так же принимал участие и Забашта Владимир Владимирович. Спасибо им огромное!!! Мне привинтили пластину, чтоб сросталась кость. И через 10 месяцев я легла на операцию для снятия пластины. Меня оперировал Петрик Тарас Михайлович. Очень хороший врач. Впечатления и воспоминания у меня остались самые положительные!!! Врачи все без исключения очень внимательны к своим пациентам, добры и терпеливы))) Так что всем выше перечисленным большущее спасибо и тёплый привет!!!

- Ирина

Хороший медицинский центр, цены нормальные, доктора хорошие! В регистратуре хотелось бы более вежливый персонал, а так все хорошо))

- Натали

Проходила обследование в плановом режиме. Обратилась в координационный центр, все очень быстро, оперативно и доступно. Огромное спасибо, координатору Анне за сопровождение во время всего обследования. Отдельное спасибо, Оксане из манипуляционного кабинета, которая делает забор крови из вены. Очень милые и приятные девушки в общении, внимательны и аккуратны в работе, профессионалы своего дела и просто "волшебницы". Рекомендую и желаю всем здоровья!

- Наталия

Сім'я хворої глибоко вдячна головному лікарю Анкіну Миколі Львовичу і завідуючому ортопедо-травматологічним центром Петрику Тарасу Михайловичу за проведення блискучої операції по заміні обох тазобедренних суглобів. Також дякуємо за чуйне ставлення всього колективу центру.

- Котирло Валентина Ярославівна

У меня был инфаркт, после инфаркта оставалась боль в груди при нагрузкахсильно болело и нога болела когда ходишь. Мне сделали стентирование. В апреле этого года мне поставили два стента в сердце и один в ногу. На данный момент себя чувствую хорошо, даже очень. хожу и работаю. Я очень благодарен колективу отделения интревенционной радиологии.

- Алещенко

Хочу выразить огромную благодарность от себя лично и от моей семьи всему медицинскому персоналу ортопедо-травматологического центра Киевской областной больницы за высокий уровень профессионализма, чуткость, внимание и отзывчивость, за оказанную мне помощь и проведенную операцию. Я получил серьезную травму таза 23 декабря 2012 года, катаясь на лыжах в Буковеле. Необходима была срочная операция. В Киевской областной больнице в оперативном порядке мне была оказана необходимая помощь, за что отдельная благодарность врачам Павленко А.А., дежурному врачу Румянцевой О.С., анестезиологу Гнурчановскому Е.А. Операцию мне делали 27 декабря: главврач больницы Анкин Николай Львович, заслуженный врач Украины, один из лучших врачей по проведению таких операций, а также прекрасные врачи, заведующий ортопедо-травматологическим центром Петрик Тарас Михайлович, врачи Щур Ростислав Игоревич, Павленко О.А., анастезиолог Чиряева Тамара Николаевна. Операция была тяжелая, но, благодаря золотым рукам хирургов и их умению делать такие уникальные операции, все прошло успешно.

- Кононенко Виталий

Хочу сказать огромное спасибо врачам хирургического отделения Особая Благодарность Каспруку А.В., Максимец Г.В. Халдаю В. В. .Вы очень хорошые врачи, и спасибо вам за то,что вы есть!!!

- Ольга Кисель

После проведенной операции 23.01.13 года в нейрохирургическом отделении хочется отметить профессиональный ,высокого уровня подход к операции по удалению грыжи на позвоночнике поясничного отдела размером 12 мм. Зав. отделением Баюн Юрий Владимирович и врач нейрохирург высшей категории Предущенко Станислав Анатольевич им присуща природная интеллигентность, радушие, порядочность, и общение с ними дает уверенность в успешном результате операции. Хочу поблагодарить средний и младший персонал за их чуткость, здоровый юмор и доброжелательность. Хочется пожелать здоровья всему персоналу отделения в котором понятие могу и хочу гордо сочетаются. С уважением, Петр Фортун из Мариуполя.

- Петр Фортун

Уважаемый коллектив Центра микрохирургии глаза! Спасибо Вам за все, что Вы сделали для нашей бабушки Фомуиной М.Т., вернули ей зрение и надежду на жизнь, а нам тоже много радости. Наша мама видит. Спасибо еще раз. Мы еще хотим и надеемся сделать ей операцию и на другой глаз. Здоровья всем Вам и такого же отношения к больным и дальше. С уважением Фомкина Н.И.

- Фомкина Н.И.

Я очень хочу поблагодарить Забашту Владимира Владимировича !!! Замечательный доктор и человек по век буду ему благодарна, спасибо огромное!!!

- Анна

Лежал я в палате со стариком у которого не было кому помочь за стенами больницы, не было родственников, кто мог бы купить нужные медикаменты. и когда я пришел за выпиской к старшей медсестре, я увидел как его молодой доктор с влажными глазами и сочувствием просил у той помощи с медикаментами. Это о многом говорит. Это настоящий уровень!!! Спасибо Вам, в часносте Ортопедо-травматологичному центру! Заведующему Петрику Т.М., всем Врачам с большой буквы этого центра и Анкину Н.Л.,за то что творите поистине гуманную медицину!

- Антон

Хочу виразить подяку за профезіоналізм Забашті Володимиру Володимировичу і Евгенію Олександровичу)

- Косенко О.П.

Маме сделали операцию в глазном отделении и теперь она видит.

- Ольга

Низкий поклон ВРАЧАМ Петрик Т.М. и Анкин Н.Л., мою дочь поставили на ноги, где до этого многие врачи отказывались делать ей операцию. Я очень благодарна особенно Петрик Т М действительно добрейшей души человек, безотказный, добрый, отзывчивый, я думаю, что нет ему равных врачей ни в чём. Дай Бог им здоровья, терпенья и такого же отношения к больным и дальше. С огромным уважением Близнюк Л.Н.

- Близнюк Лариса

Перерыл интернет в поисках сосудистого хирурга. Остановил свой выбор на Ахмаде Махмуде Мустафаевиче. И не пожалел. 15го апреля приехали из Севастополя. У тестя была гангрена большого пальца на ноге. Причина - атеросклероз артерий. Через сутки нас уже прооперировали. (шунтирование и ампутация пальца). Спасибо большое всему коллективу. Особенно понравилось то, что интересовались ходом лечения почти все врачи отделения, но с завидной регулярностью приходили Махмуд Мустафаевич, лечащий врач Абраменко Артем Владимирович и еще один доктор - Кучер Владимир Николаевич . Спасибо Вам большое за участие и доброе отношение. Сейчас мы уже дома в Севастополе и очень довольны оказанным лечением. Спасибо медсестрам отделения и санитаркам.

- Скрыпов Петр

Анкину Н.Л. нет равных среди врачей!!! В15 лет у меня произошла авария, в последствии чего было раздроблено бедро. Когда я ездила в ИНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГИИ И ОРТОПЕДИИ АМН УКРАИНЫ на консультации после операции, которую сделал Анкин Н. Л., Первое, что меня спрашивали научные работники:-"Кто сделал операцию?", а после :- "Будешь благодарить его всю жизнь, что ходишь " и личные ему от нас восхищения! Мне сейчас 25, прошло уже 10 лет после аварии и единственное, что напоминает после операции-это шрам. Хотелось бы отметить врачей: Анкина Н. Л., Голомовзого О. В, Забашту В. В. , Павленка А. А. - это те люди, которые ставили меня на ноги! Спасибо Вам огромное за все!!! У Вас отличнейший состав, в котором работают настоящие профессионалы своего дела , а так же добрейшие люди!

- Марина Бережная

Завідуюча Центром мікрохірургіі ока та лазерних метдів лікування одного дня - Шаповалова Тетяна Олександрівна, та лікар Ковальчук Мар'яна Володимирівна, щиро вдячний за Ваш професіоналізм, що допомагає людям відновити зір. З щирою подякою бажаю Вам доброго здоров'я, щоб довго ви ще людям приносили добро.

- Ступак Євгеній Григорович

Хотим выразить благодарность коллективу хирургического отделения Киевской обл. больницы № 1 корпус № 1 , а именно хирургу Стельмах А.О., анестезиологу Левковскому Н.В. , ассистентам Лищинскому П.А. и Стельмах Н.А. Спасибо Вам за профессионализм, за душевность, за теплоту, которые Вы несете в себе. Вы дарите нам уверенность в себя, поднимаете настроение, укрепляете стремление бороться за свое здоровье. От души желаем, чтобы у Вас все было в жизни хорошо, будьте здоровы и счастливы! Мира и добра вашим семьям, счастья Вам и удачи! Мы Вас любим!

- Валентина

Всьому колективу Центру мікрохірургіі ока та лазерних методів лікування одного дня.
Я, Омельченко Михайла Павловича, щиро дякую всім працівникам за їхню доброту, щирість, високий професіоналізм, їхню щиру і ласкаву усмішку, яка так потрібна у ту хвилину. Ви люди з Великої літери. Тож я Вам усім бажаю крепкого здоров'я, терпіння і вдячних пацієнтів. Будьте такими, як Ви є. Велике Вам спасибі!

- Омельченко Михайло Павлович

Сегодня была в этой больнице на УЗИ и у невропатолога. На удивление все врачи приветливы, доброжелательны, нигде нет очередей. Была очень приятно удивлена, большое спасибо!

- Галина

Дорогие Татьяна Александровна, Леонид Антонович спасибо вам и всему вашему коллективу за доброту, чуткость, высокий профессионализм. Я глубоко верю, что миром правит добро, а его источник такие люди как вы. Ценю, преклоняюсь и желаю всех земных человеческих благ. Еще раз БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!

- Ирина Кандаурова

Хочу выразить слова благодарности двум врачам урологического отделения Киевской областной больницы – РЫЖАКУ В.А. и КУЦЕНКО А.О. за то что благодаря высокому профессионализму этих двух врачей, оперативности принятия ими решений и внимательному отношению я снова почувствувала радость в жизни! Вы Врачи с большой буквы! Спасибо вам огромное - и за ваш профессионализм, и за вашу человечность! Здоровья Вам!

- Войтенко Ольга Николаевна

Уважаемые, Герасимова Татьяна Петровна и Ашотуни Тамара Робертовна, огромное Вам человеческое СПАСИБО за Вашу компетентность, и профессиональный подход.

- ВЕЙТМАН Станислав

Хочу поблагодарить областную больницу, а именно отделение проктологии и доктора Племянника С.В. за спасение жизни моего папы и отделение мамологии и доктора Галенко П.И. который спас жизнь моей маме, дай Бог Вам крепкого здоровья и благополучия, это не просто доктора это волшебники.

- Музыченко Светлана

Щиро вдячна завідуючій гастроентерологічним відділенням Вакуленко Євдокії Пилипівні, лікарю Матенько Мирославу Васильовичу, гастроентерологу поліклінічного відділення Тетяні Миколаївні, старшій медсестрі Людмилі Миколаївні, медсестрам Катерині Миколаївні, Ользі Миколаївні та всім медичним працівникам гастроентерологічного відділення! Низький вам уклін за ваш професіоналізм та увагу!

- Мериндя Лідія Лук`янівна, м. Узин

Ми дуже вдячні завідуючому ендоскопічним відділенням Журавському Віктору Казиміровичу та медичній сестрі Олені Петрівні за надану нам допомогу в лікуванні! Завжди будьте здорові!

- Мериндя Лідія Лук`янівна та Русан Тетяна Андріївна

Хочу сказать огромное спасибо всему мед.персоналу отделения травматологии Киевской областной больницы!!!!!!! Все большие молодцы!!!!! У меня был сложный перелом голени, палатный доктор Грошовский М.В. мне сделал операцию- руки золотые!!!!!! Дай БОГ ему здоровья и сил в его нелегком труде!!! У него очень классная команда- все делали четко и быстро в операционной. У меня был наркоз-укол в спину- я все слышала, что происходило в операционной- ну очень старались!!!! Доктору анестезиологу тоже огромное спасибо - Кудрявцева кажется. Благодаря ей нога после операции практически не болела. Всем большое спасибо!!!! Буду рекомендовать только вашу больницу!!!!!

- Наталия

Шпак Ярослав Владимирович,очень удивил меня как доктор. Таких врачей в нашее смутное время очень мало. Лечился в двух больницах в селе две недели, результата не было никакого только деньги тратил. После консультации в Шпака дело пошло на поправку. Желаю ему крепкого здоровья и его семье....

- Ваня

Спасибо за моего брата Дима Рачинский он лежал с тяжелой травмой от всей Беларусии вам низкий поклон.

- Рачинская Ирина

Хочу выразить огромную благодарность моему лечащему нейрохирургу Дяченко Сергею Николаевичу за успешно проведенную операцию по удалению сиквестрированной грыжи позвоночника. Это врач и человек с большой буквы с золотыми руками, дай Вам Бог здоровья. Также большое спасибо зав.отделением нейрохирургии Баюну Юрию Владимировичу за огромный труд по созданию всех условий в отделении и за подобранный состав прекрасных специалистов. Спасибо девочкам медсестрам и санитарочкам за их нелегкий труд и хорошее отношение к пациентам!

- Галаган Елена, г. Вышгород

Огромное спасибо врачам гастроэнтерологам вашей больницы за то, что спасли мою маму!

- Сергиенко Марина

Огромное спасибо сотрудникам отделения аллергологии и ревматологии за их труд, внимание, отношение. Особенно слова благодарности хочеся сказать в адрес заведующей отделением Пюре Елене Антоновне и лечащему врачу Трофанчук Виктории Владимировне!

- Когут Дима

Большое спасибо Ортопедо-травматологическому центру! Благодарен врачам-профессионалам, которые действительно посвящают себя своему делу. Были сложные переломы после ДТП (7 переломов руки) В районе врачи развели руками, а здесь мне сложили уже 5 переломов , в том числе локтевой сустав. Впереди еще 1 операция. Отдельное спасибо Анкину Н.Л., Петрику Т.М., за то, что принимают правильные решения. А также Солодаренку С.А., Павленку О.А., Халдаю В.В., которые приложили сверх усилия, чтобы спасти руку.

- Виталий Дубравский

Спасибо травматологам Забаште Владимиру Владимировичу и Голомовзому Олегу Викторовичу и Шамину Игорю Владимировичу за человеческое отношение, внимательность и полную самоотдачу в борьбе за здоровье своих пациентов!

- Евгений Бойко

Очень долго находилась на оперативном лечении в травматологии, а потом в хирургии. Талантливые, профессиональные врачи. Душевный и заботливый мед.персонал. Безгранично благодарна профессору Анкину Николаю Львовичу, усилиями которого,я из прикованного к кровати человека,превратилась в ходячего. Спасибо врачам: зав.травм.отд. Петрику Т.М., Забаште В.В., Павленко А.А., Голомовзому О.В. Также благодарна зав.хирур.отд.,который меня оперировал, Семиногу Виктору Ивановичу и врачу Дадаян В.А. У всех этих врачей высокий профессионализм, поистене, золотые руки и добрые сердца!!!

- Пивень Галина

Очень благодарна врачам и заведующему Центра челюстно-лицевой хирургии Рыбаку В.А. Дважды за три месяца лечилась в этом центре, прогресс налицо. Отделение становится все лучше. Врачи (в частности Евгений Игоревич, Олег Евгениевич, Александра Андреевна) профессиональны, молоды, энергичны, позитивно настроены и так настраивают пациентов, что очень важно. Медсестры ответственны и внимательны. Работа в этом центре настроена так, что самые тяжелые больные уезжают оттуда с легким сердцем. Спасибо за вашу работу!

- Редько Виктория

Огромное спасибо отделению сосудистой хирургии, а именно Кучеру В.Н. и Абраменко А.В. У меня после двух беременностей но ногах был ужасный варикоз и это в 26 !!!! Чем дальше тем становилось все хуже и хуже! Я консультировалась у разных врачей и только Кучеру В.Н. я поверила, что все будет хорошо и решилась на операцию. А Абраменко А.В. пообещал, что через два месяца я смогу ходить в коротких юбках))). Операция прошла быстро и удачно! Месяц востановления и я очень довольна своими ногами!!! Огромное спасибо высококвалифицированным профессионалам за поддержку и за возвращение к полноценной жизни!!!!

- Машовец Анна

Спасибо большое врачам сосудистой хирургии: зав.отделения Ахмад Махмуду Мустафаевичу, лечащему врачу Абраменко Артему Владимировичу, а также хирургу Кучер Владимиру Николаевичу за то, что сохранили жизнь родному человеку. мы еще, к сожалению, только на пол пути, но надеюсь что эти специалисты будут нас сопровождать и дальше. надежда только на их профессионализм, сопереживание чужому горю и желание помочь.

- Татьяна

То что я видела в этой больнице тронуло меня до глубины души! Присоединюсь к выше перечисленным комментариям касательно всего медперсонала. От себя добавлю: это светлые, добрые и внимательные люди. Кто-то может посчитать это незначительным или лишним, проявлять заботу к очередному пациенту, но это чрезвычайно важно и необходимо для нас. Спасибо вам за вашу помощь, за каждое доброе слово сказанное вами.

- Топчая Яна

Хочу выразить огромную человеческую благодарность всему персоналу отделения аллергологии и ревматологии. Особо хочу отметить впечатляющий профессионализм заведующей отделением Пюры Елены Антоновны , под руководством которой отделение работает с потрясающей слаженностью. Будучи давно наслышанным о таких замечательных врачах, как Провдивая В.Ф.,Матюха Н.Т.,Трофанчук В.В., Лебедева Т.А., Нейштетик И.Н., в этот раз испытал профессионализм сотрудников Вашего отделения на собственном теле. Без малейшего преувеличения - это Доктора с большой буквы.

- Александр

Дякуємо Андрію Борисивичу Кебкало та всій його команді за професіоналізм, відповідальність, та бажання допомогти! Ви не лише вилікували пацієнта і перемогли хворобу, а подарували життя нашому батьку та чоловіку. (Не дивлячись на те, що в нього була пухлина третьої стадії). У Вас золоті руки, і Ви врач від Бога. Довгих років вам життя, міцного здоров`я. З повагою вся наша родина. Ніколи не забудемо того, що Ви зробили для нас.

- Богдана Менько

Шановні працівники ортопедо-травмотологічного відділення №1. Вітаю вас з Різдвом Христовим. Висловлюю щиру подяку персоналу завідуючому ортопедо-травмотологічного відділенням Петрик Тарасу Михайловичу, ( анастазіологам) Тєнькіній Ларисі Міколаївні, Сидоренко А.П., Раєнко В.В., Голомовзому О.В. , Зінаїді Степанівні, Оксані Петрівні, медсестрам, молодшому персоналу та перев*язочні медцестрі Свєті ОТЦ та дякую вам за ваш професіоналізм , за лагідне слово, за посмішку , яку виподарували мені за, ваше терпіння , увагу, чуйність виявлену до мене поки я знаходилася у вас на операційному лікуванні 01.11.13 та 17.02.14 рр. Хочу окремо подякувати та низько вклонитись Тарасу Михайловичу Петрику та анестазіологу Ларисі Миколаївні Тєнькіній і сказати , що ви врачі від Бога подарували мені можливість підняти високо голову і дивитися на життя зовсім іншими очима. Я щиро вдячна буду вам все життя , ви зробили своїми руками, своїм вмінням не можливе. Я своїми ногами ходжу на роботу і кожному дню радію невідчуваючи болю.

- Інна Юденко

Благодарю врачей этой больницы за их профессионализм!

- Андрей Антоновенко

Вітаю з 8 березням працівників жіночої статі відділення!! 🙂

- Инна Юденко

Висловлюю щиру подяку персоналу ОТЦ Київської обласної лікарні за турботу, чуйне ставлення до мене під час лікування. Особливо дякую медичним сестрам Дорошенко І.А., Овчар Л.А., Світлані (перев'язочній м\с), Бех З.С., за чіткі, командно-вольові настанови під час післяопераційної реабілітації. Величезна подяка молодщій медсестрі, Жолобок Г.Т. Ця тендітна, привітна жіночка - взірець ніжного, турботливого, обережного, терплячого ставлення до пацієнта!!!Була така доба, що я її викликала 15 разів! Відчиняє двері, на обличчі посмішка і ніякого роздратування! Пропоную зафіксувати на відеокамеру її роботу для подальшого пропагування! Фантастика! Побільше б таких молодших медсестер!!! Всім бажаю добра і миру! З великою повагою, Ущенко Валентина Олександрівна, березень 2014 р.

- Пущенко Валентина Олександрівна

Дуже дякую незрівнянному лікарю-нейрохірургу Нікітчину Віктору Павловичу за відмінно проведену операцію! Ви найкращий! Окрема подяка всьому персоналу - медсестрам за їх професіоналізм, санітарочкам за чистоту, поварам.Розумію, що такої злагодженої роботи та колективу не було б без чіткого керівництва завідуючого відділення Баюна Ю.В. Дуже дякую і Вам! У Вас чудова команда, окрім старшої медсестри-грубіянки. Нехай доля Ваша буде щасливою: тіло, душа - здоровими, а серце - наповнене радістю та любовю. Успіхів Вам, нових досягнень та неабиякого везіння по життю!

- Федоренко Ірина

Огромная благодарность прекрасному хирургу и внимательному врачу Лесику Василию Петровичу, а также всем кто ему ассистировал во время проведения операции. Хочу отметить, что все врачи с которыми пришлось столкнуться за время лечения, профессионалы своего дела. Большое спасибо Титиной Ирине Олеговне, Выдоборец Нели Витальевне и Еременко Юлии Васильевне. Дай Бог Вам всем здоровья!!!!

- Людмила Вербицкая

Хочу поблагодарить офтальмологов Ашотуни Тамару Робертовну и заведующую Герасимову Татьяну Петровну за сердечность и отзывчивость. Недавно оперировали бабушке катаракту, все прошло очень хорошо благодаря профессиональности докторов и их хорошему отношению к пожилым людям. Благодаря этому наша медицина не смотря ни на что, восстанавливает людям здоровье и дает им возможность жить полноценной жизнью. Еще раз огромное спасибо этим двух докторам с большой буквы.

- Сердюк Алина

Хочу от всего сердца поблагодарить врачей и медсестёр отделения проктологии. Огромное спасибо Тараненко Андрею Алексеевичу, за очень сложные, но блестяще проделанные операции, а также Задорожному Сергею Петровичу и медсестре Оленьке (колоноскопия) за их профессионализм и сердечность.Спасибо Вам, дорогие. С уважением, Ваша пациентка Фучаджи Галина, г.Мелитополь.

- Фучаджи Галина

Хочу особисто подякувати завідуючому центром щелепно-лицевої хірургії Рибаку Василю Анатолійовичу за його невтомну роботу на ниві медицини та допомогу. У центрі щелепно-лицевої хірургії працюють люди, які не тільки люблять свою роботу та переймаються проблемами медицини, але й намагаються зробити все, від них залежне, щоб покращити якість надання медичних послуг та перебування пацієнтів у відділенні. За високий професіоналізм, надану хірургічну допомогу, гуманність та доброзичливе ставлення висловлюю щиру вдячність хірургам Павленку Руслану Анатолійовичу та Фесенку Євгенію Ігоровичу. Бажаю міцного здоров’я, успіхів у роботі та житті!

- Тригуба Олена

У день медпрацівника я вам бажаю, Щоб здоров'я вас не підвело, Щоб з успіхом ви по життю крокували, Щоб у справах вам різних щастило! Адже працьовитість - ваша нагорода, У вашу лише честь вітання моє! Ви - наша гордість і наша відрада, Вам довіряємо здоров'я своє!

- Юденко І. м.Миронівка

Абсолютно со всеми согласен, а еще в неврологическом отделении очень красивые медсестры. Спасибо им за все!!!

- Вадим

Хочу сказать про своего папу- заведующего отделением анестезиологии СИДОРЕНКО АНАТОЛИЙ ПЕТРОВИЧ. К огромному сожалению он сейчас серьезно болен и мне очень хочется,что бы он поправился. Это человек с большой буквы, прекрасный врач,таких людей очень мало в жизни. Добрый ,ответственный, благородный и много,много можно перечислять- и это все МОЙ ПАПА!!!!! Папа, ты очень много спас жизней на своем пути и я очень хочу,что бы каждый из этих людей помолился о твоем здоровье и думаю Господь услышит их и ты выздоровеешь,обязательно выздоровеешь!!!!! Я тебя ОЧЕНЬ ЛЮБЛЮ!!!!! Ты самый лучший ПАПА на земле!!!!!! ВЫЗДОРАВЛИВАЙ!!!!!

- Сидоренко Валентина

Выражаю благодарность и уважение доктору анестезиологу-реаниматологу ЖАРЕНКОВУ НИКОЛАЮ НИКОЛАЕВИЧУ и хирургу-колопроктологу ПЛЕМЯННИКУ СЕРГЕЮ ВИТАЛЬЕВИЧУ за высокий профессионализм и внимание к пациентам. С наступающим Новым годом!

- Лидия

Неймовірно глибоку подяку висловлюю хірургам-травматологам ОТЦ Київської областної лікарні: Анкіну М.Л., Петрику Т.М., Роєнку В.В, а також анестезіологу, Сидоренко А.П., від якого я почула слова : "Операція закінчена!". Саме такі Люди є Елітою суспільства! Саме таким Людям при зустрічі потрібно низесенько вклонятись! І дякувати Богові та Вашим батькам, що у нас є такі Сини! Бережіть своє здоров'я! Ви так потрібні таким, як я. Злагоди та взаєморозуміння Вашим сім'ям! З роси й води Вам! Схиляю голову перед Вашим талантом та працелюбністю! З найщирішою повагою, Ущенко Валентина Олександрівна, 72 роки, інвалід дитинства. Березень 2014 р.

- Пущенко Валентина Олександрівна

Поздравляю с Новым 2014 годом и с Рождеством весь коллектив Киевской областной больницы! Здоровья, счастья и успехов! Особые слова благодарности хочу выразить заведующему урологическим отделением Олехнику Михаилу Николаевичу. Спасибо Вам за великий труд, профессионализм и Золотые руки! Дай Бог Вам долгих лет, здоровья и благополучия! Вы вернули нам веру в настоящих врачей.

- Лариса